Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida arvate Gaydest?

Kuidas suhtud gaydesse?  

136 liiget on hääletanud

  1. 1. Kuidas suhtud gaydesse?

    • Pole nende vastu midagi!
    • Ei salli neid vapsjee
    • Olen ise ka gay!Järelikult ei vihka neid.


Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ärge levitage valeinfot, mina kordan veel kord, et tean Janat (Superstaar 2008), kes on Ženja Fokini sõber. Jana kaudu sain piisavalt teada tema kohta.

Ženja elab Tallinnas üksinda korteris. Oma partneriga koos ta ei ela. Tõsi, karjääri alguses ta elas kunagi ühe disaineri Karolin Kuusikuga koos, aga ainult selleks, et säästa elamiskulud.

 

---------- Post added 23-08-11 at 14:55 ----------

 

Homod on puuetega pe*erastid , kes tuleks ühte kongi toppida , et nendest pe*ekaid edasi ei areneks , saage aru

 

Sinna tuleks toppida konkreetselt sind. Sinust saab aru, et oled üks nendest kes reageerivad nagu jobud nende peale kes näiteks laulupeole ilmuvad "RUSSIA" pusaga. Mis vahet sel on mida see inimene kannab, milline see inimene on. Nii kaua kui see inimene ei puuduta sind, ei suhtle sinuga, ei pea sul mingit pistmist sellega olema. Kuidas me siis peame reageerima nende peale, kes kannavad "USA" või "GERMANY" särki?? Ega see ei tähenda kohe, et see inimene toetab seda riiki mingit moodi, ehk käis seal ja ostis seda omale suveniirina? Siis hakkame rääkima veel lesbidest, see on ju see sama puue, kuid tegu on juba mehelikkusega naise sees. Mina pole oma elu jooksul ühtegi geid tänaval suudlemas kohanud, ega keegi ei proovinud mu perset käppida nagu paljud siin seda kardavad. Elage oma elu edasi, nemad elavad omaette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul pohhui nendest kui nad minu perset noolima ei tule :D

 

Ei tulegi :) Kui sa aint gei-baari ei lähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ärge levitage valeinfot, mina kordan veel kord, et tean Janat (Superstaar 2008), kes on Ženja Fokini sõber. Jana kaudu sain piisavalt teada tema kohta.

Ženja elab Tallinnas üksinda korteris. Oma partneriga koos ta ei ela. Tõsi, karjääri alguses ta elas kunagi ühe disaineri Karolin Kuusikuga koos, aga ainult selleks, et säästa elamiskulud.

 

---------- Post added 23-08-11 at 14:55 ----------

 

 

Sinna tuleks toppida konkreetselt sind. Sinust saab aru, et oled üks nendest kes reageerivad nagu jobud nende peale kes näiteks laulupeole ilmuvad "RUSSIA" pusaga. Mis vahet sel on mida see inimene kannab, milline see inimene on. Nii kaua kui see inimene ei puuduta sind, ei suhtle sinuga, ei pea sul mingit pistmist sellega olema. Kuidas me siis peame reageerima nende peale, kes kannavad "USA" või "GERMANY" särki?? Ega see ei tähenda kohe, et see inimene toetab seda riiki mingit moodi, ehk käis seal ja ostis seda omale suveniirina? Siis hakkame rääkima veel lesbidest, see on ju see sama puue, kuid tegu on juba mehelikkusega naise sees. Mina pole oma elu jooksul ühtegi geid tänaval suudlemas kohanud, ega keegi ei proovinud mu perset käppida nagu paljud siin seda kardavad. Elage oma elu edasi, nemad elavad omaette.

 

Kui inimesel on USA särk siis ta on kas paks või neeger, võimalik,et mõlemat.

Kui kellegil on Germany särk siis ta on ilmselgelt natsi.

Neisse tuleks teisiti suhtuda minuarust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tean ainult seda, et gayd on naiste parimad sõbrannad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ärge levitage valeinfot, mina kordan veel kord, et tean Janat (Superstaar 2008), kes on Ženja Fokini sõber. Jana kaudu sain piisavalt teada tema kohta.

Ženja elab Tallinnas üksinda korteris. Oma partneriga koos ta ei ela. Tõsi, karjääri alguses ta elas kunagi ühe disaineri Karolin Kuusikuga koos, aga ainult selleks, et säästa elamiskulud.

 

---------- Post added 23-08-11 at 14:55 ----------

 

 

Sinna tuleks toppida konkreetselt sind. Sinust saab aru, et oled üks nendest kes reageerivad nagu jobud nende peale kes näiteks laulupeole ilmuvad "RUSSIA" pusaga. Mis vahet sel on mida see inimene kannab, milline see inimene on. Nii kaua kui see inimene ei puuduta sind, ei suhtle sinuga, ei pea sul mingit pistmist sellega olema. Kuidas me siis peame reageerima nende peale, kes kannavad "USA" või "GERMANY" särki?? Ega see ei tähenda kohe, et see inimene toetab seda riiki mingit moodi, ehk käis seal ja ostis seda omale suveniirina? Siis hakkame rääkima veel lesbidest, see on ju see sama puue, kuid tegu on juba mehelikkusega naise sees. Mina pole oma elu jooksul ühtegi geid tänaval suudlemas kohanud, ega keegi ei proovinud mu perset käppida nagu paljud siin seda kardavad. Elage oma elu edasi, nemad elavad omaette.

 

Mingiaeg ta elas koos ühe teisei tüübiga(Ka Stilist vms, gei). Tean, sest see tüüp on mul ex-klassivenna vend.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Janek, nad torgivad meie perset ikka küll! Pedebaraad? Olgu omaette?

 

---------- Post added 04-10-11 at 07:15 ----------

 

Trollid või oled juhm? Olgugi, et homoseksualistidel järglasi pole võimalik saada, jätkavad nad eksisteerimist. Eeldusel et loogiline mõtlemine olemas on, võib järeldada, et heteropaarid toodavad homoseksualistidest järglasi.

Vot ikka ei jätka eksisteerimist kui ülemaailma võetakse seadus vastu, " No GAYs! "

Discovery pealt jäin ükspäev jälgima, kuskil värviliste maal peksti lihtsalt peded surnuks, võimud olid päri sellega.


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole vastu midagi.

Kui hoiavad oma ette siis mul savi.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleme nii, et intelligentne inimene suudab jääda tolerantseks ümbritseva maailma suhtes. Kui sa korra aastas toimuva geiparaadi pärast kettasse lähed, oled sa ikka äärmiselt tasakaalutu.. otsi abi. Nad on täiesti tavalised tegelased, elavad oma elu nagu iga teinegi. Mis see üldse teiste asi on, kellega ja mida nad oma magamistoas teevad?

Minul isiklikult ei ole nende vastu midagi - peaasi et nad oma tegemised endale hoiavad. Loomulikult on see veidi häiriv, et nad korraldavad paraade ja muid aktsioone, aga vaadake sellele peale pigem huumori nurga alt. Ei tasu kohe närvi minna ja "pedede peksmisest" rääkides oma idiotismi demonstreerima hakata.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.landoverbaptist.org/news0704/homoprevention.html

TRA peded rsk, see on lihtsalt värdjalik need peded. Mõned ju lapsendavad ka ju lapsi samuti!

Kas keegi teist kujutaks üles kasvada gay peres??!!? kui keegi küsib su vanemaid , mis sa siis ütled we ahh , et mul on ainult isad.

Tra värdjad on need gay'd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Las teevad siis oma paraade, kui tahavad. Ära mine sinna siis, kui häirib?

Ennast ei häiri seni, kuni keegi peaks ligi ajama hakkama vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lapsed ja abielu võiksid keelatud olla - see ikka väga vastik. Aga no, abielu lubatud(vist?). Imelik oleks küll koolis, et ntx päevikus on kirjas et kirjuta "ema" ja "isa" andmed, ja siis esimeses klassis segadus, kes "isa" ja kes "ema"(kes üldse ema on?)


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Geisid vihataksegi AINULT sellepärast, et nad peavad endal mingeid paraade ning siis kurdavad kõigile et kõik vihkavad neid, heteroseksuaalsed inimesed ju ei käi tänaval paraadi pidamas ja karjumas et nad on heterod, uskuge mind, keegi ei vihkaks neid kui nad seda OMAETTE teeks, nagu heterod.

Nad ei häiri mind, kuid siiski, võiksid tõmmata koomale enda paraadidega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Supra sa ei saanud ikka aru ? Tehku seda OMAETTE MITTE AVALIKULT. Äkki nüüd saad aru mu mõttest ? Võid peaksid prillid sebima...

 

Kus kuradi kohas sa nii palju neid geisid avalikult madistamas näed? Kui sa kuskil geipaaridest ringi jõlgud, siis küll.. aga üldiselt tänavapildis küll mingit geiaktsiooni ei tähelda.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle homoseksuaalid meeldivad, ning minu meelest on tegu väga toredate inimestega. Endal on üks sõber kes on tõesti kohe väga hea sõber, ning talvel sain teada, et ta elab oma poisiga koos juba 2 aastat.

Inimesed kes seda hukka mõistavad on äärmiselt labased ning peaksid enne natukene mõtlema, kui seda kritiseerima kukuvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui antud osa inimesi tahab nii elada, siis palun lasku käia.

Eks veidi imelik on, aga kui tuntakse nii, siis pole midagi teha.

Nagu vaatasin Oprahst lugu, mille esimene salvestus oli 23 aastat tagasi, siis oli HIV väga tundmatu haigus ja seda peetigi homoseksuaalide haiguseks.

Päris hirmutav oli vaadata mida inimesed arvasid sellest. Avalikult võeti sõna ja sõimati jne. Küll arvati, et nad tuleks selle eest vangi panna, küll kõikke muud. Kuid nüüd 23 aastat hiljem koguti need samad inimesed kokku, kes olid põhisõimajad ja -laimajad, siis nad lihtsalt kahetsesid kõikke mida öeldi jne. Kuid tol ajal oli see väga julge otsus nn"kapist välja tulla" . Segane jutt, ei tea kas keegi midagi aru ka saab. :D

 

Igatahes, ei ole midagi nende vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle homoseksuaalid meeldivad, ning minu meelest on tegu väga toredate inimestega. Endal on üks sõber kes on tõesti kohe väga hea sõber, ning talvel sain teada, et ta elab oma poisiga koos juba 2 aastat.

Inimesed kes seda hukka mõistavad on äärmiselt labased ning peaksid enne natukene mõtlema, kui seda kritiseerima kukuvad.

 

Ma olen täitsa nõus, et vähemalt 75% homoseksuaalidest on normaalsed, aga need teised koguaeg kurdavad mingitele ajalehtedele et geisid vihatakse.

Kohe kui mingi kuulsus geiks hakkab, on kohe hullem skandaal. Endal on sõbra isa gei, aga ta on väga tore isa, kahju et endal pole olnud sellist, ta ise elab ema juures enamasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.