Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
damn, peab välja harjutama selle harjumuse öösel üleval olla

Ei ole vaja, äratuskell selle jaoks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi veel üleval ka? :D

 

Iga päev kella kaheksa aeg hommikul magama ja kella 16 aeg päeval üles.. Väga tore.. Väga tore.

 

Mul peaaegu sama, magama kell 5-6 ajal ja ärkan 4 ajal :D täiesti imelik on olla juba, pm koguaeg pime väljas..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õlle joomine hetkel käsil, endal? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaks kerra ära tõmbama, mis seal ikka :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lõpetasin EPT vaatamise, nüüd mõtlen kas hakkan filmi vaatama või magama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selle saatel pelan.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täitsa jube! No lihtsalt ei tule und. Mingi 40 minti vahi lakke ja siis saad aru, et sellel ei ole mingit pointi. Tuleb mingi usuraadio vist tööle lükata ja loota, et jumala abiga uni majja tuleb. Ma ei kujuta ette kuidas ma esmaspäevaks ennast reziimi tagasi saan. Täna tulin küll juba mingi 12:00 üles lootes, et sellega saan reziimile mingi 2 tundi lähemale aga tutkit. Panen kella 11-neks endale äratuse ja loodan, et pean päeva vastu.. Kohvi ka täna nagu ei joonud nii palju nagu tavaliselt..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täitsa jube! No lihtsalt ei tule und. Mingi 40 minti vahi lakke ja siis saad aru, et sellel ei ole mingit pointi. Tuleb mingi usuraadio vist tööle lükata ja loota, et jumala abiga uni majja tuleb. Ma ei kujuta ette kuidas ma esmaspäevaks ennast reziimi tagasi saan. Täna tulin küll juba mingi 12:00 üles lootes, et sellega saan reziimile mingi 2 tundi lähemale aga tutkit. Panen kella 11-neks endale äratuse ja loodan, et pean päeva vastu.. Kohvi ka täna nagu ei joonud nii palju nagu tavaliselt..

 

Heh, ma passisin 2 päeva üleval, et oma unereziim paika saada kuid lõpuks magasin ikka järgmise päeva õhtuni ja nüüd see veel rohkem paigast kui ta enne oli.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei mõista kuidas see mul nii on. Täna käisin väljas veel ja tegin 2 pikka kõndimist. Muidu joon mingi 0,7l kohvi vähemalt ära, täna jõin mingi 0,35l tavalist kohvi ja siis väikese tassi nescafe 3 in 1.

Ma ei suudaks vist elusees 2 päeva järjest üleval olla. 24 tundi järjest olen, siis hakkan juba selliseid idiootsusi tegema. Ühekorra vahetasime sõbra autol mootorit ja olime rängalt kaua üleval. Sellist kino, mis lõpus saama hakkas, sellist kinos vaevalt teleekraanidelt näeb. Aastavahetusprogrammid jääksid varju lihtsalt :D. Aga samas, võis ka nii olla, et me olime nii väsinud, et ainult endale tundus kõik naljakas....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no jäin 27 minutit hiljaks ära warni :D

Täna sai natuke pokkerit mängitud ja kohe põhku ära :D


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oppadi sai the Big Bang Theory ja Two and a Half Meni uued osad ära vaadatud. Peaks ütlema et TAAHM on päris põnev/lahe hetkel :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5 tundi magamist uje


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fuxk, magada ei saa... Naine jäljetult kadunud. Pole helistanud, ei saa teda kätte, pole teda online ka kuskil ja pidi kellegi lambistrangeriga kokku saama ja pangakaardi üle andma. Pluss ta tuli töölt ja ütles et annab endast teada kohe kui töö lõpetatud. Ta lõpetas 2.5h tagasi...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga hea, sain ta lõpuks kätte. Süda vähe rahulikum, kuid siiski uni puudub. Kes jagada raatsib :) ?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaks nagu magama minema, ei taha väga unerežiimi muuta, muidu jälle esmaspäev koolis magamine.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ootan ka kallima kõne ära ja tõmban loodetavasti kerra või siis jään mõne filmi saatel und nahistama :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.