Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Naised petavad mehi. Miks?

Soovitatud postitused

Küsimus siis selline. Miks naised petavad mehi või vastupidi. Mida arvate teie sellest? (ärge internetist otsige... palun oma sõnadega)

 

Ja siis naised leiavad koguaeg vabanduse, kui vahele jäävad: "Ta ei tegele minuga.", "Sa jätsid mind teadmatusse", "Ma arvasin, et sa ei armasta mind enam." jne

 

Kas Teil on midagi sellist juhtunud?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ega endal saab 2a täis oma tüdrukuga,aga pole kordagi petnud ja teda ma usaldan küll 100 prossa

kui oled sitt mees ,käitub naine sinuga ka vastavalt

kui ei suuda enda naist usaldada siis pole mõtet eriti koos ka olla

kindlasti ei peta kõik naised ega mehed,ainult sellised kes ei suuda enda püksilukku kinni hoida.

petavad ka kindlasti sellepärast ,et tahavad midagi uut ja kerge kopp ees juba ühest ja samast tutist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin ühe tüdrukuga 4aastat ja täielik usaldamine oli meil omavahel.Ei olnud ühtegi probleemi petmisega.

 

Aga arvan, et petetakse kuna lihtsalt kas tüdinetakse ära või armastus kaob ära.

Noored(Nagu mina) hakkavad tihti käima kellegagi kuna ta on uus(Klassis,või lihtsalt alles kohtunud) ning sellisest inimesest tüdinetakse kiiresti ära.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et tähelepanu ja hoolivuse puudusest. Ajapikku mõjub see suhtele laastavalt. Kujuta ette, naine, kui mees sind mitte kunagi ei kiida, ei naerata sulle, ei taha sinuga seksida...sa ju otsid ka mujalt lohutust. Olen alati arvanud, et petmine on väga halb. Kuid nüüd hakkan aru saama, miks seda tehakse.

 

Samas kui mees ainult tööl istub ja rahamägesid koju veab ja sellest jutust välja ei tee, et sorri, ma ei vaja su raha, vajan hoolivust ja tähelepanu, siis - mis sa ikka sellise mehe juures passid, parem rääkigu ausalt kõik ära et ma siis lähen otsin kellegi, kes tahab mulle ka hoolt ja tähelepanu pakkuda.

 

Aga vastus küsimusele üldisemalt, et miks keegi üldse kedagi petab - sest talle meeldib petmine rohkem kui tõde, ausus.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh ma võin öelda, et ma ei ole siiamaani mitte ühtegi naist petnud kellega midagi on olnud. Noh aga eks see nii ole, et algul on kõik tore ja roosiline, aga siis viskab kopa ette ja tehakse lollusid. Kas pärast kahetsetakse või mitte, eks see ole iga inimese enda teha.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peab olema piisavalt mõistust peas, et õige elukaaslane valida (kõiki tegureid arvestades, et perfect match oleks), et mitte petetud saada või vastupidi. Ei maksa huupi lahmida, kui veel päris kindel pole kas tegu on ikka normaalse inimesega. Kannatlikkus on voorus :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal pole petmisega probleeme olnud õnneks.

 

Tuli üks naljakas lugu meelde mis töökaaslane rääkis (48 aastane).

Tal naine tuli sünnitamast 1 päev varem, kuttil teine naine jalad harkis voodi. Tema vabandus: Ma ei tea midagi, ma magasin põrandal. :D:D


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui naine sind pärast 5 koosoldud aastat ei peta, siis on selge, et ta on majanduslikul põhjusel sinuga - The Truth!


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult naised petavad rohkem mehi isegi kui mehed naisi, aga teate ju küll, et naised oskavad paremini valetada ning varajata, minu lause ei põhine mu omast arust vaid dokfilmist ning reaalsest elust, nt ema isa..

 

Alkohol - kui ikka naise purju saad siis ikka ENAMUS naistest on võimelised oma meest kohe petma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma üritan mõne postitusi mõista jne, et miks petetakse. Aga ausalt öeldes ma ei saa aru.. Kui ollakse mehest/naisest tüdinenud ja seepärast hakatakse petma, siis no miks sa lihtsalt teist maha ei jäta? Ise olen üdini aus.. ja ei näe vajadust kedagi petta, isegi kui peaksin suhtes olema.. kunagi tulevikus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus siis selline. Miks naised petavad mehi või vastupidi. Mida arvate teie sellest? (ärge internetist otsige... palun oma sõnadega)

 

Ja siis naised leiavad koguaeg vabanduse, kui vahele jäävad: "Ta ei tegele minuga.", "Sa jätsid mind teadmatusse", "Ma arvasin, et sa ei armasta mind enam." jne

 

Kas Teil on midagi sellist juhtunud?

 

 

Küsimus on vägagi õigustatud, kui ei osata näha asjade taha.

Naised pole üldse keerulised olevused, kui on tuntud või tunda antud. Samuti pole nad oma mõtete poolest sugugi erinevad meie omast. Enamgi veel nad on meile väga sarnased.

Naine ja mees kohtub, tekib palju protsesse, mida kirjeldada sõnadega ei suuda. Mõnikord võib see viia armumiseni või põlguseni. See kõik sõltub sellest, kuidas omapooled omavahel suhtlevad. See hetk nad kuidagi kinnistavad endale mällu üksteise olemuse ja püüavad tõmmata võrdlusjooni inimestega kellega nad varem suhelnud või oma vanematega.

Naise puhul on eeskujuks isa, mida mehelikum ja tugevam mees, seda rohkem see naist seda ihaldab. See on ka põhjus, miks naise ikooniks on suured ja tugevad mehed. Mees suudab tõsta naise sülle, või koguni õlgadele. Seda tegi ju ometi isa väiksena selle väikese tütrega. Võib juhtuda, et neil pole olnud kunagi oma isa. Elanud emaga terve elu. Siis on ikoonideks just need samad naabrimehed, keda selle naine ema sõimab, kirub või vannub. Nii hakkab ka käituma see tütar tulevikus. Sama lugu on ka peretülide kohta, sest see kõik kandub üle.

Naised sõnaselgemas tähenduses matkivad vanemaid.

Kui naine vanemaks saab, siis naine hakkab mõistma, mida ta tegelikult tahab. Siin tuleb muidu üks selline aga sisse. Naiste iseloome on erinevaid. Mõni on metsik, mõni on arg aga mõni on loomulikult mõlemat.

Toon näite ühest paarist. Paar kohtus, kirg, armastus, kõik möllab. Kuni hetkeni, mil naine end ebamugavalt hakkab tundma.

variant a. vägivald b. mees on endasse tõmbunud

a. loomulikult kui naine on julge, lahkub ta juures.

a.1 Kui naine on tagasihoidlik jääb ta tema juurde

a.2 Naine püüab meest kuidagi mõjutada, et ta tuleks vägivaldusest välja

a.3 Naine sooritab kõrvalhüppeid

b. Naine ei tunne, et mees suudab ta vajadused rahuldada, kuid jääb ikka tema juurde

b.1 Naine teeb kõrvalhüppeid

b.2 Naine läheb temaga nõustaja juurde

 

suhte tugevust näitab:

Üksteise usaldus

Asjadest rääkimine

Tülidest väljatulemine

Ausus

 

Naised hindavad mehes loomulikult aktiivsust. Kuid mõnikord on nii, et asi pole ainult mehes... vaid ka naises.

Naine ei tea alati, mida ta tahab. Seetõttu ta jääb mehe juurde seni, kuni teada saab. Võib juhtuda, et ta läheb mehe juurest minema või ka jätkab temaga. Sellest sõltub see, kes naine ja mees tahavad ühte asja.

 

Mis seksi puutub, siis see on niiöelda vajalik. See on seotud hormonaalse tasemega. Kui naine seda mehelt ei saa, siis üldjuhul otsib ta seda mujalt. Sellepärast näiteks kaugsuhted ongi halvad. Samuti seks on lõõgastav ja rahustav kogemus. Nagu anti-stress, sest see tekitab hea tunde nii organismis kui ka vaimus. Sellepärast seda harrastataksegi...

Naisega tülitsed... siis aeg üheks seksiks..

Ning tülid lahenevad iseenesest.

 

Küsimus miks naine maha jätab?

 

Naine tegelt ei saa maha jätta, ta lihtsalt leidis kellegi, kellega on tal rohkem huve. Ja kui mees selleks suuteline pole siiani olnud, siis põhjus enamasti mehes. Siin võib olla agasid, et naine hoopis selline julgem ja talle meeldib erinevaid mehi proovida ja katsetada.

Vot.... kui tekitab minu jutuga seoses küsimusi, siis PM.


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus on vägagi õigustatud, kui ei osata näha asjade taha.

Naised pole üldse keerulised olevused, kui on tuntud või tunda antud. Samuti pole nad oma mõtete poolest sugugi erinevad meie omast. Enamgi veel nad on meile väga sarnased.

Naine ja mees kohtub, tekib palju protsesse, mida kirjeldada sõnadega ei suuda. Mõnikord võib see viia armumiseni või põlguseni. See kõik sõltub sellest, kuidas omapooled omavahel suhtlevad. See hetk nad kuidagi kinnistavad endale mällu üksteise olemuse ja püüavad tõmmata võrdlusjooni inimestega kellega nad varem suhelnud või oma vanematega.

Naise puhul on eeskujuks isa, mida mehelikum ja tugevam mees, seda rohkem see naist seda ihaldab. See on ka põhjus, miks naise ikooniks on suured ja tugevad mehed. Mees suudab tõsta naise sülle, või koguni õlgadele. Seda tegi ju ometi isa väiksena selle väikese tütrega. Võib juhtuda, et neil pole olnud kunagi oma isa. Elanud emaga terve elu. Siis on ikoonideks just need samad naabrimehed, keda selle naine ema sõimab, kirub või vannub. Nii hakkab ka käituma see tütar tulevikus. Sama lugu on ka peretülide kohta, sest see kõik kandub üle.

Naised sõnaselgemas tähenduses matkivad vanemaid.

Kui naine vanemaks saab, siis naine hakkab mõistma, mida ta tegelikult tahab. Siin tuleb muidu üks selline aga sisse. Naiste iseloome on erinevaid. Mõni on metsik, mõni on arg aga mõni on loomulikult mõlemat.

Toon näite ühest paarist. Paar kohtus, kirg, armastus, kõik möllab. Kuni hetkeni, mil naine end ebamugavalt hakkab tundma.

variant a. vägivald b. mees on endasse tõmbunud

a. loomulikult kui naine on julge, lahkub ta juures.

a.1 Kui naine on tagasihoidlik jääb ta tema juurde

a.2 Naine püüab meest kuidagi mõjutada, et ta tuleks vägivaldusest välja

a.3 Naine sooritab kõrvalhüppeid

b. Naine ei tunne, et mees suudab ta vajadused rahuldada, kuid jääb ikka tema juurde

b.1 Naine teeb kõrvalhüppeid

b.2 Naine läheb temaga nõustaja juurde

 

suhte tugevust näitab:

Üksteise usaldus

Asjadest rääkimine

Tülidest väljatulemine

Ausus

 

Naised hindavad mehes loomulikult aktiivsust. Kuid mõnikord on nii, et asi pole ainult mehes... vaid ka naises.

Naine ei tea alati, mida ta tahab. Seetõttu ta jääb mehe juurde seni, kuni teada saab. Võib juhtuda, et ta läheb mehe juurest minema või ka jätkab temaga. Sellest sõltub see, kes naine ja mees tahavad ühte asja.

 

Mis seksi puutub, siis see on niiöelda vajalik. See on seotud hormonaalse tasemega. Kui naine seda mehelt ei saa, siis üldjuhul otsib ta seda mujalt. Sellepärast näiteks kaugsuhted ongi halvad. Samuti seks on lõõgastav ja rahustav kogemus. Nagu anti-stress, sest see tekitab hea tunde nii organismis kui ka vaimus. Sellepärast seda harrastataksegi...

Naisega tülitsed... siis aeg üheks seksiks..

Ning tülid lahenevad iseenesest.

 

Küsimus miks naine maha jätab?

 

Naine tegelt ei saa maha jätta, ta lihtsalt leidis kellegi, kellega on tal rohkem huve. Ja kui mees selleks suuteline pole siiani olnud, siis põhjus enamasti mehes. Siin võib olla agasid, et naine hoopis selline julgem ja talle meeldib erinevaid mehi proovida ja katsetada.

Vot.... kui tekitab minu jutuga seoses küsimusi, siis PM.

 

mingi sotsiaaltöötaja oled või?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.