Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vaimud & Paranormaalia

Soovitatud postitused

olen kogenud korra! tulin öösel töölt koju ja läksin magama siis muusika keskus hakkas mängima järsku iseenesest panin kinni sain 10 minutit rahulikult olla siis läks jälle ise käima panin uuesti kinni ja imelik oli see et kedagi teist kodus ka polnud võtsin lõpuks vooluvõrgust välja siis sain lõpuks magada aga hommikul oli muusikakeskus vooluvõrgus tagasi. see oli hirmuäratav kogemus aga huvitav oli ka:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen kogenud korra! tulin öösel töölt koju ja läksin magama siis muusika keskus hakkas mängima järsku iseenesest panin kinni sain 10 minutit rahulikult olla siis läks jälle ise käima panin uuesti kinni ja imelik oli see et kedagi teist kodus ka polnud võtsin lõpuks vooluvõrgust välja siis sain lõpuks magada aga hommikul oli muusikakeskus vooluvõrgus tagasi. see oli hirmuäratav kogemus aga huvitav oli ka:D

 

 

mul läks psp ka iseenesest tööle, terve kuu, siis läks üle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Usun et need vaimud on olemas, endal kogemus ka nendega, u. 4-5 aastat tagasi, vanatädi elas allkorrusel (2korruseline eramaja), me elasime perega ülemisel korrusel. Vanatädi suri ära, hakkasime alumist korrust natukene pärast vanatädi surma ümber ehitama ning kui üksi sai kodus oldud sel ajal oli päris hirmuäratav. Koguaeg mingid sammud ja uksed käisid kinni ja lahti, olin nii väike siis, ei julgenud vaatama ka minna :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma kuskilt lugesin/kuulsin, et deja vu puhul on tegemist tõesti ajurikkega. Sulle lihtsalt tundub, et sa oled seda varem näinud, tegelikult tõlgendab aju korraks juhutvat mälestusena ja seega selline naljakas tunne. Ja see kus mõni räägib, et ta ütles sõbrale ette, et mida ta kohe ütleb see suht mõttetu jutt sest tavaliselt sa ei mäleta seda hetke ennem kui see ära on juhtunud.

 

Siis palun seleta mulle , kui minul on need mõnikord ja ma TEAN täpselt mis edasi juhtub siis mingi mõned sekundid , ma muudan seda ja siis enam ei ole nii nagu nägin?

 

Kõige parem näide mis suht ajas mind alguses selle Hingede / dejavu jne asjadega uurima oli see :

 

Ma olin mingi 14 , mängisin Magic The gathering kaarte ühes kohas kus teised inimesed seda tegid. Igatahes ma hakkasin koju minema ja vaatasin et buss on kohe peatuses ( ma suht ligidal olin , aga kõndides oleks kindlasti maha jäänud ) , igatahes ma panin 2st punasest tulest üle ja 1 oli veel , esimesed 2 ei olnud autosid mis oleks kohe vastu tulnud et osta sõidaks ja vaatasin kiirelt kolmanda ka ja ei olnud midagi , siis mulle tuli meelde et selline asi oli juhtunud ennem ja ma lihtsalt PEATUSIN sest ma mäletasin et ma sain Trammiga pihta sellel hetkel. Ja oligi nii , 2 sekundid hiljem möödus minu nina eest tramm mingi 35-40 km/h kiirusega. Oleks ma edasi joosknud , ma oleks võibolla surnud olnud.

 

Nii et ükskõik kes mida ütleb minule , mina usun et Dejavud on midagi enemat kui Ajurikke mida paljud teadlased seletavad sest räägime ausalt , ma suht kindel et nad teavad midagi rohkem mis need on ja see info on liiga ohtlik/tähtis et avalikustada nii et lihtsalt pandi et see on "Ajurikke" alla.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Siis palun seleta mulle , kui minul on need mõnikord ja ma TEAN täpselt mis edasi juhtub siis mingi mõned sekundid , ma muudan seda ja siis enam ei ole nii nagu nägin?

 

Kõige parem näide mis suht ajas mind alguses selle Hingede / dejavu jne asjadega uurima oli see :

 

Ma olin mingi 14 , mängisin Magic The gathering kaarte ühes kohas kus teised inimesed seda tegid. Igatahes ma hakkasin koju minema ja vaatasin et buss on kohe peatuses ( ma suht ligidal olin , aga kõndides oleks kindlasti maha jäänud ) , igatahes ma panin 2st punasest tulest üle ja 1 oli veel , esimesed 2 ei olnud autosid mis oleks kohe vastu tulnud et osta sõidaks ja vaatasin kiirelt kolmanda ka ja ei olnud midagi , siis mulle tuli meelde et selline asi oli juhtunud ennem ja ma lihtsalt PEATUSIN sest ma mäletasin et ma sain Trammiga pihta sellel hetkel. Ja oligi nii , 2 sekundid hiljem möödus minu nina eest tramm mingi 35-40 km/h kiirusega. Oleks ma edasi joosknud , ma oleks võibolla surnud olnud.

 

Nii et ükskõik kes mida ütleb minule , mina usun et Dejavud on midagi enemat kui Ajurikke mida paljud teadlased seletavad sest räägime ausalt , ma suht kindel et nad teavad midagi rohkem mis need on ja see info on liiga ohtlik/tähtis et avalikustada nii et lihtsalt pandi et see on "Ajurikke" alla.

 

cool story bro, ju sa oled siis mingi seitsmenda meelega hälvik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise usun ja on olnud ka kogemusi.

Lugu siis selline: Kunagi, kui ma veel väike olin, siis suri mu vanaema. Olin siis umbes 1-2. klassis. Ja paar päeva hiljem ma kooli ei läinud, sest kõht valutas, aga isa pidi panka minema, niiet jäin üksinda koju. Olin teises toas voodis pikali, mis oli vanaema toa vastas. Järsku kuulen, et keegi nagu krutib radiaatorit vanaema toas ja siis lõi pauguga vanaema toa ukse lahti. Vanemad ütlesid, et tuuletõmbus oli, aga tegelikult olid kõik aknad kinni. Ja nüüd isegi, kui ma vanemana nüüd üksinda kodus olin ja kooli hakkasin minema, siis vannitoas pesin hambaid, ja siis sahver on meil täpselt vannitoa vastas ning sahvris keegi kolistas, võttis seest suht kõhedaks ja läksin kohe kiiresti kooli ära vaatama ei julgenud minna. Ja näiteks keldrisse ka üksinda eriti minna ei julgenud, kuna seal tundus ka kuidagi kõhe vms. :D Enam ma õnneks seal ei ela ja mu piinad on läbi. :)


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vaimud täiesti eksisteerviad kuigi paljud neid ei usu siis on see kaudselt tõestatud ju kui mitte päris tõestatud , tõesti kui vaadata yt on seal vbl paar sellist reaalset videot aga ülejäänud feigid omal kogemusi vaimudega on üpriski vähe , kuid neid on tõesti tulnud ning need pole väga sellised nagu teised arvavad oh tahaks ka näha/kogeda sest kui see moment kätte tuleb oled sa suht tardunud nagu mdea mis asi :D .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kolm on kohtuseadus nagu öeldakse, ei saa öelda, et usun, aga väga imelikku on mu majas toimunud küll.

Esimene kord!

Tulin koju, olin üksi kodus, liikusin maja teisele korrusele, 12 aastane, istusin arvutisse ja tegelesin seal omade asjadega. Järsult kuulsin all köögis, et kapiuks tuleb lahti, ega väga tähelepanu ei äratanud, mõtlesin et ns tuul v asi, aga kui juba vett pangest võtma hakati, vot see oli küll hirmuäratav ja jooksin õue :D

Teine kord!

Oli selline juhtum, et olin enda toas teisel korrusel, siis olin kuskil 13 juba, kell oli suhteliselt palju juba ja midagi teha polnud, mõtlesin et viskan pikali ja jään magama, ema alt hõikas, et ta läheb õele järgi ja tuleb kuskil 30 mini pärast, ma suht okei, et nkn jään magama.. Olin rahulikult voodis ja järsult oli selline tunne, et liigutada ei saa, lihtsalt ei saa ja pärast seda kuulsin kuidas sammud tulid trepist üles, algul mõtlesin et oi jumal, vargad v keegi.. Siis ilmusid autotuled õue ja sammud jooksid alla tagasi, uks oli kinni ja mujalt sisse ei saanud, väga haiglane.

Kolmas kord!

Alles hiljaaegu, kolmap. oli see vist, istusin arvutis, muusika mängis, kuulsin nagu keegi tuli uksest sisse, olin üksi kodus, mõtlesin, et ema tuli töölt, läksin vaatama, mitte kedagi..

 

Uskuge või mitte, olen kogenud neid sündmusi.


steam_statimage.php?p=2mbliK&s=01d

STEAM nukz123

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kolm on kohtuseadus nagu öeldakse, ei saa öelda, et usun, aga väga imelikku on mu majas toimunud küll.

Esimene kord!

Tulin koju, olin üksi kodus, liikusin maja teisele korrusele, 12 aastane, istusin arvutisse ja tegelesin seal omade asjadega. Järsult kuulsin all köögis, et kapiuks tuleb lahti, ega väga tähelepanu ei äratanud, mõtlesin et ns tuul v asi, aga kui juba vett pangest võtma hakati, vot see oli küll hirmuäratav ja jooksin õue :D

Teine kord!

Oli selline juhtum, et olin enda toas teisel korrusel, siis olin kuskil 13 juba, kell oli suhteliselt palju juba ja midagi teha polnud, mõtlesin et viskan pikali ja jään magama, ema alt hõikas, et ta läheb õele järgi ja tuleb kuskil 30 mini pärast, ma suht okei, et nkn jään magama.. Olin rahulikult voodis ja järsult oli selline tunne, et liigutada ei saa, lihtsalt ei saa ja pärast seda kuulsin kuidas sammud tulid trepist üles, algul mõtlesin et oi jumal, vargad v keegi.. Siis ilmusid autotuled õue ja sammud jooksid alla tagasi, uks oli kinni ja mujalt sisse ei saanud, väga haiglane.

Kolmas kord!

Alles hiljaaegu, kolmap. oli see vist, istusin arvutis, muusika mängis, kuulsin nagu keegi tuli uksest sisse, olin üksi kodus, mõtlesin, et ema tuli töölt, läksin vaatama, mitte kedagi..

 

Uskuge või mitte, olen kogenud neid sündmusi.

 

this is sum crazy shit duude.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal vaimudega erilisi kokkupuuteid pole, kaks korda on olnud selline moment küll et ''wtf see oli?!'' :D

Ükskord oli paar aastat tagasi, kui hakkasin arvutist filmi vaatama ja panin subtiitreid peale. Film ise jooksis samal ajal ja järsku tuli kõlaritest mingi imelik naise kiljumine/karjumine :D Kerisin siis paar sekundit filmi tagasi et sama kohta üle vaadata, et kas see karjumine tuli filmist... ja ma ei leidnudki seda kohta :D Pole aimugi kust või kuidas see karjumine tuli.

Teinekord oli umbes kuuaega tagasi, kui kuulsin et keegi vajutas 2 korda arvuti klaviatuuril mingit klahvi aga kedagi minu toas polnud :D Üks tuttav rääkis kah kunagi, et ta olevat sama asja kuulnud ja rohkem kui üks kord.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://video.google.com/videoplay?docid=-5406487197364769612

see on siis mingi inglise dokumentaal,need kes ei usu vaimdesse peaksid vaatama igasuguseid dokumentaale ja saateid,mäletan et pealtnägijas näitas paar aastat tagasi kuidas poltergeist oli mingis korteris,saatejuht tegi katse ning küsis talt midagi (poltergeistilt) ning palus vastata koputamisega ning vaim vastas...

 

---------- Post added 16-07-11 at 18:05 ----------

 

Siin siis veel üks video...

http://www.youtube.com/watch?v=Og3GjHuNPQY

 

Vaatsin. Ikkagi mind ei kõigutanud see värk. Nagu vanasõna ütleb "Oma silm on kuningas."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal vaimudega erilisi kokkupuuteid pole, kaks korda on olnud selline moment küll et ''wtf see oli?!'' :D

Ükskord oli paar aastat tagasi, kui hakkasin arvutist filmi vaatama ja panin subtiitreid peale. Film ise jooksis samal ajal ja järsku tuli kõlaritest mingi imelik naise kiljumine/karjumine :D Kerisin siis paar sekundit filmi tagasi et sama kohta üle vaadata, et kas see karjumine tuli filmist... ja ma ei leidnudki seda kohta :D Pole aimugi kust või kuidas see karjumine tuli.

Teinekord oli umbes kuuaega tagasi, kui kuulsin et keegi vajutas 2 korda arvuti klaviatuuril mingit klahvi aga kedagi minu toas polnud :D Üks tuttav rääkis kah kunagi, et ta olevat sama asja kuulnud ja rohkem kui üks kord.

 

Heh, Sinu arvuti kõlarid lihtsalt püüavad kusagilt mingeid raadiosagedusi kinni ja sa võid kuulda mingeid hääli. Mul oli varemalt pidevalt nii, et mitte midagi arvutist ei kuulanud, aga kuulsin et mingi vene raadio igatahes käis ja vahepeal veel mingid naised/mehed ka karjusid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heh, Sinu arvuti kõlarid lihtsalt püüavad kusagilt mingeid raadiosagedusi kinni ja sa võid kuulda mingeid hääli. Mul oli varemalt pidevalt nii, et mitte midagi arvutist ei kuulanud, aga kuulsin et mingi vene raadio igatahes käis ja vahepeal veel mingid naised/mehed ka karjusid.

 

ei usu küll et see raadio oli. esiteks, kvaliteet oli liiga hea. teiseks, see tuli ainult ühekorra ja kunagi pole mitte ühtegi korda rohkem tulnud. kolmandaks, mis raadio see selline on kus naine karjub? see oli ikka päris hardcore karjumine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

endal püüdis ka mingeid vene raadiosagedusi kinni õhtuti, mõni aasta tagasi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Usun, kuna minu vennal, oli kokkupuude vaimuga, keda ta nägi ühe peo ajal, raudteejaama juures. Hiljem nägi ta teda unes ning siis guugeldas temast. Tuli välja et ta oli raudteejaama asutaja, kes lahkus siit ilmast juba tükk aega tagasi. Rohkem ma ei taha sellest rääkida...


qpjreu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
usun,kuna endal ka olnud selliseid asju.

maal,vanas saunas oli ka nii ,et vihtlesid rahulikult ja kuuled koguaeg mingeid imelikke hääli.

vahest kuulsid nagu isegi keegi ütled midagi ja lähed vaatad ja mitte kedagi pole seal,vot siis tõmbas kull junni jahedaks.

 

a suk oli lihtsalt külm saun kui ajhadeaks tümbas, see on see kui sauna ei oska kütta nah


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1) Kokkupuude

 

Ise olin tädijuures parajasti majavalvamas, kui kõik olid kuskil võrumaal hotellis vms. Mängisin päeval csi, mõtlesin, et teeks midagi süüa, läksin alla korrusele külmkapi juurde, otsustasin saia võtta ning ümber keerata. Keerasin ümber ja vopaa mingi 2 sekundit vaatas mingi oranži riietusega tont vastu, kellel oli kaabu peas. Olin mingi 10 sekundit täiesti stoned. Muidugi, kui olen seal ööbinud, olen kuulnud, et keegi kolistab lusikaga vastu tassi vms.

 

 

2)Kokkupuude

 

Mingi 6a tagasi umbes, elasin vanas majas (Nüüdseks mahalammutatud ning uus maja asemel).

Asi oli selline, et mingi ema sõber vms käis kuskil tais, tõi sealt kaasa budda kuju vms. Peale toda, kui see kuju köögis oli, liikusid vahepeal toolid, ise olid samalajal kõrvaltoas. Alati oli selline tunne, et keegi jälgib sind vms.

 

 

 

Nüüdseks enam ei ole selliseid asju tähele pannud vms. Muidu käib invegastion discoverylt õhtuti saade nimega "Haunted" mis räägib päriselt juhtunud paranomaalnähtutest. Soovitan vaadata, kes saavad, kuna see on kohati päris huviav.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaimud on täis jama.

 

Siis kui tuli välja "Paranormal Activity" , siis koolis ka kõik hakkasid pihta, et see on dok film ning vaimud ongi olemas. ütlesin kohe, ilma filmi vaatamata, et see on raudselt fake. Vaatasin youtube-st trailerit ning seal oli lõpus ilusti öeldud, et see kõik on fake ning kui koolis sellest rääkisin, siis keegi ei uskunud ning ajasid ikka, et see on kõik päris elust. Lõpuks kui nad olid ise filmi kirjeldust lugenud, siis oli järsku vaikus :D

 

Vähem alkot ja seeni, siis ei ole ka kummitusi :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal vaimudega erilisi kokkupuuteid pole, kaks korda on olnud selline moment küll et ''wtf see oli?!'' :D

Ükskord oli paar aastat tagasi, kui hakkasin arvutist filmi vaatama ja panin subtiitreid peale. Film ise jooksis samal ajal ja järsku tuli kõlaritest mingi imelik naise kiljumine/karjumine :D Kerisin siis paar sekundit filmi tagasi et sama kohta üle vaadata, et kas see karjumine tuli filmist... ja ma ei leidnudki seda kohta :D Pole aimugi kust või kuidas see karjumine tuli.

Teinekord oli umbes kuuaega tagasi, kui kuulsin et keegi vajutas 2 korda arvuti klaviatuuril mingit klahvi aga kedagi minu toas polnud :D Üks tuttav rääkis kah kunagi, et ta olevat sama asja kuulnud ja rohkem kui üks kord.

 

Äkki see mingi netilehe flash reklaam, et kui hiirega peale lähed, siis mingi naine karjub korraks :D

 

Ise olen näinud surnuaias vaimu. elucreepy oli :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline 1969

Isiklikult ei usu paranormaalsesse, kuid väga kahtlaseid kogemusi on ikka olnud ja mitte harva. See on lihtsalt natuke imelik, et keegi vaimude olemasolu, pole suutnud tõestada. Vahest juhtub kahtlaseid asju, millele pole lihtsat seletust ja siis arvab iga tein isik, et ta koges midagi paranormaalset.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.