Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin infot Karel Rootsu kohta!

Soovitatud postitused

Ei ole PayPalis nii. AlertPay kohta ma tõesti ei oska öelda, aga PP kohta võin kindlalt väita, et kolmandalt isikult midagi tagasi ei võeta. Ma olen ise varikontole lasknud kahtlaste tehingute puhul raha saata ja omale edasi kandnud õige konto peale, lõpptulemus on siiski see, et ainult varikonto läks miinustesse.

 

Loll jutt. PayPal kannab raha hea meelega algsele kontole raha tagasi kui see vajalikuks osutub. Ilmselt ei ole sa veel igas võimalikus situatsioonis olnud... Samuti meeldib PayPalile kontosid lukustada ja raha külmutada. On ennegi ette tulnud ja tuleb ilmselt veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nad kipuvad jah vajadusel ka kolmandalt kontolt ära tõmbama raha. Mingi variant on, et kui üks konto vahepeal on raha teise valuutasse konvertinud ja siis edasi saadab, siis ei tõmmata tagasi, vaid läheb vastav valuutakonto miinusesse, aga pole katsetanud ja ja ei taha katsetada ka, sest mitme konto omamine sama IP pealt on seal suht hästi valvatud ja varikontoga pole midagi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loll jutt. PayPal kannab raha hea meelega algsele kontole raha tagasi kui see vajalikuks osutub. Ilmselt ei ole sa veel igas võimalikus situatsioonis olnud... Samuti meeldib PayPalile kontosid lukustada ja raha külmutada. On ennegi ette tulnud ja tuleb ilmselt veel.

 

Mul on kokku olnud umbes 7 erinevat PayPali ja kõik on verified. 5 neist on miinustes tänu petistele aga raha minu kontolt ei ole kuhugi kadunud. Kahel juhul tean kindlalt, et tegemist on olnud varastatud kaartidega. Siiani on mu õige konto kenasti operatiivne ja ei ole ühtegi probleemi. See tekitaks korraga tuhandeid probleeme erinevate poodidega, kes aktsepteerivad PayPal'i. Kujuta nüüd ette, et näiteks mina varastan sinu PayPal'i ära, kannan selle raha oma kontole ja lähen ostan selle eest netipoes kaupa. Ainus, kes sellise skeemiga rahast ilma jääks, oleks kaupmees. Ükski äri ei nõustuks PayPali kasutama kui on nii suur risk rahast ilma jääda.

 

Rahast jääb ilma ikka vahetu kontakt, kellele raha saadeti, ma võin 99% kindlusega öelda, et PP'l ei ole esiteks sellist inimressurssi, et hakata iga vargust kuhugi jälitama ning teiseks viitsimist.

 

Ma tean täpselt samamoodi, mida PayPalile teha meeldib aga ka kuhu vajutada saab ja mida teha, et asjad paremini laheneks. Aga mida ma küll ei tea, on see, miks sa arvasid, et see lause siin asjalik argument oli, kas selleks, et saaksid tõestada, et sa ikka taipad midagi?

 

Mis puutub IP-sse, siis teadmiseks, et kumbki, PP ega eBay ei kasuta ainult IP'd varikontode tuvastamiseks, vaid lisaks veel flash cookied, IP asukohad, ja igasugused proxyd võib ka vabalt ära unustada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.