Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mustamäe kooli õpetaja hukkus Slovakkias kooliekskursioonil.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

JUBE! :O

 

 

Slovakkiasse kooliekskursioonile sõitnud Mustamäe Humanitaargümnaasiumi õpetaja Sergei Markov kukkus seal paar päeva tagasi joast alla ning hukkus.

 

Sama kooli anonüümsust palunud töötaja rääkis Postimees.ee´le, et kuna reisiseltskond pole veel tagasi jõudnud, ei ole kooliperel juhtunu kohta täpsemat infot. «Teame ainult niipalju, et alguses oli ta kadunud. Teised nägid, et ta kukkus joast alla, aga päästjad otsisid teda neli tundi, enne kui leiti surnukeha.»

 

Markov töötas Mustamäe Humanitaargümnaasiumis muusikaõpetajana. «Ta oli positiivne ja rõõmsameelne inimene, armastas palju reisida,» kirjeldas koolitöötaja.

 

Koolis on tema sõnul praegu leinameeleolu ning õpetajate toas on Markovi mälestuseks lauale asetatud tema pilt koos küünlaga.

 

Välisministeeriumi pressiesindaja Hele Rits ütles Postimees.ee´le, et nad on Slovakkias toimunud õnnetusest teadlikud ning lahkunu lähedastega ühenduses.

 

Ritsi kinnitusel aitavad ministeeriumi konsulaarosakond ja Eesti saatkond Viinis – Slovakkias Eestil esindust ei ole - hukkunu lähedastel korraldada vajalikke formaalsusi ja toiminguid, et lahkunu põrm jõuaks Eestisse.

 

Õnnetuse üksikasju ei pidanud ministeerium võimalikuks avaldada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.tallinnapostimees.ee/465260/mustam%C3%A4e-kooli-%C3%B5petaja-hukkus-slovakkias-kooliekskursioonil/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw, ma olen täisealine muidu, y0.

 

---------- Post added 09-06-11 at 23:06 ----------

 

tõesti, mind lihtsalt ei koti mingi suvaline lasna or w/e tüüp kes end ära tapab.

 

Miks sa üldse vaevud postitama siia teemasse kui sind ei koti? Täisealine või mitte, see kommentaar küll sulle eakohane ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal ka suht pohhui, kuna ise ei teadnud. Ma ei taju ära, mis kurat toimub, reaalsuses on kõigil pohhui teistest, aga kui ajalehes artikkel ilmub, kellegi traagilisest surmast, siis kõik avaldavad kaastunnet. Kõigil järsku "nii suur süda". Pole mõtet teeselda...

Ärge näkku lööge, nii see lihtsalt on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal ka suht pohhui, kuna ise ei teadnud. Ma ei taju ära, mis kurat toimub, reaalsuses on kõigil pohhui teistest, aga kui ajalehes artikkel ilmub, kellegi traagilisest surmast, siis kõik avaldavad kaastunnet. Kõigil järsku "nii suur süda". Pole mõtet teeselda...

Ärge näkku lööge, nii see lihtsalt on.

 

Selle tegevuse nimi pole mitte kaastunne, vaid postcounti kogumine, samas olen sinuga nõus, nii ta kipub reaalsuses olema.

Kuid siiski, elu on elu ning kaastunne siitpooltki.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.