Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

3D Mudelid ja muud

Soovitatud postitused

Admin

Mõtlesin siis, et hakkan siia koguma oma tehtud töid, varasemaid töid pole panna.

Ehk kunagi siis hea vaadata, mis ära teinud olen.

 

 

Eile siis polnud teha midagi, valmistasin low-poly ingramid, eriti detailsed pole, salved paistavad imelikud veidi. Kipsis käega valmistatud mingi kahe tunni jooksul umbes:

[ATTACH]2216[/ATTACH]

 

See on Unity mängumootoris tehtud maastik:

[ATTACH]2214[/ATTACH]

 

[ATTACH]2215[/ATTACH]

 

------------------------------

Hetkel rohkem pole, kui valmib midagi, siis lisan.

 

Kriitika on teretulnud, kuid mitte labane kriitika ja pole ka mõtet öelda asju mis mul on juba enda kommentaarides välja toodud, ilma erilise põhjuseta.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilusad, aga mõned kohad on sellised, imeliku :)

Ootan juba uusi mudeleid:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kenad tõesti.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga ilusad on, nice work.

 

Ise tegelen ka modeleerimisega, teen modeleid hetkel cs1.6-le : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
3DS Max tõesti

 

Wow, ei ole võimalik, kas siin foorumis on tõesti veel üks inimene, kes oskab maxiga tööd teha?! :D

 

Relvad, mudel ise on päris korralik - materjalidega ja mapidega vist ikka annab veel vaeva näha :P

Preagu näeb välja nagu asi oleks plastmassist tehtud, või veel hullem - mingist mustast kivist, stiilis mustast marmorist...

Lisada render korralike settingutega ja saaks päris kena pildi juba :D

 

Unity kohta ei oska midagi öelda, tundub veits veider maastik :P


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Wow, ei ole võimalik, kas siin foorumis on tõesti veel üks inimene, kes oskab maxiga tööd teha?! :D

 

Relvad, mudel ise on päris korralik - materjalidega ja mapidega vist ikka annab veel vaeva näha :P

Preagu näeb välja nagu asi oleks plastmassist tehtud, või veel hullem - mingist mustast kivist, stiilis mustast marmorist...

Lisada render korralike settingutega ja saaks päris kena pildi juba :D

 

Unity kohta ei oska midagi öelda, tundub veits veider maastik :P

 

materjalidega tuleb jah vaeva näha, enne tegin solidworksiga ja seal on väga reaalsed materjalid kohe olemas ning samuti ka rendersystem on väga kena, sellepärast pole see maxiga just kõige tugevam külg, samuti noh, laiskus ka veits :D.

 

Peaks raha eest tegema, teeks kauem, need on kiirelt suht tehtud ja low-poly ka veel aga aitäh.

 

Unity kohta niipalju, et ta jah ei tuld just selline välja nagu vaja :D FPS vaates silla pealt oleks veel enam-vähem.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga kenad, 10 punkti.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilusad tõõd:) aga kas millalgil tuleb ka uusi tõid?


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Kooli ajal tulevad nad kindlasti, kuid enne seda ei tea, hetkel muud tegemised, aega on aga pole nagu seda viitsimist hetkel aga ega nad kuhugi ei jää :D.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
materjalidega tuleb jah vaeva näha, enne tegin solidworksiga ja seal on väga reaalsed materjalid kohe olemas ning samuti ka rendersystem on väga kena, sellepärast pole see maxiga just kõige tugevam külg, samuti noh, laiskus ka veits :D.

 

Peaks raha eest tegema, teeks kauem, need on kiirelt suht tehtud ja low-poly ka veel aga aitäh.

 

Unity kohta niipalju, et ta jah ei tuld just selline välja nagu vaja :D FPS vaates silla pealt oleks veel enam-vähem.

 

Mul seisab arvuti peal 3ds max 11, tudengi versioon. Sellega tuleb kaasa üks renderi mootor nimega mental ray.

Mental ray on suht tore asi, kõvasti parem kui default renderer + sellega kaasa tuleb hunnik realistlike materjale.

Jama on selles, et sellega peab natuke vaeva nägema, et mingeid korralike tulemusi hakata saama...

 

Muidu veel parem renderer on V-ray, aga tollega on see, et ta pole tasuta ja ma pole viitsinud cräckima hakata, kui mul on olemas mental ray tasuta :D

 

Leidsin muidu 3ds maxi foorumist ühte pildikest, kuidas asi võiks välja näha, kui sa rohkem vaeva näeks.

Ekki on huvitav vaadata:

http://maxforums.org/members/k_tonne_2/view.aspx?image=uzi_9mm

 

Low poly kohta ma ütleks, et ma ise ka eelistan low poly modeling, aga teiselt poolt - kuskil ei ole olemas definitisooni, kus täpselt lõppeb low poly ja hakkab high poly :D. Niiet selle kohta ma ütleks, et tuleb teha nii palju vaja, et norm tulemust saada :D :D


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul seisab arvuti peal 3ds max 11, tudengi versioon. Sellega tuleb kaasa üks renderi mootor nimega mental ray.

Mental ray on suht tore asi, kõvasti parem kui default renderer + sellega kaasa tuleb hunnik realistlike materjale.

Jama on selles, et sellega peab natuke vaeva nägema, et mingeid korralike tulemusi hakata saama...

 

Muidu veel parem renderer on V-ray, aga tollega on see, et ta pole tasuta ja ma pole viitsinud cräckima hakata, kui mul on olemas mental ray tasuta :D

 

Leidsin muidu 3ds maxi foorumist ühte pildikest, kuidas asi võiks välja näha, kui sa rohkem vaeva näeks.

Ekki on huvitav vaadata:

http://maxforums.org/members/k_tonne_2/view.aspx?image=uzi_9mm

 

Low poly kohta ma ütleks, et ma ise ka eelistan low poly modeling, aga teiselt poolt - kuskil ei ole olemas definitisooni, kus täpselt lõppeb low poly ja hakkab high poly :D. Niiet selle kohta ma ütleks, et tuleb teha nii palju vaja, et norm tulemust saada :D :D

 

Need UZId... Need näevad välja nagu päris! :O

 

Muidu pole vigagi, edu ;)


qpjreu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Pole eriti tegelenud modelleerimisega aga tahtsin uue Mental Ray ära proovida.

 

Rendering time 28 minutit ja 32 sekundit minu intel dual core 2,33 GHz-ga.

 

[ATTACH]2261[/ATTACH]


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole eriti tegelenud modelleerimisega aga tahtsin uue Mental Ray ära proovida.

 

Rendering time 28 minutit ja 32 sekundit minu intel dual core 2,33 GHz-ga.

 

[ATTACH]2261[/ATTACH]

 

Selleks et Mental Ray-iga hakkama saada ma pidin a la 10 tunnist video õpematerjale läbi vaatama. :D


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.