Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur Kevin Alliksoo

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Nüüd pani mulle ka negatiivse, ootan kommentaare, Kevin.

kahjuks pilti pole tehingust tõesti, aga raha andsin ja kui sa vastupidist väidad, siis oled lihtsalt loll, sest räägid MSNi logile vastupidist.

 

---------- Post added 03-07-11 at 15:40 ----------

 

palun proofi et andsid raha rsis, sest seda ei juhtunud kuna sa küsisid ette ja mul oli kiire ja tehing jäi katki

 

Huvitav, kuidas ma ette küsisin? Logis ju selgelt näha, et ütlesin: "Kuna teil tehinguid rohkem, siis annan raha ette", järgneb

Hanno says (22:56):

makse tehtud?

Ostan RSGP suurtes kogustes! says (22:56):

mhm

Lõpeta lolli mängimine.


Liige aastast 2007.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõttetud moded lihtsalt, vahivad nagu mingid mäksamölud. Mingi paar tükki on ainult aktiivsed, üks on Neah ja võibolla on mõni veel, aga ülejäänud lihtsalt toksivad ruuni hommikust õhtuni.

E: Ning võtavad negatiivseid tehinguid ära scammeritelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõttetud moded lihtsalt, vahivad nagu mingid mäksamölud. Mingi paar tükki on ainult aktiivsed, üks on Neah ja võibolla on mõni veel, aga ülejäänud lihtsalt toksivad ruuni hommikust õhtuni.

E: Ning võtavad negatiivseid tehinguid ära scammeritelt.

siinsed inimesed üritavad "raha välja petta" lihtsalt, mina ei ole kellegilt rsgp saand, ja kui siia fake juttu üles topid, see on küll väga ebaviisakas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Norm, kohe hoiatus lendas, aga imelik on see, et eelnevad teemad on kustutatud kus oli piisavalt tõendeid, et ta on scammer, aga selleasemel, et bannida scammereid loobivad nad hoiatusi teistele.

 

Ning kevin, fake juttu? Ise just ajasid ka, et sul oli kiire ja sa pidid minema ning tekstis ka näha seda. Ütle ausalt ära, et sa scammisid teda ja teisi kes sinu peale kaebasid, sest sa oled ennast juba mitu korda sisse rääkinud, sest sa oled nii kuradi loll, et ainuke võimalus raha teenida on varastada sul ja mis kuradi tehing jäi katki kui Wreckie küsis su käest kas makse tehtud siis sina vastasid jaatvalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Saingi 20 euriga üle ...

Nojah, vanematele kõned ja ehk ka avaldus, eks näis mis Kevin msnis / telefoni teel räägib.

 

Võta PMi teel ühendust, ma juba suhtlen kahe inimesega, keda ta üle lasi, teeme pätile säru.

/viimaks bänned, vähemalt ei saa rohkem inimesi temalt petta.


Liige aastast 2007.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.