Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem kasutajaga

Küsimus

Tere ostsin mingi 3 kuud tagasi kasutaja ( fukkitilt ) teda pole vahvlis olnud mingi 1k ja msnis ka... ei tea kus on jne,

kasutaja lic locet, ei tea mis syyst... minu email peal kysimused jne. esimes pw ei tea v6i mai tea mis jama nyydsest pw tean ka aga ei saa lihtsalt kasutajast tagasi kogu eag denied. kas keegi oskab öelda kuidas saan tagasi ? olen proovinud ma arvan 100 korda aga ei saa -.-.. mis pean tegema jagexiga yhendust v6tma voi mida ? k6ik minu andmed aga lihttsalt ei saa.

palun aidake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Kui Sa õpiksid ära kirjavahe märgid ja vormistaksid ning sõnastaksid oma postituse korrektselt, siis saaksid kõik aru sinu probleemist. Hetkel sain Sinu postitusest aru pärast kaks korda selle läbi lugemist. Ilmselt on too "fukkitilt" Sinule kas valed andmed andnud, või oled Sa need valesti sisestanud.


SANCTUM

 

Ostan RSGP 0.32-0.33€ ea.

MSN: [email:2iibx9ve]miljonid@windowslive.com[/email:2iibx9ve]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

elan soomes juba 3 aastat , olen eesti keele suht unustanud, sory väga, andmed panin paberi peale kirja (k6ik) ja korralikult, ma arvan et andist esimese pw vale aga siis ta oleks t6mbanud tagasi ega pole oidnud mingi 2 kuud lukkus ?

 

---------- Post added 18-06-11 at 22:50 ----------

 

JA KUI VALE EMAIL ON SIIS EI SAAKS JU RECOVERISSE MINNA :) ytled invalid mail jne ei lase sind sinna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Järelikult on kas keegi teine oma e-maili peale pannud, või oled sina mingid praaki teinud ja e-mail on otsustanud mitte peale minna.


SANCTUM

 

Ostan RSGP 0.32-0.33€ ea.

MSN: [email:2iibx9ve]miljonid@windowslive.com[/email:2iibx9ve]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Mida sa ajad ? kui mingi teine email oleks see ei laseks yltse sind kusagile siit email kohast (ytleb kogu aeg incorret email

 

---------- Post added 18-06-11 at 23:21 ----------

 

The reason for your appeal being denied is below. Please read it carefully. If you have more information to give you can submit a new appeal containing the requested information. We will then be able to review your appeal with the extra information and action it accordingly

 

Previous Passwords

 

The passwords you gave us did not provide us with enough evidence to say you are the owner of the account. You will need to provide correct passwords to prove your ownership. If you are sure that the passwords you provided are correct, we will need earlier ones to be able to accept your appeal, the creation password would be best! The earlier the details, the faster we can get you back into game. If you believe your current password is known by someone else, please supply an earlier password. Click Here if you wish to submit your request again with new information.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Rpg, sul võivad õiged andmed olla - 3 mingit vana salasõna, recoverid peal, email peal ja p2p codes..aga kui ta ei öelnud sulle esimest salasõna ja tema teab seda, siis ta ajas kasutaja locked, võtis enda andmete abil tagasi, ta arvatavasti teab 1st salasõna ning recovereid, siis need andmed mida sina tead, kustutatakse ja sul pole võimalust enam tagasi saada. Sellespärast ma ei soovitagi accounti osta kui sa pole kindel kas saad esimese salasõna või ei. See on kõik tänu sellele uuele recovery süsteemile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

ok aga alati kui saad kasutaja soovitan esimeseks teha nii et proovid kas saad kasutaja tagasi nende andmetega mis myyja annab sul :)

aga andmed pole vahetatud minu email ja rec isegi veel peal 3-4 kuud siis kui liitusin siia foorumi siis ostin selle kasutaja

eks näeb kui fukkit kunagi online on :) arvuti uus enam proofi ka pole :-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Tagasi sa võid saada viimaste 3 salasõnadega ja recoveritega ka, aga kui omanik teab sinust vanemaid andmeid siis on kõik. Ma toon näiteks oma vana kasutaja: Kasutaja oli minukäes aastast 2004(total oli 800+), polnud kunagi p2p olnud jne, emaili värki siis ei olnud. See aasta(2011 algul) otsustas omanik kes hakkas uuesti rsi mängima, et võtab kasutaja tagasi, ja see tal ka õnnestus.. (kasutaja total oli juba 1900+ kuigi suht botted aga siiski)ning mina enam kasutajat tagasi võtta ei saa, kuigi mul on ülesse kirjutada aastast 2004 kõik info(p2p, recoverid, email jne jne) mis sellel accil olnud on. Tänu sellele kogemusele ma ei osta kindlalt enam kunagi acci kui ma ei saa kindel olla et ma esimest salasõna müüja käest ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.