Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vladimir Klitško oli David Haye'st üle kohtunike häältega.

Soovitatud postitused

Täna keskkööl selgitasid WBA maailmameister David Haye ning WBO, IBF ning IBO tiitlite omanik Vladimir Klitško välja profipoksi raskekaalu tõelise kuninga.

Matši võitis Klitško kohtunike häältega. Punktid kuulusid Klitškole 117:109, 118:108 ja 116:110.

 

..

 

Allikas : http://sport.delfi.ee/news/voitlussport/uudised/vladimir-klitsko-oli-david-hayest-ule-kohtunike-haaltega.d?id=48790605&l=fplead

 

Mis te arvate,kes oleks võinud võita jne...

 

Ma ise arvan ,et Klitško sai väärt võidu.Mulle ei meeldind kui Haye koguaeg midagi kirjutas Klitško kohta.Klitško oleks võind nokaudi ka anda,paras .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
D. Haye on ego. Nüüd arvatavasti ta ego langes. Suure suuga rääkis, et paneb V. Klitškole ära, aga hoopis sai ise ära. V. Klitško oli väärt seda võitu.

 

mhm,Haye oli enda võidus ikka 100% kindel,lubas igast asju seal Klitško'ga teha,6 roundis nokaudi anda jne... ,Klitško vääris tõesti võitu. kahju ,et kuskil telekas ei näidanud seda. või näitas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Veits igav matš oli. Olin Klitško poolt ning oleks tahtnud nokauti näha. Haye on suure suuga...

 

---------- Post added 03-07-11 at 13:12 ----------

 

mhm,Haye oli enda võidus ikka 100% kindel,lubas igast asju seal Klitško'ga teha,6 roundis nokaudi anda jne... ,Klitško vääris tõesti võitu. kahju ,et kuskil telekas ei näidanud seda. või näitas?

 

Muidugi näitas irw :D Miks sellist matši ei peaks telekas näitama?

RTL näitas.

 

Klitško domineeris fightis, ei lasknud väga ennast lüüa ning andis häid kombinatsioone. Fighti lõpuks oli näha, et Klitško tabavus oli poole suurem kui Haye-l.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

live streame oli sitaks:!:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wladimir* muidu. aga jep, olin Klitschko poolt, KO oleks parem olnud tho :)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise olin ka ikka klitsko poolt ja KO oleks lihtsalt vapustav olnud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaatasin eile seda rtl'i pealt , see Haye mingi kõndis ringi seal hullult mingi ülbas umb , edasi tagasi , tegi nägusi jms , haige ego , ei tulnd isegi oma fucking kabiinist välja viivitas 15minutit sellega , aga jah kiltsko poolt olin ja oli näha , et ta oli üle temast .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haye tõi nüüd vabanduseks, et ta murdis treeningul varbaluu ning sellepärast ei olnud ta võimeline võitma. Spetsialistide sõnul aga oled sa poksiringis nii adrenaliini täis, et sa ei tunne varbas valugi. Aga noh, loll on see kes vabandust ei leia. Ise olin ka Klitško poolt.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Võrkpall(L)

 

Õun - > vitamiin -> energia -> töö -> raha -> naised -> seks -> aids -> surm .

 

Kas sa sooviksid õuna ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Algusest peale oli juba näha, et inistsiatiiv oli Vladimiri käes. Eks vene veri võttis oma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Fakk, kus vihkan neid kes teda Venelaseks tembeldavad:S.Ta on UKRAINLANE, sündis Kazasthanis aga on puhtavereline UKRAINLANE!Venemaaga pole tal peale keele mitte mingeid muid seoseid.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Fakk, kus vihkan neid kes teda Venelaseks tembeldavad:S.Ta on UKRAINLANE, sündis Kazasthanis aga on puhtavereline UKRAINLANE!Venemaaga pole tal peale keele mitte mingeid muid seoseid.

Okei, slaavi veri. Põhimõte selles, et temperamenti tal juba eos olemas, mis võiduks soodumuse andis, seda oli juba näost näha ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ega Klitško on niipalju suurem ja raskem ka. Usun, et Haye oleks võitnud Klitškot, kui ta oleks sama pikk. Ega tavaliselt 6-nda klassi poisid ei võida kakluses 10-nda klassi omasi. Olin ise ka Klitško poolt pigem.

 

oleks, oleks...oleks nad mõlemad mingi 70 kg kergemad siis nad poleks üldse raskekaalus

tavaliselt 10 neda klassi poisid ei kaklegi nii tattidega, üldjuhul on gümni minnes juba mõistus peas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siin osad rääkisid, et D.Haye on ego? Igaüks kes oleks üks maailma parimaid poksijaid, võin öelda, et tal tõuseks eneseuhkus. Kui mina oleksin Haye asemel siis räägiksin umbkaudselt sama juttu mis temagi, sest ma ei saaks ajakirjanikele öelda, et ma kardan või et ma saan arvatavasti pähe. Sul oleksid omad toetajad ja sa ei saaks neile nii pettumust valmistada, eksole. Ise ütlen, et ei vaadanud matši, ei vaata eriti üldse poksi aga lootsin, et Hayes teeb pähe talle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siin osad rääkisid, et D.Haye on ego? Igaüks kes oleks üks maailma parimaid poksijaid, võin öelda, et tal tõuseks eneseuhkus. Kui mina oleksin Haye asemel siis räägiksin umbkaudselt sama juttu mis temagi, sest ma ei saaks ajakirjanikele öelda, et ma kardan või et ma saan arvatavasti pähe. Sul oleksid omad toetajad ja sa ei saaks neile nii pettumust valmistada, eksole. Ise ütlen, et ei vaadanud matši, ei vaata eriti üldse poksi aga lootsin, et Hayes teeb pähe talle.

 

Ise samuti lootsin, et must mees teab oma ala, aga vot, tõmbles seal ringi ainult, ühtegi korraliku lööki ka ei teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siin osad rääkisid, et D.Haye on ego? Igaüks kes oleks üks maailma parimaid poksijaid, võin öelda, et tal tõuseks eneseuhkus. Kui mina oleksin Haye asemel siis räägiksin umbkaudselt sama juttu mis temagi, sest ma ei saaks ajakirjanikele öelda, et ma kardan või et ma saan arvatavasti pähe. Sul oleksid omad toetajad ja sa ei saaks neile nii pettumust valmistada, eksole. Ise ütlen, et ei vaadanud matši, ei vaata eriti üldse poksi aga lootsin, et Hayes teeb pähe talle.

 

Klitško on maailma parim poskija, ja kas ta kargleb ja räuskab?EIIIII!Haye näitab poksi kõige mustemast küljest.Pole siis ime, et kõik arvavad, et võitluspordiga tegelevad inimesed on kõik kaabakad.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.