Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur ''Kevin'', ehk Kevin Alliksoo V2.

Soovitatud postitused

Paluti siis tõestus ka lisada. Teen siis uue teema selle jaoks ;)

Sain 72 miljoniga üle, küsisin 18 euri nende eest.

 

Tõestus, et tegu oli õige msniga:

kevin1.bmp

 

Msni logifailid:

kevin2.PNG

kevin3.PNG

kevin4.PNG

kevin5.PNG

 

Raha üleandmine( kella 17:37 ringis, msnis küsis peale tradet veel ''rohkem pole ?'' :

kevintrade.PNG

kevintrade2.bmp

 

Teemat palun mitte väga reostada / kustutada / minu postitusi ilma loata muuta, kuna neid võib politseimenetluses vaja minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen Kevin ja selle kasutaja õige omanik ja mu msn on üldse [email:3qkr3lgg]kevinalliksoo@hotmail.com[/email:3qkr3lgg].

Sorry aga tõesti ma pole sind üle lasknud, menti võid anda aga mitte millegi eest mida ma ei ole saanud ei hakka mina küll midagi maksma.

 

Kahju aga minuga sa rääkinud ei ole.

 

---------- Post added 06-07-11 at 01:35 ----------

 

//edit

ja ma ei tea midagi kasutajast alexandra st + ma pole rsis ikka tohhuja aega käinud.


quagmirelo7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Msnis on üks o vähem, kui päris msnis.

True-Story-Bro1.jpg


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Imelik ja Red.Nas vaadake teema algust korralikult... seal on proof et msn kuuluv talle.

See msn on endiselt vale ja sealt võib järeldada, et järelikult on ka vahvli acc scammed või siis on mingi kolmas varjant aga ma kahtlen selles, kuna ma tean Kevinit üsnagi palju.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See msn on endiselt vale ja sealt võib järeldada, et järelikult on ka vahvli acc scammed või siis on mingi kolmas varjant aga ma kahtlen selles, kuna ma tean Kevinit üsnagi palju.

 

Kuidas sa ei mõista?

Kevin Alliksoo on pettur ,see teema on tõestus.Miks sinusugune fatboyst lohh kaitseb teda?

 

 

Olaf_Suuder_facepalm.GIF

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas sa ei mõista?

Kevin Alliksoo on pettur ,see teema on tõestus.Miks sinusugune fatboyst lohh kaitseb teda?

 

 

http://www.upload.ee/image/1471930/Olaf_Suuder_facepalm.GIF

Mida sa vahvlihero raged? See teema pole sinuga seotudki ja kui ma ütlen, et see msn on vale ja ta pole kedagi üle lasknud siis nii on ka. Ma kardan, et sa oled ise ennast nii täis söönud, et silmad ei lähe enam lugemiseks lahtigi.

Vahvlis saab muidu väga vabalt välja võtta ipd mida on viimaselajal kasutatud, seega te saate kõik kolinal üle ja Kevin jääb ikka puhtaks.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See võib tõesti tõsi olla, et keegi käis minu vahvli kontos kuna mina pole neid postitusi teinud mis vahepeal olid.Sorry aga no jah mina pole kedagi üle lasknud ja pole mõttet märgistada mind petturiks kui pole tõestust, et mina kedagi scaminud olen. Mu msn ei ole mingi kuradi [email:b7839oob]kevinallikso@hotmail.com[/email:b7839oob] mis hea pärast ma peaks tegema selle kui mu nimigi pole selline ?!?!?

Tahaks tõestust, et ma süüdi olen. Ma pole kordagi mingis krdi alexandra st accis käinudki + ma pole rsigi jõudnud kuu-2 viimati käisin siis kui müüsin enda kasutaja maha ja peale seda pole käinud.


quagmirelo7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lambist võtsid selle perekonnanime kahe o'ga? msnis oli ühega, nihhujassi sa pealkirja kahega panid?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lambist võtsid selle perekonnanime kahe o'ga? msnis oli ühega, nihhujassi sa pealkirja kahega panid?

 

Tegu oli Kevin Alliksoo Vahvli kasutajaga ikkagi ;)

 

Selle, kas keegi teine kasutas vahepeal Kevini kasutajat või mitte selgub siis menetluse käigus, Vahvli juhtkonnal on ilusti IP'd ning kuupäevad olemas ju.

 

Inimestel, kes pole asjaga seotud (juhtkond, teised kannatada saanud & mina) paluks mitte postitada.

 

---------- Post added 07-07-11 at 12:32 ----------

 

No isegi kui kevin oli hacked, ta unban ei saa loodan, ilma, et raha tagasi maksaks, kuna tema süü, et omale keyloggeri sai vms.

 

Täpselt.

Just nagu oli kasutajaga Megahit. Jäi paariks päevaks msnist & Vahvli kasutajast ilma, rahvas sai üle ning nüüd Megahit maksab vaikselt rahasid tagasi ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lase moderaatoritel võrrelda kasutaja kevin ja juuri ip-d...

 

Algne ip on arvatavasti sama aga viimaste nädalate oma küll mitte.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida te kaitsete seda Kevinit?

Ta sai banni ükskord, siis võttis "Õige omanik ühendust " ja sai lahti, kuid oli peagi "Fakeri" käes tagasi.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Allikas pole scammer :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Banni ei saanud ma mitte millegi eest, lihtsalt pandi bän, et faker ei saaks üle lasta kuna mul polnud võimalust arvutisse saada.

 

Ma pole kedagi üle lasknud, võin tõestada seda ja sooviks unbanni oma kasutajaga.

 

Seda ei saa uuesti lubada, sest mõne nädala pärast juhtub võibolla uuesti sama juhus ning siis küsid uuesti kasutaja unbani.


Liige aastast 2007.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Banni ei saanud ma mitte millegi eest, lihtsalt pandi bän, et faker ei saaks üle lasta kuna mul polnud võimalust arvutisse saada.

 

Ma pole kedagi üle lasknud, võin tõestada seda ja sooviks unbanni oma kasutajaga.

 

Kui ma enda raha kätte saan (18 euri pmst / 72m), siis miks mitte ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina teda ei unbanniks.

Scammer is scammer.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma mingit kindlat tõestust siin küll ei näe, mõlemal poolel on omad plussid ja miinused ning kumbagi nö süüdlaseks nimetada ei saa, vähemalt nende ''tõestuste'' põhjal, sest msn oli fake ning ilmselgelt Kevini õige msni järgi tehtud, poiss ei mängi rsi kohe kindlasti mitte juba pikka aega ja vahvli kasutaja võis vabalt hacked or some shit olla, see pole tema süü, nii et checkige ip si või gtfo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.