Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor - Mediteerimine ja kuhu ma jõuda tahan

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
you must be new @ this..

 

Mis õppimisest sa siin räägid, kui sa ise ei mõista elementaarset grammatikatki?

Mainin ära lihtsalt, et Ma pole viitsinud su teemat eriti sirvida, sry.

 

Sinu rage järgi arvestades, pigem oled sa üks nendest wannabe'dest, kes tahab nö. selle eliidi hulka kuuluda (kuna suure tõenäosusega väikeses eas kiusatud/tõrjutud, kuulumine "eliidi" hulka tõstab näiliselt su enesehinnangut?)

 

Oled enamus oma pointidest kuskilt artiklitest ja filmidest ümber tõlkinud ja siia kirjutanud. Aga muidu väga kena, kui üritad elule läheneda teise pilgu alt. :) :)

 

Mis su IQ on muidu? statistika pärast küsin (netist leitud testid ei loe)

 

Tegeledes mitme erineva keelega igapäev , siis ma ei pane imeks et gramaatika võib lonkada mõnedes kohtades. Ning ma ei pahanda.

 

Mina ei taha eliidi hulka kuuluda , ma tahan võrdsust. Ma tahan ausust ja austust inimeste seas. Aga seda ei saa ja ei tule ka , aga ma ikka olen valmis pürgima selle nimel. Ma ei rage ilmaasjata , ma ragein siin paari põhjuse pärast

 

1. Inimesed kes solvavad mind sest see on MINU valik kuidas ma oma elu elan ja NEILE see ei meeldi. Loogika on kus? Mina ei tea.

2. Ei ole nõus uurima ja uskuma asja ja siis tulevad "Targutama".

3. Mõtetu jama enamuste suust.

 

Ega mingi osa ainult , need artiklid ja asjad kus kõik see info on , ma olen juba nende peale ISE mõelnud ennem kui ma leidsin need.

 

IQ ei tea ja ei ole viitsinud teha ka seda. Sest tegelt neid IQ teste on olemas mitu erinevat et kunagi ei saa otseselt kindel olla 100%

 

---------- Post added 06-08-11 at 14:20 ----------

 

sa pole normaalne, see minu arvamus

 

Tõsiselt , kas enamus oskavad ainult SOLVATA siin?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise tead ka mida räägid?

 

Ju siis sul pole tutvusi. Tutvused mängivad 80% rolli elus, sinu puhul vist on haridus tähtsam. Ise sa vist raha ei oska teenida ja elad vanemate kukil, happy end pesamuna.

 

To Manraynor- Kuidas edeneb sul projekti vmsga ?


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen ise ka suht kirjaoskamatu, aga kui juba mina sul neid vigu nii palju näen, siis on asi suhteliselt kehv. :D

 

 

Aga IQ testide kohta - tõenäoliselt tead, kuidas neid arvutatakse. Põhimõtteliselt, kui lased paberiga psühholoogil ikka endale IQ testi teha, peaks see üldiselt suht accurate olema (Eestis tehes). Väike riik, ametlikke teste on väga vähe ja statistika läheb tõenäoliselt samasse auku.

 

Aga seda ei saa ja ei tule ka , aga ma ikka olen valmis pürgima selle nimel.

 

Ei toeta sellist võrdsust, mida sa silmas pead (mida ma arvan, et sa silmas pead). Inimese teadmised ja arusaamad peaksid just ulatuma vaid sinna, kuhu inimene ise ulatub/tahab ulatuda või kui palju on tal ressursse, et sinna jõuda. Kui poindile pihta saad, siis võimalik, et mõistad seda, et kõik ei tohigi kõike teada. Nagu sa mainisid, seda ei ole, ega tule ka. Raiskad vaid oma aega, et millegi utoopilise eest seista

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Või et tutvus on kõihe tähtsam asi tööle saamiseks. Tõesti mingile sellisele tööle kus ajusid ei vajata, ehk siis tööle nagu sul - oi näe sul pole ajusid ka. Oledki täpselt sobiv sinna tööle. Kuid kas sa saad mingile tasuvale tööle ka ilma hariduseta? Ei. Võidki elu lõpuni valada betooni. Ja indeed, ma ei ole kunagi tegelenud betoneerimisega. Arvata võib et enne kui sa tööle läksid seletati sulle ka tähiseid joonistel.

 

Btw. oled nüüd kõva mees, et suutsid kedagi sitaks nimetada. See näitab tõesti sinu taset.

 

Mida perset sa ajad, praeguse ajal on 80% töödest läbi tutvuste need 20% saavad jah töö tänu kõrgemale haridusele. Endal Kesk-Eri haridus ja ei kurda, pole üldse erialaga seotud mu töö, aga teenin soomes 6x rohkem kui varem eestis. Töö sain läbi tutvuse. Ja jutt et ajusid ei ole tööl vaja? Iga töö vajab ajusid.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mida perset sa ajad, praeguse ajal on 80% töödest läbi tutvuste need 20% saavad jah töö tänu kõrgemale haridusele. Endal Kesk-Eri haridus ja ei kurda, pole üldse erialaga seotud mu töö, aga teenin soomes 6x rohkem kui varem eestis. Töö sain läbi tutvuse. Ja jutt et ajusid ei ole tööl vaja? Iga töö vajab ajusid.

 

Mina sain ka oma töö läbi tuvtuste , aga samas minu iseloom aitas kõvasti kaasa sellele.

 

Muidu teemasiseselt ma ütlen nüüd ära. Persse see. Ma hakkan enamasti postitama ainult siis kui midagi erkordset mida on mõttet üldse rääkida edasi ja paar suvalist niisama postitust ka. Aga mul suht savi , selle teema suurus tõuseb aina tänu mõtetule Spammile ja nüüd on siiber vastata neile arukalt kui ka vihaselt.

 

Ning happy feet - Kinniselt. Minul on praegu raskusi saada sügavasse transi mida mul vaja et edasi arendada ennast.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Või et tutvus on kõihe tähtsam asi tööle saamiseks. Tõesti mingile sellisele tööle kus ajusid ei vajata, ehk siis tööle nagu sul - oi näe sul pole ajusid ka. Oledki täpselt sobiv sinna tööle. Kuid kas sa saad mingile tasuvale tööle ka ilma hariduseta? Ei. Võidki elu lõpuni valada betooni. Ja indeed, ma ei ole kunagi tegelenud betoneerimisega. Arvata võib et enne kui sa tööle läksid seletati sulle ka tähiseid joonistel.

 

Btw. oled nüüd kõva mees, et suutsid kedagi sitaks nimetada. See näitab tõesti sinu taset.

 

Ilmselgelt sa ei tea tööturust tänapäeval mitte kui midagi. Ilma tutvuseta sa ei pruugigi üldse tööle saada. Ema - Kõrgharidusega - otsib tööd pool aastat juba. Endine klassivend - Põhiharidusega - Soomes ehituse peal tööl. Ära väidagi üldse sellist asja, et ilma hariduseta ei saa mitte kuskile. Ja see on VÄGAGI tasuv töö.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilmselgelt sa ei tea tööturust tänapäeval mitte kui midagi. Ilma tutvuseta sa ei pruugigi üldse tööle saada. Ema - Kõrgharidusega - otsib tööd pool aastat juba. Endine klassivend - Põhiharidusega - Soomes ehituse peal tööl. Ära väidagi üldse sellist asja, et ilma hariduseta ei saa mitte kuskile. Ja see on VÄGAGI tasuv töö.

 

ainult idioodid ei leia tööd!, igainimene, kes vähegi otsib, see leiab, ja see su ema järelikult hindab ennast liiga üle, ega see haridus ei mängi rolli, siin mu elukohas, 3 korde kõrgharidusega miljonär,(pärandusega saadud). ja on ikka nii idioot kui annab olla, talvel auto käima ei läinud, ütles, et aku tühi, kuigi starter käis täiega ringi, (see vaid üks näide), nii tubat inimest ei ole mina veel näinud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõrgharidusega inimesel pole ju mõtet 500€ tööle minna...hetkel omandan kõrgharidust ja kui ära lõpetan siis alla 1k€ tööle ei lähe...kuna olen näinud õppimisega vaeva siis pole mõtet väikese raha eest tööd teha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina sain ka oma töö läbi tuvtuste , aga samas minu iseloom aitas kõvasti kaasa sellele.

 

Muidu teemasiseselt ma ütlen nüüd ära. Persse see. Ma hakkan enamasti postitama ainult siis kui midagi erkordset mida on mõttet üldse rääkida edasi ja paar suvalist niisama postitust ka. Aga mul suht savi , selle teema suurus tõuseb aina tänu mõtetule Spammile ja nüüd on siiber vastata neile arukalt kui ka vihaselt.

 

Ning happy feet - Kinniselt. Minul on praegu raskusi saada sügavasse transi mida mul vaja et edasi arendada ennast.

 

Loodetavasti tee avaneb. Ma ise proovisin ka seda magamis värki. ~2 tundi lebasin pikali, tühja, nüüd pea nädal pole und saanud ennem 2te öösel. Mdea mis pull on, ennem olin ikka sellise unega, et pikali heites klõps magasin :D

 

Da Nag, ei tea sa elust mitte kui midagi. Lihtlabane arvuti kangelane oled. Mulle pakuti soome ehituse-betooni tööde peale koht, 16€ tunnis. Aga hetkel ei saa minna kuna pean juhiload ära tegema. (Alles alustasin pmst). JA jällegi, TUTVUSE KAUDU PAKUTUD. Seega Da Nag, peta ennast edasi, lihtsalt perse kukkunud elu sul? Tööd ei ole, pead õppima, et vanemad sind veel aitaks ?


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See tööturu jutt jumala pask teil siin.Ega see haridus on loe sul peaaegu mitte midagi, sest ega HARIDUS POLE HARITUS.Kui tööd teha ei oska siis ei loe ka see haridus.Ja samas ega haridus ka meest ei rikku.

To Happy Feet:

Mul ka magamisega jumala suured probleemid viimasel ajal.Panen kell 23:00 teleka kinni ja kell 1:00 jõllan veel kella.Proovisin sellist asja ükspäev, et panin käed kõrvale ja jalad sirgu(nagu planking, ainult, et selili)Lihaseid ega midagi ei liigutanud isegi siis kui ränk tahe tuli.Silmad tahtsin kogu aeg liikuda aga ei teinud sellest välja.Järsku tundsin, et lihased hakkavad tahtmatult igaltpoolt tõmblema:D.Suht weird tunne oli:D.Rääkitakse, et nii saad sa une, kus saad oma tegevusi iose kontrollida ja mul nii ongi:P.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

magamise kohapealt olid mul mõned aastad tagasi ikka tõsised häired, kõik algas lihtlabasest arvutimängust kui siis põmm oligi käes see, et lihtsalt ma ei suutnud magama jääda ka mitte parima tahtmise juures .. et normaalne oli 100h peale 5h magada .. umbes nii ta tuli välja. lõpuks aitasid tugevad unerohud, mida võtma hakkasin ja mis asja jäejepeale lõid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olin nüüd nädalakese eemal ja ei saanud teile vastata. Olen kindel, et te ootasite pingsalt minu vastust.

 

Ju siis sul pole tutvusi. Tutvused mängivad 80% rolli elus, sinu puhul vist on haridus tähtsam. Ise sa vist raha ei oska teenida ja elad vanemate kukil, happy end pesamuna.

 

Esiteks küsin ma, kust sa võtad sellised numbrid, et: "Tutvused mängivad 80% rolli elus"? Kust selline statistika? Väite peale "Ise sa vist raha ei oska teenida" vastan ma, et ma teenin raha - tõesti mitte palju (kuid seda on ka oodata, kui ma ainult suvel saan seda teha, sest kooli ajal on liiga kiire) - ja elan kodus, kuid mida sa siis arvad? Kas ma peaksin kolima kodust ära kui ma veel keskkoolis käin? Miks muuta oma elu kohe nii pingeliseks ja kiireks? Kas sa tahad väita, et sa läksid juba enne täisea kukkumist kodust minema tööle?

 

 

Ilmselgelt sa ei tea tööturust tänapäeval mitte kui midagi. Ilma tutvuseta sa ei pruugigi üldse tööle saada. Ema - Kõrgharidusega - otsib tööd pool aastat juba. Endine klassivend - Põhiharidusega - Soomes ehituse peal tööl. Ära väidagi üldse sellist asja, et ilma hariduseta ei saa mitte kuskile. Ja see on VÄGAGI tasuv töö.

 

Indeed, ilma tutvuseta on raskem tööle saada, kuid mitte siis kui sa oled selle ala spetsialist, ehk siis tublisti haritud. Ja kus ma olen väitnud, et ilma hariduseta ei saa tööle mitte kuskile? Nagu ma ütlesin: ilma hariduseta saab lihttööle

 

Da Nag, ei tea sa elust mitte kui midagi. Lihtlabane arvuti kangelane oled. Mulle pakuti soome ehituse-betooni tööde peale koht, 16€ tunnis. Aga hetkel ei saa minna kuna pean juhiload ära tegema. (Alles alustasin pmst). JA jällegi, TUTVUSE KAUDU PAKUTUD. Seega Da Nag, peta ennast edasi, lihtsalt perse kukkunud elu sul? Tööd ei ole, pead õppima, et vanemad sind veel aitaks ?

 

Oi, aitäh, et vaevusid mulle kirjutama enne minu vastust. Kohe näha, et kibeled minu vastust nägema. Igatahes:

Vaevalt, et keegi elust midagi teab. Äkki olen tõesti arvuti kangelane, äkki lausa superkangelane? O.O Ja jällegi sul pole haridust, saad oma nö. tutvuste kaudu lihttööle. Tekkis selline küsimus, et mis "tutvused" need siis on? Kelle kaudu? Loomulikult sinu vanemate. Ja mis otsast perse kukkunud elu mul? Kas ma elan vaesuses? Kas mul on perekond surnud? On mul mingi raske haigus? Ei.

"Tööd ei ole, pead õppima, et vanemad sind veel aitaks ?" Ise saad ka aru sellest?

Lõpetuseks toon veel välja ühe asja: Sa väitsid, et sulle pakuti Soomes tööd, kuid kuna sul on vaja juhiload teha, siis ei saanud minna sinna?. Right? Kust sinu raha siis tuleb, kui sa ei käi tööl ning nagu sa väidad elad ilma vanemate toeta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Inimesed inimesed rahu nüüd , ärge hakkake sõimama üksteise peale ilmaasjata. Nõustume kõik et ilma tuvusetta on Raskem saada tööle ja haridus aitab enamasti ikka kõrgematel töökohtadel.

 

Igatahes ma ei uuenda teemat ennem kui midagi huvitavat toimub / kogen jne , las teema niikaua sureb ära , muidu hoitakse seda üleval peamiselt sõimamise põhjuse pärast.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olin nüüd nädalakese eemal ja ei saanud teile vastata. Olen kindel, et te ootasite pingsalt minu vastust.

 

 

 

Esiteks küsin ma, kust sa võtad sellised numbrid, et: "Tutvused mängivad 80% rolli elus"? Kust selline statistika? Väite peale "Ise sa vist raha ei oska teenida" vastan ma, et ma teenin raha - tõesti mitte palju (kuid seda on ka oodata, kui ma ainult suvel saan seda teha, sest kooli ajal on liiga kiire) - ja elan kodus, kuid mida sa siis arvad? Kas ma peaksin kolima kodust ära kui ma veel keskkoolis käin? Miks muuta oma elu kohe nii pingeliseks ja kiireks? Kas sa tahad väita, et sa läksid juba enne täisea kukkumist kodust minema tööle?

 

 

 

 

Indeed, ilma tutvuseta on raskem tööle saada, kuid mitte siis kui sa oled selle ala spetsialist, ehk siis tublisti haritud. Ja kus ma olen väitnud, et ilma hariduseta ei saa tööle mitte kuskile? Nagu ma ütlesin: ilma hariduseta saab lihttööle

 

 

 

Oi, aitäh, et vaevusid mulle kirjutama enne minu vastust. Kohe näha, et kibeled minu vastust nägema. Igatahes:

Vaevalt, et keegi elust midagi teab. Äkki olen tõesti arvuti kangelane, äkki lausa superkangelane? O.O Ja jällegi sul pole haridust, saad oma nö. tutvuste kaudu lihttööle. Tekkis selline küsimus, et mis "tutvused" need siis on? Kelle kaudu? Loomulikult sinu vanemate. Ja mis otsast perse kukkunud elu mul? Kas ma elan vaesuses? Kas mul on perekond surnud? On mul mingi raske haigus? Ei.

"Tööd ei ole, pead õppima, et vanemad sind veel aitaks ?" Ise saad ka aru sellest?

Lõpetuseks toon veel välja ühe asja: Sa väitsid, et sulle pakuti Soomes tööd, kuid kuna sul on vaja juhiload teha, siis ei saanud minna sinna?. Right? Kust sinu raha siis tuleb, kui sa ei käi tööl ning nagu sa väidad elad ilma vanemate toeta?

 

Ma olin 17 kui minema läksin kodust, kui 18 sain läksin kohe ametlikult tööle. Seega jällegi sa peksad segast, sama paska mida koolis õppid. Chhers mate.

Meil käib tööl vähemalt 4 kõrgharidusega inimest. Laomees ja lauamehed. Andis see neile midagi ? Ei.

 

Ma käin tööl, Eestis. Vanemate kaudu ma pole neid tutvusi saanud, vaid sõpradelt, töökaaslastelt. Sul on väga väike silmaring nagu ma maininud olen. Kus kohas ma maininud olen, et ma tööta ? For fuck sake, käi koolis edasi, muutud veel lollimaks. Edu.ee enam ma sulle ei vasta, lollus võib olla nakkav ja mul pole vaja et sinusuguseks muutuks.


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olin 17 kui minema läksin kodust, kui 18 sain läksin kohe ametlikult tööle. Seega jällegi sa peksad segast, sama paska mida koolis õppid. Chhers mate.

Meil käib tööl vähemalt 4 kõrgharidusega inimest. Laomees ja lauamehed. Andis see neile midagi ? Ei.

 

Ma käin tööl, Eestis. Vanemate kaudu ma pole neid tutvusi saanud, vaid sõpradelt, töökaaslastelt. Sul on väga väike silmaring nagu ma maininud olen. Kus kohas ma maininud olen, et ma tööta ? For fuck sake, käi koolis edasi, muutud veel lollimaks. Edu.ee enam ma sulle ei vasta, lollus võib olla nakkav ja mul pole vaja et sinusuguseks muutuks.

 

Sellise tekstiga ei jõua sa kuhugi elus. Väidad, et oled juba jõudnud? Sa tead ise ka vastust et sa ei ole ja sa ei jõua ka kusagile. Nii arutu sa nüüd ka ei ole, et sa seda ei mõista.

A, miks sa väidad, et haridus teeb lollimaks. "käi koolis edasi, muutud veel lollimaks."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

13.08.11

 

Mind kutsuti eile Dungeons & Dragons mängu ja siis oli umbes 8 inimest siis koos ühes kohas. Mängisin mingi paar tundi ja tegime kõik pausi et sööma minna ja puhata jne kuni edasi mängib. Enamus läksid sööma aga mina läksin ühte tühja tuppa ja mediteerisin. Igatahes ma olen saanud enamvähem selgeks milline on transi tunne ja ma saan suht kiirelt sinna.

 

Ma keskendusin lihtsalt energiale ja seda tugevdada ning programeerida ümber natuke ja minule tuli pähe mõte et ma proovin ühte oma parimat sõpra telepaatiliselt kutsuda sinna tuppa. Ma mõtlesin siis pmst et "(Nimi) tule siia tuppa ja vaata mind." ja keskendusin et see sõnum läheks temani. 3 sekundid hiljem tegi keegi ukse lahti ja kõikidest nendest 7st inimesest kes olid seal tuligi just TEMA mind vaatama. Siis ma küsisin et kas talle tuli järsku selline mõte et ta tuleks siia tuppa ja vaadata kas ma olen siin ning ta vastas "Jah".

 

Siis üks kogemus veel samal päeval. Enamus teist vist teavad mis on kompressitud energia? Ma keskendusin, et ma kogun energiat oma kahe käe vahel üheks "palliks" et ma saaks seda koguda ja ümber programeerida et avada oma Crown Chakra mis tundus minul blokeeritud olevat.

Ma mingi 2 minutid keskendusin ja kui ma natuke oma käsi väga õrnalt kokku surusin , ma tundsin nagu magneti effekti seal , kui tahad + + kokku ajada siis lükkavad nad üksteist eemale ja mida kauem ma hoidsin seda energiat seal , seda rohkem hakkasid minu käed värisema ja lõppuks hakkas minu pea suht aina rohkem valutama. Ma keskendusin et see energia siis avaks minu krooni blokeeringust ära, et peavalu mis on terve päev olnud seal suurest energiast, läheks ära ja energia liiguks jälle vabalt.

See toimis igatahes , natuke hiljem oli peavalud läinud.

 

Ma aja jooksul juba aina paremaks saamas. Tulemused on näha.

 

Postitan siia enamasti ainult siis kui midagi ikka tuleb.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tea...Kuidagi liiga kiirelt käivad sul asjad.Ma ei taha midagi halba öelda, aga see sõprade värk ja peaavalu värk lihtsalt kokkusattumus.Mul on endla ka nii olnud, et kui palavik on ja rängalt pask on olla siis keskendun sellele, et enam ei oleks pask olla.On ka tulemused aga ainult senikaua kuni uuesti mõtlen, et õuu ma olen haige ju...Vot nii.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ei tea...Kuidagi liiga kiirelt käivad sul asjad.Ma ei taha midagi halba öelda, aga see sõprade värk ja peaavalu värk lihtsalt kokkusattumus.Mul on endla ka nii olnud, et kui palavik on ja rängalt pask on olla siis keskendun sellele, et enam ei oleks pask olla.On ka tulemused aga ainult senikaua kuni uuesti mõtlen, et õuu ma olen haige ju...Vot nii.

 

See on üks peaasjadest paranemiseni. Ära ütle et kurat ma olen haige või et minul on haigus. Ära ütle endale et see haiguse on SINU "Oma" vaid mõtlegi vastupidi et ma olen terve , see pole mitte kui midagi või siis kuidas ma sellest lahti saan.

 

See võib jah tunduda suht kiire ma ise ka imestan , aga seda on öeldud et igal inimesel on oma kiirus.

 

Kokkusattumised ongi just need mida sa PEAD otsima et tulemusi saada. Vastik öelda aga enamus asjad mida ma siin ei räägi , siis on neid liiga palju et need saaksid enam "Kokkusattumused" olla.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ju siis sul pole tutvusi. Tutvused mängivad 80% rolli elus, sinu puhul vist on haridus tähtsam. Ise sa vist raha ei oska teenida ja elad vanemate kukil, happy end pesamuna.

 

To Manraynor- Kuidas edeneb sul projekti vmsga ?

80% tähtsamad? Mina tahan tulevikus kirurgiks saada , ja seal loevad tutvused sinuarust?

Ok mul on tutvusi, saan haiglasse tööle, võtan skalpelli kätte, pohhui, et tapan mitu inimest ära, ikka tuleb klotsi ja tööd eks?

Debiilne inimene, ehita oma maju edasi.

#Retard

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see sinu 9da klassi nelja-viielise lõputunnistusega unistus arstiteaduskonnast saab varsti reaaalse tagasilöögi. tutvused võivad mängida suurt rolli just kõrgkooli lõpetanud noorele inimesele, keda ootavad ees erinevad ametialased valikud ja pakkumised.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see sinu 9da klassi nelja-viielise lõputunnistusega unistus arstiteaduskonnast saab varsti reaaalse tagasilöögi. tutvused võivad mängida suurt rolli just kõrgkooli lõpetanud noorele inimesele, keda ootavad ees erinevad ametialased valikud ja pakkumised.

 

Nii, et kui ma lõpetan parimana oma kursusel on mul võimalus, mitte saada tööle? Mõtled ka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nii, et kui ma lõpetan parimana oma kursusel on mul võimalus, mitte saada tööle? Mõtled ka?

 

Täpselt nii.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nii, et kui ma lõpetan parimana oma kursusel on mul võimalus, mitte saada tööle? Mõtled ka?

Mine kuskilegi aleviku poe kürvale, jälgi neid parme, kes on perse kukkunud, eluga feilinud ja ootavad, millal see surm ükskord tuleb ..

Tead nalja ? Enamus neist parmudest omandavad VÄGA kõrget haridust.

 

Haridus loeb, muidugi loeb. Tutvus samamoodi. ainuke aga seisneb selles, et ilma hariduseta on sul lootust tutvuste kaudu tööle saada, aga koos hariduse ja ilma tutvusteta läheb asi hapuks. Sest siis hakkab loterii, kuna neid tarkpäid, kes on elu elamise poole pealt täiesti rohelised ( tallinna ööklubide peldikus nikkumine ei ole elu ) [ Selline on ühe keskmise tudengi elu ] EI OLE elu. ning fuck ta oskab sul midagi peale hakata 25 aastasena, ühikast äsja välja kolinuna. Sellemõttes pooldan seda teooriat, et haridus võib imeda. aga samas jällegi ise kahetsen, et IT kolledsisse ei läinud :/ aga küll saab. noor laps veel. terve elu ees ;)


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.