Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bedwetters on parim Euroopa uus bänd! (eesti bänd..)

Soovitatud postitused

VIP

quoten delfi teksti :

 

Bedwetters võitis MTV Euroopa Muusikaauhindade jagamisel Euroopa Uue Heli auhinna, olles sellega esimene Eesti bänd, kes on MTV muusikaauhinna kunagi võitnud.

 

Pärnust pärit Bedwetters edestas viimastena konkurentsi jäänud Türgi bändi Yakup’i ja Rumeenia kollektiivi Firma.

 

Bändile andsid auhinna üle Snoop Dogg ja Nelly Furtado, kellega poistel õnnestus ka pikemalt emmata.

 

Auhinnagala lõpetuseks jäid kõlama Bedwettersi laulja, Joosepi, tänusõnad kogu Eesti rahvale.

 

Bedwettersile langes osaks lõpetada oma etteastega MTV muusikaauhindade auhinnagala.

 

Ülejäänud auhinnad jagunesid järgmiselt:

 

Album of the Year — Nelly Furtado

Interact — Tokio Hotel

Artist Choice — Amy Winehouse

Most Addictive track — Avril Lavigne

Video Star — Justice, D.A.N.C.E.

Rock Out — 30 Seconds to Mars

Band of 2007 — Linkin Park

Ultimate Urban — Rihanna, Umbrella

Headliner — Muse

Baltic Act — Jurga

Solo Arist of 2007 — Avril Lavigne

 

Vaata Bedwettersi tähelennu algust Noortebänd 2007 videost!

 

Arvamused, siis siia teemasse

 

minu arvamus :

 

Mulle selline muusika stiil ei meeldi, kuid see hea, et tõid Eestile jälle veits kuulsust juurde


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Täiesti tundmatu bänd, aga kuna ikka enda väikese Eesti oma siis ikka hea meel ;)

Uurisin väheke nende lugusid, ei meeldi selline muusikastiil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bedwetters'i Rate laul on (Y).1 sõbranna mingi hullem fan aga nojah,ei kuula eriti sellist musa(Reporteris just käib see värk:D).Nojah,keep it going!Live pole jah parim,käib kh.

 

Live oli suht sama minu meelest mis stuudios lindistatud .

Mul üks laul on neist arvutis,pole just suurem asi. Poleks see Zeni reklaamis,siis ei fännakski keegi neid:D ,sest see poleks nii tuntud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jep, ise olin ka rõõmus. Aga kuradi MTV on buhas bask raizg. :D Ise suur J.Timberlake fänn pole, aga vend tegi see aasta superalbumi ja mustmiljon hitti ning ei saanud ühtegi awardi ? Rihanna sai Ultimate Urban (Rap) auhinna kuradi Umbrellaga ? WTF ? MTV on suht opakaks läinud, topib kuradi R'n'B ja Soft Pop'i artiste Hip-Hop'i kategooriasse. Haige ! Minumeelest kõige hullem Award show, mis on olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep, ise olin ka rõõmus. Aga kuradi MTV on buhas bask raizg. :D Ise suur J.Timberlake fänn pole, aga vend tegi see aasta superalbumi ja mustmiljon hitti ning ei saanud ühtegi awardi ? Rihanna sai Ultimate Urban (Rap) auhinna kuradi Umbrellaga ? WTF ? MTV on suht opakaks läinud, topib kuradi R'n'B ja Soft Pop'i artiste Hip-Hop'i kategooriasse. Haige ! Minumeelest kõige hullem Award show, mis on olnud.

 

JustJust, auhindu saavad mingid mõtetu vennad,keda peaaegu ,et ei lastagi kuskil raadios ega kusagil.

J.Timberlake oleks pidanud küll ühe auhinna saama,sest vaata,kus seda venda reklaamitakse ja üldse tegija vend ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
JustJust, auhindu saavad mingid mõtetu vennad,keda peaaegu ,et ei lastagi kuskil raadios ega kusagil.

J.Timberlake oleks pidanud küll ühe auhinna saama,sest vaata,kus seda venda reklaamitakse ja üldse tegija vend ju.

 

 

Oot-oot :D Iroonia ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Umbrella on nagu tõsiselt vigane lugu... nagu mida kuradit, pangu ennast põlema.

Bedwetters on juba omaette klass, arvestades, et ma olen teisigi noortebände suht palju kuulnud tööl, on neil vb tõesti võimalus midagi saavutada. ma tean ainult ühe lugu neilt, pole kõige hullem. palju õnne


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
JustJust, auhindu saavad mingid mõtetu vennad,keda peaaegu ,et ei lastagi kuskil raadios ega kusagil.

 

*Fakk, sa oled retard. Üldse käid pinda oma idiootsete mõtteavaldustega.

*Mis, raadios peab siis nende kolme lugu siis peedistama? Nad pole ju jõudnud albumitki välja anda.

*Kuula oma Elmarit ja Vikerraadiot edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
JustJust, auhindu saavad mingid mõtetu vennad,keda peaaegu ,et ei lastagi kuskil raadios ega kusagil.

J.Timberlake oleks pidanud küll ühe auhinna saama,sest vaata,kus seda venda reklaamitakse ja üldse tegija vend ju.

 

ON sul mõni parem idee?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõvv, et võitsid, norm lugu minuaurst see, just my taste, mind pani see üllatama, et soomekad langesid välja..


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sellest oli tõepoolest kahju et sunrise avenue välja langes sest see väga hea bänd ju.

olin algusest peale kindel et sunrise avenue jõuab 3me parema hulka ja imestus oli suur kui sunrise avenue oli väljas :(


Paingreed oli hea band,kahju et enam ei tegutse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
*Fakk, sa oled retard. Üldse käid pinda oma idiootsete mõtteavaldustega.

*Mis, raadios peab siis nende kolme lugu siis peedistama? Nad pole ju jõudnud albumitki välja anda.

*Kuula oma Elmarit ja Vikerraadiot edasi.

 

 

Daa,ma ei kuula raadiot , lOl .

Minu meelest ikkagi BedWetters sucks ,muusika poolest,aga noh normaalne,et keegi eestist nii kaugele jõudis ja võitis,kuigi Sunrise Avenue on suht koht rohkem tuntud maailmas,aga noh juusiis ei hääletatud nende poolt,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.