Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Project//Surf 24/7 ~ 188.92.161.38:27090

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mis su töö aeg on siis xD ?

00.00 - 12.00 nii et meie ei näe kui sa tööl oled.

Või käid musta tööd tegemas laupäeval ja pühapäeval, no sellega küll nüüd sa sitagi ei teeni. lol

Feil vend oled suht.

 

Mine kooli ajukääbus.

 

EDIT: Su naljad on nagu nii kulunud ja lapselikud, et mul hakkab Sinust lausa kahju/hale.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mine kooli ajukääbus.

 

EDIT: Su naljad on nagu nii kulunud ja lapselikud, et mul hakkab Sinust lausa kahju/hale.

Väga lame joke oli see ikka.

Kui hätta jääd hakkad pilduma random sõnu, või see lame thing mis sa teed text copy.

Paremini sa lohh ei suuda ju, väga lame vend oled.

Minu arust pole sina kooli näinud, mina aga olen oma 12 klassi ära lõpetanud nii et mul pole kuhugi kooli enam vaja minna peale it kursuse : )

 

Ei tegelt kokku võttes ka, kust sa raha saad et elada?

Ausalt mees ma pole kunagi seda näinud et sa oled vähemalt 1 korra nädalas 10.00-16.00 Noonline

Kahtlane väga. : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Väga lame joke oli see ikka.

Kui hätta jääd hakkad pilduma random sõnu, või see lame thing mis sa teed text copy.

Paremini sa lohh ei suuda ju, väga lame vend oled.

Minu arust pole sina kooli näinud, mina aga olen oma 12 klassi ära lõpetanud nii et mul pole kuhugi kooli enam vaja minna peale it kursuse : )

 

Ei tegelt kokku võttes ka, kust sa raha saad et elada?

Ausalt mees ma pole kunagi seda näinud et sa oled vähemalt 1 korra nädalas 10.00-16.00 Noonline

Kahtlane väga. : )

 

Tead mis ma teen? Kirjutan moderaatorile, et kustutaks KÕIK minu ja SINU postitused - sest Sul on kõik postitused mingi whine ja pask. Ning minul on postcountist pohhuj.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tead mis ma teen? Kirjutan moderaatorile, et kustutaks KÕIK minu ja SINU postitused - sest Sul on kõik postitused mingi whine ja pask. Ning minul on postcountist pohhuj.

Lol wtf is reason? Noob?

Sa ikka üritad igati ära panna, lase käia jookse moderaatori juurde.

Edu.ee

 

Kui mina peaksin warn saama teatan kohe valesüüdistusest moderaatoritele ja vahvli omanikudele.

Lame oled, ja väga hale : )

 

Edit : bad lapse põlv on olnud või midagi sarnast, vaata mida sa hetkel suust välja ajasid idu.

Sama on kui ma ütlen moderaatorile et kustutaks su vip.ee teema sest see on lame ja vinguv , mida iganes mõtle natuke.

Hale, hale, hale. Kahju et ma su sitta peale nüüd oma aega raiskasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol wtf is reason? Noob?

Sa ikka üritad igati ära panna, lase käia jookse moderaatori juurde.

Edu.ee

 

Kui mina peaksin warn saama teatan kohe valesüüdistusest moderaatoritele ja vahvli omanikudele.

Lame oled, ja väga hale : )

 

Edit : bad lapse põlv on olnud või midagi sarnast, vaata mida sa hetkel suust välja ajasid idu.

Sama on kui ma ütlen moderaatorile et kustutaks su vip.ee teema sest see on lame ja vinguv , mida iganes mõtle natuke.

Hale, hale, hale. Kahju et ma su sitta peale nüüd oma aega raiskasin.

 

Suht tegija vend oled , nokid kõige kallal. Ise sa ei käi töölgi ju , vaevaga vb saad kokaks! 20-aastane vanamees.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suht tegija vend oled , nokid kõige kallal. Ise sa ei käi töölgi ju , vaevaga vb saad kokaks! 20-aastane vanamees.:)

Ma ei viitsi sulle midagi vastata , ütlen üht et nagu sa siin enne midagi väitsid et sul pole midagi minu vastu, minul ei ole ka sinu vastu midagi ja ma ei viitsi sinuga siin seda teemat rüüstama hakkata , nagu mõnele meeldib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei viitsi sulle midagi vastata , ütlen üht et nagu sa siin enne midagi väitsid et sul pole midagi minu vastu, minul ei ole ka sinu vastu midagi ja ma ei viitsi sinuga siin seda teemat rüüstama hakkata , nagu mõnele meeldib.

 

Oppa? Dare-Devil Banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
what the hell were you talking about... :D whatever, new admin prices :D :: VIP -0.96€. Admin: 1.60€. ImmunAdmin: 3.20€, all 60 days :D for the sms numbers go on my server and say /sms ;D

 

^^ :).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Will server owner pay for the server? Dead line is 16.06.2011

If no payment recieved - the server will be closed.

 

---------- Post added 14-06-11 at 17:10 ----------

 

The owner has paid for the server, so no panic - everybody can play : )


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Will server owner pay for the server? Dead line is 16.06.2011

If no payment recieved - the server will be closed.

 

---------- Post added 14-06-11 at 17:10 ----------

 

The owner has paid for the server, so no panic - everybody can play : )

 

Dead line is written together like Deadline...

 

Just saying...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hei Monkey :)

 

Please add server status banner to first post - You can configure it here: http://www.gametracker.com/server_info/188.92.161.38:27090/b/

 

Hope You have people in Your server! Good luck!


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.