Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tegid kodulehe Ucozis? Vajad Abi ? See on sinule - Ucoz õpetused jpm

Soovitatud postitused

Tere , Tutvustan teile - http://www.eesti.ucoz.org

 

Mis on selle lehe mõte?

Selle lehe mõte on õpetada kõigile ucoz abi , nt : Ilusamad disainid , koodid , sckriptid lehele Samas sisaldab see ka palju muud , Mängude tutvustusi , Photoshop , GIMP jpm vaata järgi !

 

Miks just ucoz?

Ucoz on lihtne koht kus alustada oma esimesi lehti , seda kasutavad paljud oma clanni kodulehtedeks serverite kodulehtedeks jne me mõtlesime , et ucoz tava disainid pole just kõige ilusamad sealt saab ilusamaid disaine , ja teiseks on seal põnevaid asju veel mida oma kodulehele panna !

 

Kui ma ei oska midagi siis kellelt ma abi võiksin küsida ?

Loomulikult Sa võid saata omanikule kirja kui sa oled registreerinud. Aga kui juhtub et sa ei saa registreeritud siis lisa MSNi : [email:386q7gqw]xxtanelxx@hotmail.com[/email:386q7gqw] , Ma aitan sind :)

 

Kes asutasid eesti.ucoz.org lehekülje?

Lehe asutasid : Foorumis kasutaja Andres ja Kasutaja Tann (Mina)

 

Liituge kohe ! http://Www.eesti.ucoz.org (H)


dfsaasfdsa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Algajatele kindlasti huvitav teema, tore et selle meieni tõid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tänan sind positiivse suhtumise eest ,

Sul on õigus jah , algajatele on see väga hea , ise kui ei osanud ka siis sõber aitas , ta tegi abi-lehe ja ma aitasin :)

 

Väga gay.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.