Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor - Mediteerimine ja kuhu ma jõuda tahan

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Oii jummal...Nüüd muutus su jutt jumala imalaks:S.Pendlivennad ju ise liigutavad seda pendilit..Käte liikumist on neil nii hästi näha ju.

 

Ja siis inimesed tahavad et ma seletan lahti mida ma tundnud / näinud / juhtunud ilma mingi kinnituseta ja ütlevad et ajad haiget juttu , olen segane , muutun hulluks jne.

Kõige rohkem mind imestab kuidas inimesed veel VAATAVAD JA LOEVAD SEDA TEEMAT kui neile ei meeldi või tundub kõik segane.

 

Fail.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidu oli kõik jumala normaalne su teemas, aga see pendliteema on ikka jumala ilmselge lollus.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Muidu oli kõik jumala normaalne su teemas, aga see pendliteema on ikka jumala ilmselge lollus.

 

http://www.odysseyofthesoul.org/freomm/pendulum.htm

 

http://www.crystaltiger.com/sa02003.htm

 

http://www.newspiritservices.com/pendulum.html

 

Need on NÄITED lihtsalt et iga inimene võib proovida kasutada seda. Googelda selle kohta ja leiad palju.

Ainult inimesed kes on spirituaalselt kõrgel tasemel , suudavad teha rohkem nendega. Pealegi ma ei rääkinud üldse kõike välja pendli kasutamisest , sest ma ei tohi , muidu juhtus veel asju just sellega.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorry, aga need leheküljed on tehtud sellekohapeal väga ebaadekvaatste isikute poolt.

Sama kui Gay-d teevad lehekülje, et homod on andekamad.Muidugi teised homod usuvad seda ju.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sorry, aga need leheküljed on tehtud sellekohapeal väga ebaadekvaatste isikute poolt.

Sama kui Gay-d teevad lehekülje, et homod on andekamad.Muidugi teised homod usuvad seda ju.

 

No aga küsimus , miks minule tundub et sa naerad / ei usu / ei huvita / mõnitad asjade üle mida sa ise ei uuri ja ei ole nõus proovima uskuma? Sinu käitumine on üks tavalisemaid inimese psüholoogi asju , räägivad halvasti asjade kohta mida SINA arvad on valed ja ei tundu õiged?

Miks sa ei ole nõus natuke uurima ja eeltööd tegema ennem kui sa midagi ütled?

 

Ma tean , sest mina olin samasugune. Nüüd ennem kui ma midagi ütlen ma natuke uurin seda.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis ajast ma naeran selle üle, loe mu eelnevad postitused siin teemas üle.

Mida kuradit?Miks ma peaksin proovima mingit pendlijama, mis on täielik jura...

Nüüd sa juba arvad, et sa oled minust parem inimene, kuna tegeled satanismiga?

Tegin ju eeltööd ja uurisin neid lehekülgesid.Ning ma alati teen enne vaidlusesse asumist eeltööd.Ise paned ka jumala segast ju.

Kui sa ei taha, et sinusse suhtutakse eelarvamustega siis palun ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse.

Jään oma arvamusele kindlaks, sest see pendliteema on täielik jura.

Sa räägid iseendale tihti vastu, kui sa veel sellest aru pole saanud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mis ajast ma naeran selle üle, loe mu eelnevad postitused siin teemas üle.

 

Oii jummal...Nüüd muutus su jutt jumala imalaks:S.Pendlivennad ju ise liigutavad seda pendilit..Käte liikumist on neil nii hästi näha ju.

 

Mina näen siin agresiivset käitumist selles postituses.

 

Mis ajast ma naeran selle üle, loe mu eelnevad postitused siin teemas üle.

Mida kuradit?Miks ma peaksin proovima mingit pendlijama, mis on täielik jura...

Nüüd sa juba arvad, et sa oled minust parem inimene, kuna tegeled satanismiga?

Tegin ju eeltööd ja uurisin neid lehekülgesid.Ning ma alati teen enne vaidlusesse asumist eeltööd.Ise paned ka jumala segast ju.

Kui sa ei taha, et sinusse suhtutakse eelarvamustega siis palun ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse.

Jään oma arvamusele kindlaks, sest see pendliteema on täielik jura.

Sa räägid iseendale tihti vastu, kui sa veel sellest aru pole saanud.

 

Ma pole kusgil kirjutanud et ma teistest parem , vaid mina olen nõus ennast arendama hingeliselt et olla parem.

Pendliteema on sama mis kõik teised asjad.

Nt. Sa ütled et see Kingseppa amet on täielik pask ja jura kuna sa pole ise tegelenud selle ja sa ütled seda sellele kes töötab just selles ametis.

Sina ei tea ju täpsemalt kuidas see on , see võib olla parem kui sa arvata oskad.

 

Sama on pendliga , sina ei tegele aga mina nt. kes tegeleb näeb ja tunneb mida sina ei tunne. Sa ei saa öelda et asi on pask ja jama kui sa ise ei tegele sellega.

 

Kui jääd arvamusele siis jää oma arvamusele , aga ära tule siia näitama agresiivsust mis võib väga vale mulje jätta teistele , vaid seletada lahti põhjalikumalt.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ära too rumalaid võrdlusi selle kingseppa teemaga, sest seal on kõik inimkeeli ja loogiliselt seletatav, ja ma mõtlesin eelnevate postituste lugemise alla neid postitusi, mis on tehtud enne, kui sa selle pendli välja tõid.

Sinu lause-Ma tean , sest mina olin samasugune. Nüüd ennem kui ma midagi ütlen ma natuke uurin seda.

Sa räägid siin ju selgelt nagu oleksid sina teistest parem ja mina oleks nagu mingi tüüpiline troll siis foorumis.

 

Ja mida mul siin põhjalikumlat enam seletada on.Seda pendliteemat ei ole isegi mõtet seletada ju.Sama nagu seletasin, kuidas telekanaleid vahetada.Need ei vahetu ju iseenesest, vaid inimese tegevuse tõttu.Sama on ka pendliga- see liigub tänu õhu liikumise- või inimjõu tõttu.Sellega on see ka seletatud ja enam rohkem põhjalikum siin olla kahjuks ei saa.

 

Selle agresiivsusega paned sa ise jälle näpu oma ninale.Ma olen tihti lugenud siin kuidas sina plahvatad trollide peale, kui nad sinuga vaidlema hakkavad.

Pole mõtet hakkata siin psüholoogi mängima, sest nagu sa ise ka ühes oma postituses märkisid on nad mõtetud rahakerjajaid.

 

 

 

Nt. Sa ütled et see Kingseppa amet on täielik pask ja jura kuna sa pole ise tegelenud selle ja sa ütled seda sellele kes töötab just selles ametis.

Sina ei tea ju täpsemalt kuidas see on , see võib olla parem kui sa arvata oskad.

 

Sama on pendliga , sina ei tegele aga mina nt. kes tegeleb näeb ja tunneb mida sina ei tunne. Sa ei saa öelda et asi on pask ja jama kui sa ise ei tegele sellega.

 

Ka selle lausega räägid sa ise endale vastu, sest kui sina sellega ei tegele siis sa seda väita ka ei saa.Seda oled sa ka mulle öelnud.

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ära too rumalaid võrdlusi selle kingseppa teemaga, sest seal on kõik inimkeeli ja loogiliselt seletatav, ja ma mõtlesin eelnevate postituste lugemise alla neid postitusi, mis on tehtud enne, kui sa selle pendli välja tõid.

Sinu lause-Ma tean , sest mina olin samasugune. Nüüd ennem kui ma midagi ütlen ma natuke uurin seda.

Sa räägid siin ju selgelt nagu oleksid sina teistest parem ja mina oleks nagu mingi tüüpiline troll siis foorumis.

 

Ja mida mul siin põhjalikumlat enam seletada on.Seda pendliteemat ei ole isegi mõtet seletada ju.Sama nagu seletasin, kuidas telekanaleid vahetada.Need ei vahetu ju iseenesest, vaid inimese tegevuse tõttu.Sama on ka pendliga- see liigub tänu õhu liikumise- või inimjõu tõttu.Sellega on see ka seletatud ja enam rohkem põhjalikum siin olla kahjuks ei saa.

 

Selle agresiivsusega paned sa ise jälle näpu oma ninale.Ma olen tihti lugenud siin kuidas sina plahvatad trollide peale, kui nad sinuga vaidlema hakkavad.

Pole mõtet hakkata siin psüholoogi mängima, sest nagu sa ise ka ühes oma postituses märkisid on nad mõtetud rahakerjajaid.Ka selle lausega räägid sa ise endale vastu, sest kui sina sellega ei tegele siis sa seda väita ka ei saa.Seda oled sa ka mulle öelnud.

 

1. Nõustun et trollimine on lõbus , aga ma ei tegele sellega.

 

2. Mainisin ennem juba et sellist asja nagu teadust ja loogikat ärge tooge siia teemasse , sest niikaua kuni teadus ei suuda kõike 100% täpselt seletada asju , niikaua võib see ükskõik mida öelda ja on inimesi ( nagu mina ) kes kahtlevad mõnikord teadust sellepärast.

 

3. Ma plahvatan sest vähesed suudavad tuua õiget põhjust või fakte/tõestusi mis nende sõnu kinnitaks.

 

4. Mina vastan sama tagasi siis kui nad seda minule ütlevad ja tahan näha kas nemad saavad aru sellest või mitte.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa sinu 1.punktist selget sotti praegu.

Sa nagu tahad ikkagi väita, et Mina olen troll?

Ja usu mind, ka mina nõustun, et kõik ei ole teadusega seletatav, aga pendel ei kuulu sinna.

Sinu 3.punkt- Ma plahvatan sest vähesed suudavad tuua õiget põhjust või fakte/tõestusi mis nende sõnu kinnitaks.

Ausalt sa räägid kohe nii vastu endale.Kas satanismi kohta on siis Fakte/tõestusi või midagi, mis seda kinnitaks?Vastan kindlalt juba ise ette ära, et EI OLE.

Vasturääkimisi on liiast juba..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ei saa sinu 1.punktist selget sotti praegu.

Sa nagu tahad ikkagi väita, et Mina olen troll?

Ja usu mind, ka mina nõustun, et kõik ei ole teadusega seletatav, aga pendel ei kuulu sinna.

Sinu 3.punkt- Ma plahvatan sest vähesed suudavad tuua õiget põhjust või fakte/tõestusi mis nende sõnu kinnitaks.

Ausalt sa räägid kohe nii vastu endale.Kas satanismi kohta on siis Fakte/tõestusi või midagi, mis seda kinnitaks?Vastan kindlalt juba ise ette ära, et EI OLE.

Vasturääkimisi on liiast juba..

 

1. Oli naljaga mõeldud.

 

3. Ma ei ole mingeid tõestusi esitanud ja ma kahjuks ei saa , sest see on minu jaoks ja minu hingele , see on selline asi mida ei saa tõestada teistele , vaid iseendale.

Mina aga proovin selle blogiga vaadata kui kaugele mina jõuan ja kui tunnen midagi , siis öelda kindlalt et MINA igatahes tundsin ja st. et enamus teistel on ka siis võimalus.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mu inka õps tuli ka kunagi pendliga meie juurde, ütles et seal halb aura vms :S pendi teema on minujaoks lame ei tundu reaalne.

No offence manraynor.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mu inka õps tuli ka kunagi pendliga meie juurde, ütles et seal halb aura vms :S pendi teema on minujaoks lame ei tundu reaalne.

No offence manraynor.

 

Tegelt igaühe jaoks on asi erinev. Ühe jaoks kes ei tegele võib tunduda asi jabur mõtetu ja lame , teise jaoks aga tegeleb juba kaua aega ja tunneb jne võib olla see väga suur asi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa aru miks inimesed ei usu pendlitesse?

Minge võtke kaks alumiinium traati murtke 90 kraadise nurga alla nii, et kummagi traadi üks ots jääb pihku ja minge õue, veesoonte peal tõmbuvad traadid kokku, kuidas seda seletate siis? :D

Energia on igalpool.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa aru miks inimesed ei usu pendlitesse?

Minge võtke kaks alumiinium traati murtke 90 kraadise nurga alla nii, et kummagi traadi üks ots jääb pihku ja minge õue, veesoonte peal tõmbuvad traadid kokku, kuidas seda seletate siis? :D

Energia on igalpool.

Just nimelt, see liigub veesoonte peal aga pendel liigub nii nagu inimene tahab ja siis nad arvavad, et ohh pendel ütles sellega neile midagi.Alles mingi Tallinna Tv pealt tuli mingi pendlivend kelkima seal.Naersin ennast ribadeks.Tüüp ise selgelt liigutas oma kätt.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Manraynor mis on sinu arvamus sellest niiöelda illuminatist ja saatana kummardamisest mis lauludes toimub inimeste arust? See otseselt ei seondu sinu teemaga aga siiski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See hingede teema,kolmas silm, kõrgem tase ...see täielik jura...kas sa ise ei mõista seda, ET SELLIST ASJA POLE OLEMAS JA EI TULE KAH...

nagu jumala teema...kõik räägivad aga keegi pole näinud ja usuvad....ma ei hakka sellest rohkem rääkima

aga 10000000% et hingesid,kolmas silm, kõrgem tase , jumalaid pole olemas...

Endiselt soovitan mine arsti juurde

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pendli veeliks ka kasutab pendlit ja tulemus on täitsa olemas. Sa pead oskama tajuda muutumist pendli liikumises, see on paras tuumafüüsika.

Täielik jura jutt on see.Ma võin sama hästi teeselda, et olen mingi imemees.Ma kasutan nüüd sellist meetodit, et löön palli õhku ja siis kui pall maandudes põrkama hakkab siis see tähendab midagi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See hingede teema,kolmas silm, kõrgem tase ...see täielik jura...kas sa ise ei mõista seda, ET SELLIST ASJA POLE OLEMAS JA EI TULE KAH...

nagu jumala teema...kõik räägivad aga keegi pole näinud ja usuvad....ma ei hakka sellest rohkem rääkima

aga 10000000% et hingesid,kolmas silm, kõrgem tase , jumalaid pole olemas...

Endiselt soovitan mine arsti juurde

 

Sina pole mingi arsti juurde saatja, mis sa loed üldse kui sulle ei kõlba?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Manraynor mis on sinu arvamus sellest niiöelda illuminatist ja saatana kummardamisest mis lauludes toimub inimeste arust? See otseselt ei seondu sinu teemaga aga siiski.

 

Iluminaadist ütlen niipalju et nende põhimõtte on sama Spirituaalse Satanismiga , aga pole süvenenud piisavalt sellesse et öelda midagi otseselt. Tegelen millalgi hiljem uurimisega.

Näiteks Church of Satan mis asub Ameerikas usub Saatana tähendusse , aga mitte temasse isiklikult. Sealt tulebgi kõik see jama kus inimesed arvavad et satanism on kohe seotud "Rituaalid , ohverdused , nõidused jne". Spirituaalne Satanism nagu ennem õelnud mitu korda , on aga hinge ja mõistuse arendamine.

 

See hingede teema,kolmas silm, kõrgem tase ...see täielik jura...kas sa ise ei mõista seda, ET SELLIST ASJA POLE OLEMAS JA EI TULE KAH...

nagu jumala teema...kõik räägivad aga keegi pole näinud ja usuvad....ma ei hakka sellest rohkem rääkima

aga 10000000% et hingesid,kolmas silm, kõrgem tase , jumalaid pole olemas...

Endiselt soovitan mine arsti juurde

 

Putsi küll võid minna oma juttuga. Ma seletasin seda asja ennem , SINU KURADI TEADUS EI OLE KUNAGI KÕIKE 100% KINNITANUD JA KUI TA EI SAA KA, SIIS TÄHENDAB ET SIIN ON MINGID MUUD ASJAD MÄNGUS KUI SINU KURADI IMBETSIILI JUTT KES KÄIB ÜLEJÄÄNUD MASSIDEGA KAASA NAGU LAMBAKARI KEDA ON TREENITUD OLEMA LAMMAS ILMA LAMBAKARJUSETTA!

 

Ei usu mind? Mine vaata Zeitgeist filme ja saad väga t*ra hästi aru mida ma mõtlen sellega. Ava silmad juba ja haista kui hea see sitt on mida sa oled eluaeg nuusutanud. ( See vastus pole seotud midagi Satanismiga , vaid üldiselt )

 

Sina pole mingi arsti juurde saatja, mis sa loed üldse kui sulle ei kõlba?

 

Lollus on see. Inimesed ei saa aru, et kui teema ei meeldi, siis ärgu lugegu. Aga ei , lapsed kellel liigapalju vaba aega on peavad postitama igalpoole mõtetu paska.

 

Edit :

 

Viimane asi , ma tundsin ja nägin midagi erakordset mida ma kahjuks ei saa seletada , aga ütlen kohe et see viis minu uskumise mediteerimisse nii kindlalt kinni ära , et proovida võite , aga nüüd ma ei taha MINGIT sitta kuulda teaduse ja tõestuse kohta , sest MINA sain kõik tõestuse mis vaja.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Illuminaatide teema on nii haige keiss , et ükspäev lugesin 48h jutti seda teemat , ja tunnen ikka et pole piisavalt tark sellest rääkimiseks , siin foorumis võiks keegi targem rääkida illuminaatidest ja üldse sellisest teemast .

 

Ning mediteerimisel iseenesest pole hullu midagi , ma soovitaksin sul sellise asja ära õppida et , taltsutad oma vänta 110% , nühi palju tahad , lahti ei lähe , kui ei soovi ei lähe kõvaks ka , vot see on väärt teadus :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Illuminaatide teema on nii haige keiss , et ükspäev lugesin 48h jutti seda teemat , ja tunnen ikka et pole piisavalt tark sellest rääkimiseks , siin foorumis võiks keegi targem rääkida illuminaatidest ja üldse sellisest teemast .

 

Ning mediteerimisel iseenesest pole hullu midagi , ma soovitaksin sul sellise asja ära õppida et , taltsutad oma vänta 110% , nühi palju tahad , lahti ei lähe , kui ei soovi ei lähe kõvaks ka , vot see on väärt teadus :D

Siiski see, et neil lauludel salajased sõnumid ja mind control on täielik iba minuarust :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Siiski see, et neil lauludel salajased sõnumid ja mind control on täielik iba minuarust :D

 

Ma kiirelt uurisin mis see mind control asi oli , see on täpselt sama asi mida film Zeitgeist räägib ja ma nõustun sellega. Enamus ONGI täieliku mind control all pmst. Inimesed keda kontrollivad suured firmad nagu orjad ilma et nemad sellest aru saavad.

Üks quote oli olemas , täpselt ei tule meelde aga selline : Tõelised orjad on need inimesed kes arvavad et nad on vabad.

Niikaua kuni siin maailmas on Kasumi teenimine olemas , ei muutu see maailma iial ära selliseks nagu peaks.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See ei ole orjus, see on kapitalism.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.