Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor - Mediteerimine ja kuhu ma jõuda tahan

Soovitatud postitused

Illuminaadid on üldse teised inimesed, nende põhitõed on väga haiged. Maailma populatsioon ei tohiks ületada 300 MLN. nende arust.

Haiged inimesed kui aus olla.

 

---------- Post added 03-08-11 at 15:10 ----------

 

Ja btw, kõik kes ütlevad, et kolmas silm on jabur jne. Ise ei usu sellesse, aga olge ausõna vait. Te ei tea midagi, tema võib uskuda mida tahes, mina võin uskuda ka, et mu ema on Wonderwoman kui tahan. Teie ei tule ütlema. Suu kinni tatikad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lambakari?

Nii oletame et 2+2=4 ja seda teavad kümned inimesed ja mina ka(mida ma ka räägin)...aga järsku tuled sina välja mingi oma teemaga ja räägid et 2+2=9

Kas sulle ei tundu, et sina võid eksida?

Miks siis seda satanismi, vaimset tasandit siis nn lambakari ei järgi....järelikult peab seal mingi põhjus olema miks suurem hulk inimesi seda ei järgi....

Kui see usuteema, kolmas silm KÕIK NII ÕIGE JA PUHAS ON MIKS SEDA SIIS LAMBAKARI ( kõik inimesed) EI JÄRGI?

Ma arvan, et pole olnud põhjust järgida kuna pole midagi olemas aga mõned üksikud soolotsejad proovivad inimeste arvamust muuta...friik selline

 

---------- Post added 03-08-11 at 16:39 ----------

 

Illuminaadid on üldse teised inimesed, nende põhitõed on väga haiged. Maailma populatsioon ei tohiks ületada 300 MLN. nende arust.

Haiged inimesed kui aus olla.

 

---------- Post added 03-08-11 at 15:10 ----------

 

Ja btw, kõik kes ütlevad, et kolmas silm on jabur jne. Ise ei usu sellesse, aga olge ausõna vait. Te ei tea midagi, tema võib uskuda mida tahes, mina võin uskuda ka, et mu ema on Wonderwoman kui tahan. Teie ei tule ütlema. Suu kinni tatikad.

 

sina tead 3. silmast midagi?:D:D MA TEAN SELLIST ASJA JA JULGEN 1001% ÕELDA ET SELLIST ASJA POLE OLEMAS

diagnoos: mine ravile

Blinky.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lambakari?

Nii oletame et 2+2=4 ja seda teavad kümned inimesed ja mina ka(mida ma ka räägin)...aga järsku tuled sina välja mingi oma teemaga ja räägid et 2+2=9

Kas sulle ei tundu, et sina võid eksida?

Miks siis seda satanismi, vaimset tasandit siis nn lambakari ei järgi....järelikult peab seal mingi põhjus olema miks suurem hulk inimesi seda ei järgi....

Kui see usuteema, kolmas silm KÕIK NII ÕIGE JA PUHAS ON MIKS SEDA SIIS LAMBAKARI ( kõik inimesed) EI JÄRGI?

Ma arvan, et pole olnud põhjust järgida kuna pole midagi olemas aga mõned üksikud soolotsejad proovivad inimeste arvamust muuta...friik selline

 

Oh issand jumal küll. Ma ei suuda uskuda kui pimedad võivad olla inimesed.

Tead mis on kõige väärtuslikum asi inimelus peale elu? Teadus. Teadmine , õppimine jne.

Nii , nüüd vaatame tavaelu asju mis teeb inimesi targemaks.

Raamatud = Jah

Televiisor = Ei

Internet = Oleneb mida teed seal

Arvuti = Ei

Lõbustusasutused ( Lõbustuspark , paintball jne ) ) Ei

Üldiselt kõik lõbu andvad asjad = Ei

 

Miks on niipalju EIsid? Miks meie "Arenenud" inimkond ei pane teadust ja õppimisi lõbusse ? Miks on paljudes riikides kooliõppe aina halvenemas ? Miks pannaks raha aina uutesse rahategemis asjadesse ( Investeeringud , poed jne ) ja mitte asjadesse mis teeb inimesi targemaks ? P*tsi küll see on selline filosoofia see teema et ma võingi aina seletada.

 

Peamine point on , kõik lõbu on aga selle jaoks et me ei mõtleks asjade üle mis maailmas toimub. Sest kui inimesed saaksid tegelt aru kui kõvasti manipuleeritakse neid , siis mõtle mitu MILJONEID inimesi hakkaks kohe mässama? Mõtle milline KAHJU see on siis firmadele ja nendele kes on ühendatud teistega mis on ühendatud teistega jne.

 

Mina valisin mediteerimise mis laseb mind ennast tundma õppida paremini ja siis võimaluse saada "Teise maailma" kuhu tavainimesed kes ei tegele sellega ei jõua kunagigi.

 

SINA aga tule MIND raisk sõimama et mina lähen ARSTI juurde!? ma ütlen veelkord. ÄRKE ÜLES JA HAISTA SITTA ENNE KUI OMA SUU LAHTI TEED.

 

Veel üks mõtetu postitus sinu poolt ja ma viskan selle modedele kustutamisele.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Raamatud = Jah

Televiisor = Jah - sealt tuleb ikka väga palju kasulikku kraami, kuidas õpivad imikud rääkima ? faking teletupse vaadates.

Internet = oh ja kuidas veel, internetis liigub rohkem tarkust, kui sa misiganes koolist suudaks kokku kraapida

Arvuti = otseselt arvuti EI, kui ta su toanurgas haiseb, kuid kui seda kasutada, siis õpetab ta ikka päris palju. just treenib su aju tööd, mis ongi teadmiste põhialus

Lõbustusasutused ( Lõbustuspark , paintball jne ) ) paintball - muidugi treenib see inimese teadmisi. Näiteks täpsus ? lased mööda - tead ja arvestad, et teinekord lased teistmoodi ehk aju töötab, analüüsib, mõtleb. Mida see tähendab ? inimene omandab tarkust.

Üldiselt kõik lõbu andvad asjad = Jah, Kõik meie ümber on täis puhtaid teadmisi ning tarkusi, mida omandades inimene õpib, saab targemaks ..

 

kui siin mingi väitlemine käib, siis kõiki neid näiteid võrrelda mingi mediteeee..misasjaga ? siis olgem ausad, Teadus 1 - medimingiasi 0. Sest endale ettekujutatud maailmast küll pole mitte muhvigi õppida. Tarkus peitub reaalsuses :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Raamatud = Jah

Televiisor = Jah - sealt tuleb ikka väga palju kasulikku kraami, kuidas õpivad imikud rääkima ? faking teletupse vaadates.

Internet = oh ja kuidas veel, internetis liigub rohkem tarkust, kui sa misiganes koolist suudaks kokku kraapida

Arvuti = otseselt arvuti EI, kui ta su toanurgas haiseb, kuid kui seda kasutada, siis õpetab ta ikka päris palju. just treenib su aju tööd, mis ongi teadmiste põhialus

Lõbustusasutused ( Lõbustuspark , paintball jne ) ) paintball - muidugi treenib see inimese teadmisi. Näiteks täpsus ? lased mööda - tead ja arvestad, et teinekord lased teistmoodi ehk aju töötab, analüüsib, mõtleb. Mida see tähendab ? inimene omandab tarkust.

Üldiselt kõik lõbu andvad asjad = Jah, Kõik meie ümber on täis puhtaid teadmisi ning tarkusi, mida omandades inimene õpib, saab targemaks ..

 

kui siin mingi väitlemine käib, siis kõiki neid näiteid võrrelda mingi mediteeee..misasjaga ? siis olgem ausad, Teadus 1 - medimingiasi 0. Sest endale ettekujutatud maailmast küll pole mitte muhvigi õppida. Tarkus peitub reaalsuses :)

 

Paintball = Õppid laskma = Sõjavägi sama asi = Sõjas kasulik asi = Sõja toetajatele raha

Televiisor = Discovery? Mby , aga sealt harva midagi kasulikku. kõik sama vana asi või täielik hollywood BS.

Arvuti = Ainuke asi mida see õpetab sind on windowsi / mac / linux kasutamine ja enamus jäävadgi sellesse ja mingit kasu see eriti ei too peale paljude tööde kus seda vaja on ja neil ongi rohkem vaja et hakkama saada. Muidu on see ikka lõbu.

 

Teate mis , ma annan alla. Inimesed kes ei tegele filosoofiaga ei saaks aru isegi kui seletaks. See on nagu seinaga rääkimine , asi mis tulemust ei anna.

 

Nüüd aitab , kui mingi mõtetu iba veel siit tuleb , siis ma palun seda teemat suht tihti puhastada , sest olles TEEMA OMANIK ma võin seda teha kui see minule ei sobi. Nüüd ütlen viimast korda ja jääb viimaseks.

 

 

KUI EI MEELDI SEE TEEMA VÕI KUIDAS MINA NÄEN MAAILMA HOIDKE SIIT EEMALE JA ÄRGE POSTITAGE , MUIDU MA LASEN TEIE POSTITUSED ÄRA KUSTUTADA!

 

See on minu elu ja mina elan seda nii nagu mina tahan. Mina käitun nii nagu mina tahan ja jutul LÕPP. Mina olen siin juba suht kaugel puhtalt oma elule minemas ja minu vaade maailmast jne. on just mind niikaugele viinud. Kui ei meeldi , siis hoidke eemale ja tegelege oma eluga.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mõttetu on see sõna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas lased ka kõik need 2ra b2nnida, kes sinuga vaidlema hakkavad we?Kui nii siis on see kyll suht pointless...Sorry, et t2pit2htesid ei kasuta.Olen s6bra juures ja tal l2ppar!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Milleks üldse kedagi muuta või maha teha kellegi tegemisi? Kui manraynor on leidnud oma tee selles, millest ta räägib, siis las ta tegeleb sellega. Igasugune kasvamine on positiivne. Palju asjalikum kui keskmise inimese elu, kes end esimesel võimalusel täis tõmbab ja põhimõtteliselt tühjusesse elu põletab.

Tegelikult on nii, et kõik millesse inimene usub on olemas just selle seltskonna jaoks, kes sellesse millegisse usub. Näiteks mingi pärismaalase jaoks kuskil Vaikse ookeani saarel pole olemas näiteks facebooki, sest tal puudub kogemus selles osas.

Tegelikult võiks teema lugeja ridade vahelt kätte saada selle motiivi, miks manraynor seda kõike siia postitab (mida tingib mingi vajadus) ning seeläbi pakkuda talle seda, mida manraynor oma tegemiste siia postitamisega soovib. Olgu selleks siis mõistmine, kaasa elamine, heakskiit vms aga kindlasti mitte see, mis siin praegu vastu peegeldub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raamatud puhas jura....kõige tähtsam on, et oleks rulli ja et seda tuleks ka peale...kuna see on kõige tähtsam...sellega saad sa osta palju asju...aga raamatuga sa ei osta midagi, ei maksa makse ja sellega sa ei toitu ära kah...nii et fuck offf raamatud....kui sulle ei meeldi teiste arvamus miks sa selle teema siis tegid?

võinud üksi nurgas edasi lasta oma usu jura....kuigi see on sinu teema siis on mul ÕIGUS OMA ARVAMUSELE OLENEMATA ET SEE SINU TEEMA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oh issand jumal küll. Ma ei suuda uskuda kui pimedad võivad olla inimesed.

Tead mis on kõige väärtuslikum asi inimelus peale elu? Teadus. Teadmine , õppimine jne.

Nii , nüüd vaatame tavaelu asju mis teeb inimesi targemaks.

Raamatud = Jah

Televiisor = Ei

Internet = Oleneb mida teed seal

Arvuti = Ei

Lõbustusasutused ( Lõbustuspark , paintball jne ) ) Ei

Üldiselt kõik lõbu andvad asjad = Ei

Kõik need annavad midagi kasulikku elule. Mängid paintballi - sul on füüsiline koormus - mõistus korras - nagu öeldakse: "terve keha, terve vaim"

 

Lõbustusasutused ( Lõbustuspark , paintball jne ) ) paintball - muidugi treenib see inimese teadmisi. Näiteks täpsus ? lased mööda - tead ja arvestad, et teinekord lased teistmoodi ehk aju töötab, analüüsib, mõtleb. Mida see tähendab ? inimene omandab tarkust.

Mis tarkus see on siis? Mitte pihta saada, sest see on valus? Tarkus my ass. Seda nimetatakse kogemuseks.

 

Teate mis , ma annan alla. Inimesed kes ei tegele filosoofiaga ei saaks aru isegi kui seletaks. See on nagu seinaga rääkimine , asi mis tulemust ei anna

 

KUI EI MEELDI SEE TEEMA VÕI KUIDAS MINA NÄEN MAAILMA HOIDKE SIIT EEMALE JA ÄRGE POSTITAGE , MUIDU MA LASEN TEIE POSTITUSED ÄRA KUSTUTADA!

Ära siis vasta neile.

Lause punases ei pane kedagi siin mitte postitama halvasti, see ainult motiveerib neid, et nendele antakse tähelepanu.

 

Raamatud puhas jura....kõige tähtsam on, et oleks rulli ja et seda tuleks ka peale...kuna see on kõige tähtsam...sellega saad sa osta palju asju...aga raamatuga sa ei osta midagi, ei maksa makse ja sellega sa ei toitu ära kah...nii et fuck offf raamatud....kui sulle ei meeldi teiste arvamus miks sa selle teema siis tegid?

 

Naksi. Kuidas ja kust tuleb sinu arvates raha? Töötades. Kas kodus playstationi mängimisest ja magamisest? Miks ei saa tööd just need kellel pole haridust? Sest neil pole teadmisi selle ametiga tegelemiseks. Kus papp siis on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.prison.planet.ee/

 

Keda rohkem huvitab.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas lased ka kõik need 2ra b2nnida, kes sinuga vaidlema hakkavad we?Kui nii siis on see kyll suht pointless...Sorry, et t2pit2htesid ei kasuta.Olen s6bra juures ja tal l2ppar!

 

Ei pahanda et ei saa kirjutada öäõü , aga ma ei lase teid kõike "Bannida" , vaid lihtsalt lasen postitused ära kustutada. Tahan vähem lollust siin.

 

Raamatud puhas jura....kõige tähtsam on, et oleks rulli ja et seda tuleks ka peale...kuna see on kõige tähtsam...sellega saad sa osta palju asju...aga raamatuga sa ei osta midagi, ei maksa makse ja sellega sa ei toitu ära kah...nii et fuck offf raamatud....kui sulle ei meeldi teiste arvamus miks sa selle teema siis tegid?

võinud üksi nurgas edasi lasta oma usu jura....kuigi see on sinu teema siis on mul ÕIGUS OMA ARVAMUSELE OLENEMATA ET SEE SINU TEEMA

 

Kao siit teemast ära nolk. See et sa ütlesid juba et Raamatud on jurad on juba aru saada kui lapsik sina oled et üldse millestgi aru saada. Hoia oma p*tsi olev arvamus enda teada ja suu kinni.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

True story

Ma kiirelt uurisin mis see mind control asi oli , see on täpselt sama asi mida film Zeitgeist räägib ja ma nõustun sellega. Enamus ONGI täieliku mind control all pmst. Inimesed keda kontrollivad suured firmad nagu orjad ilma et nemad sellest aru saavad.

Üks quote oli olemas , täpselt ei tule meelde aga selline : Tõelised orjad on need inimesed kes arvavad et nad on vabad.

Niikaua kuni siin maailmas on Kasumi teenimine olemas , ei muutu see maailma iial ära selliseks nagu peaks.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lambakari?

Nii oletame et 2+2=4 ja seda teavad kümned inimesed ja mina ka(mida ma ka räägin)...aga järsku tuled sina välja mingi oma teemaga ja räägid et 2+2=9

Kas sulle ei tundu, et sina võid eksida?

Miks siis seda satanismi, vaimset tasandit siis nn lambakari ei järgi....järelikult peab seal mingi põhjus olema miks suurem hulk inimesi seda ei järgi....

Kui see usuteema, kolmas silm KÕIK NII ÕIGE JA PUHAS ON MIKS SEDA SIIS LAMBAKARI ( kõik inimesed) EI JÄRGI?

Ma arvan, et pole olnud põhjust järgida kuna pole midagi olemas aga mõned üksikud soolotsejad proovivad inimeste arvamust muuta...friik selline

 

---------- Post added 03-08-11 at 16:39 ----------

 

 

sina tead 3. silmast midagi?:D:D MA TEAN SELLIST ASJA JA JULGEN 1001% ÕELDA ET SELLIST ASJA POLE OLEMAS

diagnoos: mine ravile

Blinky.gif

 

Küll nüüd tuli isa välja.

Las tema usub mida tema tahab, mina ei ütlegi, et see olemas on.

Mina usun teadussesse,ja meditsiini.

Tra tahad mu tõelist arvamust mu kohta?

Mine vaata filmi tulnukas.

Seal teebki sinusuguseid idiootseid osse maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naksi. Kuidas ja kust tuleb sinu arvates raha? Töötades. Kas kodus playstationi mängimisest ja magamisest? Miks ei saa tööd just need kellel pole haridust? Sest neil pole teadmisi selle ametiga tegelemiseks. Kus papp siis on?

 

Da Nag, ära räägi kui ei tea. HARIDUS annab paremad võimalused tööle saamiseks, mitte et ilma hariduseta tööd ei saa. (Ära hakka ajama et lüpsjaks ja koristajaks ainult). KÕIGE tähtsam asi tööle saamisel on TUTVUS. Minul 9 klassi haridus, nüüd töötan betoneerjana. Ning see ei ole lihtsalt segu sisse ja valmis. Ennem tuleb jooniste järgi panna kõik asjad paika, ning vaevalt sa sitt saaksid sellest joonisest aru.

 

Manraynor, loodan et saavutad midagi uut ja huvitavat selle mediteerimise vms ga. Edu


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Da Nag, ära räägi kui ei tea. HARIDUS annab paremad võimalused tööle saamiseks, mitte et ilma hariduseta tööd ei saa. (Ära hakka ajama et lüpsjaks ja koristajaks ainult). KÕIGE tähtsam asi tööle saamisel on TUTVUS. Minul 9 klassi haridus, nüüd töötan betoneerjana. Ning see ei ole lihtsalt segu sisse ja valmis. Ennem tuleb jooniste järgi panna kõik asjad paika, ning vaevalt sa sitt saaksid sellest joonisest aru.

 

Või et tutvus on kõihe tähtsam asi tööle saamiseks. Tõesti mingile sellisele tööle kus ajusid ei vajata, ehk siis tööle nagu sul - oi näe sul pole ajusid ka. Oledki täpselt sobiv sinna tööle. Kuid kas sa saad mingile tasuvale tööle ka ilma hariduseta? Ei. Võidki elu lõpuni valada betooni. Ja indeed, ma ei ole kunagi tegelenud betoneerimisega. Arvata võib et enne kui sa tööle läksid seletati sulle ka tähiseid joonistel.

 

Btw. oled nüüd kõva mees, et suutsid kedagi sitaks nimetada. See näitab tõesti sinu taset.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja näed tuligi lapuhhi vastus. Mida sa ka tead mis on tasuv töö. Õppida ülikoolis et ajud ärarikkuda või vapsjee üleõppida ning lõppetada hooldust vajava noorena ?

Kui seal ajusid pole vaja siis miks ülemiste keskus, roca selver jms seisavad veel? Kuna ajudeta sellid tegid ? Sa pole maailma vist teisenurga alt näinud, peale ema üsa ringi.


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja näed tuligi lapuhhi vastus. Mida sa ka tead mis on tasuv töö. Õppida ülikoolis et ajud ärarikkuda või vapsjee üleõppida ning lõppetada hooldust vajava noorena ?

Kui seal ajusid pole vaja siis miks ülemiste keskus, roca selver jms seisavad veel? Kuna ajudeta sellid tegid ? Sa pole maailma vist teisenurga alt näinud, peale ema üsa ringi.

 

Need seisavad sest ajudega inimesed projekteerisid need ja teie ehitasite need juhiseid järgides, neid juhiseid järgides, mille koostasid ajudega inimesed. Ära tule nüüd ütlema, et sina oled see tubli tänu kellele ülemiste keskus ja selver seisavad.

Veel. Ma ei ole sellise imeliku mõttelaadiga, kes igapäevaselt ema üsa üle mõtteid mõlgutab ja mõtleb, et küll seal oli soe ja mõnus. Paistab, et sinuga on lugu hoopis vastupidi.

Pealegist. Kuidas sa rikud oma ajud ülikoolis ära? Sellega, et saad teadmisi juurde ja oskad mõelda? Vaevalt. Mine ja mõlguta oma mõtteid ema üsast edasi.

 

Kokkuvõtteks võiks öelda: U mad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa pole normaalne, see minu arvamus


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oh issand jumal küll. Ma ei suuda uskuda kui pimedad võivad olla inimesed.

Tead mis on kõige väärtuslikum asi inimelus peale elu? Teadus. Teadmine , õppimine jne.

Nii , nüüd vaatame tavaelu asju mis teeb inimesi targemaks.

Raamatud = Jah

Televiisor = Ei

Internet = Oleneb mida teed seal

Arvuti = Ei

Lõbustusasutused ( Lõbustuspark , paintball jne ) ) Ei

Üldiselt kõik lõbu andvad asjad = Ei

 

Miks on niipalju EIsid? Miks meie "Arenenud" inimkond ei pane teadust ja õppimisi lõbusse ? Miks on paljudes riikides kooliõppe aina halvenemas ? Miks pannaks raha aina uutesse rahategemis asjadesse ( Investeeringud , poed jne ) ja mitte asjadesse mis teeb inimesi targemaks ? P*tsi küll see on selline filosoofia see teema et ma võingi aina seletada.

 

Peamine point on , kõik lõbu on aga selle jaoks et me ei mõtleks asjade üle mis maailmas toimub. Sest kui inimesed saaksid tegelt aru kui kõvasti manipuleeritakse neid , siis mõtle mitu MILJONEID inimesi hakkaks kohe mässama? Mõtle milline KAHJU see on siis firmadele ja nendele kes on ühendatud teistega mis on ühendatud teistega jne.

 

Mina valisin mediteerimise mis laseb mind ennast tundma õppida paremini ja siis võimaluse saada "Teise maailma" kuhu tavainimesed kes ei tegele sellega ei jõua kunagigi.

 

SINA aga tule MIND raisk sõimama et mina lähen ARSTI juurde!? ma ütlen veelkord. ÄRKE ÜLES JA HAISTA SITTA ENNE KUI OMA SUU LAHTI TEED.

 

Veel üks mõtetu postitus sinu poolt ja ma viskan selle modedele kustutamisele.

 

you must be new @ this..

 

Mis õppimisest sa siin räägid, kui sa ise ei mõista elementaarset grammatikatki?

Mainin ära lihtsalt, et Ma pole viitsinud su teemat eriti sirvida, sry.

 

Sinu rage järgi arvestades, pigem oled sa üks nendest wannabe'dest, kes tahab nö. selle eliidi hulka kuuluda (kuna suure tõenäosusega väikeses eas kiusatud/tõrjutud, kuulumine "eliidi" hulka tõstab näiliselt su enesehinnangut?)

 

Oled enamus oma pointidest kuskilt artiklitest ja filmidest ümber tõlkinud ja siia kirjutanud. Aga muidu väga kena, kui üritad elule läheneda teise pilgu alt. :) :)

 

Mis su IQ on muidu? statistika pärast küsin (netist leitud testid ei loe)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.