Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Skilleri päevik] puudub miner

Soovitatud postitused

VIP

päris hästi paned ;) Keep going :)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

eeh ei? asi selles ma võin ju rääkida kõrval aga ma ei auto. 1 kord kasutasin see töötas mõnda aega ja kõik. ja naqu te näete ma ei ole öösel sees naqu autominerid. kuskil hommikul kõige varem kell 6-st olen sees ja öösiti 1-3-me paiku magama juhuslikult kui ma no lifamis ööd ei tee. Ning rocu kusjuures ei auto ;) see ,et ma tean nexusest natuke rohkem kui tava inimene ei tähenda seda ,et ma autoks ja ma olen yhe kasutajaga autominind kyll. se on rangesky. jõudis kohale? Pmst mul varsti mining 68

 

MSN: [email:4w17a3xu]marko@reaal.ee[/email:4w17a3xu]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan et tal küll see üle ei viska !

Bot minib juuu !

 

Ära spämmi teemat nub!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

taun???? tunnen puudubit IRL-is niiet ära tule siia paukuma.

hoia oma pauk kinni kui asjast sittagi ei tea.


[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Pure Goalid:

Att 60 [Almost done]

Str 83 [tegemisel

Def 20- DONE!

Range 90 [Tegemisel]

Magic 82 [tegemisel]

Prayer 52-DONE!

hp 70+

 

 

th3_m3nu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii kui sa mind IRL tunned siis seleta. Ja anyway kui mina olen friendi lisand ja friend on mind lisand ja panen private off ta näeb ,et ma sees peaks nii olema kyll. Ja ma ei tea mis ****ing automineri teema siin käib? kadedad olete tõsiselt kohe?

 

Ja ärge teemat ära rikkuge. Kui edaspidi midagi tahate tehke kohe eraldi teema selle jooks aga ärge siia postitage.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

The Best Pk ole kuss ja ma ei auto tahad panen kõik oma leveli tegemised lindistama? te uus teema kui veel mingi business. Ja paluks väga ennem sa ytlesid ,et tunned mind IRL :D tahaks näha mis minukohta tead kõhid välja. Praegu arendan ikka veel 67 aga varsti 68 homseks ma arvan 70-nd ära kui no life öö teen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.