Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Playstation 3 Network Username - Hs-Pro-Rix

Soovitatud postitused

Playstation 3

Soovitan Playstation 3-me kuna see on poole võimsam kui XBOX 360. Ma olen ise proovinud XBOX 360 ja mulle ei meeldinud kuna sea XBOX 360-nel on väga ebamugav pult või mis iganes te seda nimetate. Playstation 3-mel on minu arust poole parem pult ja Playstation 3-me Network on tasuta, aga XBOX 360-ne networki eest peab maksma raha aastas. Playstation 3-mel töötavad kõik mängud ja sellepärast ma soovitun Playstation 3-me rohkem kui XBOX 360.

 

Mängud mis mul on Playstation 3-mel (FULL VERSION) :

Assassin's Creed Brotherhood , Assassin's Creed 2, Assassin's Creed, Call of Duty: World At War, Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Black Ops, Portal 2, Marvel, Need For Speed: Undercover, Harry Potter And The Half-Blood Prince, Star Wars Force Unleashed, Star Wars Force Unleashed 2, Little Big Planet, Battlefield: Bad Company 2, Battlefield, 50 Cent, Grand Theft Auto 4, Grand Theft Auto 3, inFAMOUS 2, Resistance 3, Sorcery, Twisted Metal, UNCHARTED 3: Drake's Deception, The Ico and Shadow of the Colossus Collection.

 

Mängud mis on mul Playstation 3-mel (DEMO) :

Mul on peaaegu kõik Playstaton 3-me demod. (5-10 demot ei ole)

 

Minu Playstation Network Kasutajatunnused:

Hs-Pro-Rix , MoneyMiner (UUS) .

 

Ma ostin oma Playstation 3-me 2010-dal aastal!

 

Rohkem infot ?

www.MoneyMiner.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

JH PS3 on võimsam kui xbox, tal on võimsam protsessor ja videokaart kui xboxil ja liskas pS3-mel on Blu-ray player, xboxil tavaline DVD player e. mängude kvaliteet on parem, sest BR võimaldab täpsemat ümberkopeerimist / vähem vigu. Kui mind ei usu otsi natuke kas võik wikist v siis google.ee -st

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
JH PS3 on võimsam kui xbox, tal on võimsam protsessor ja videokaart kui xboxil ja liskas pS3-mel on Blu-ray player, xboxil tavaline DVD player e. mängude kvaliteet on parem, sest BR võimaldab täpsemat ümberkopeerimist / vähem vigu. Kui mind ei usu otsi natuke kas võik wikist v siis google.ee -st

 

ok lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii? Ja mis meil sinu kasutajast siis?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
JH PS3 on võimsam kui xbox, tal on võimsam protsessor ja videokaart kui xboxil ja liskas pS3-mel on Blu-ray player, xboxil tavaline DVD player e. mängude kvaliteet on parem, sest BR võimaldab täpsemat ümberkopeerimist / vähem vigu. Kui mind ei usu otsi natuke kas võik wikist v siis google.ee -st

vale

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.