Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

UUS T?TAEG: maailmal?tuleb 21. oktoobril

Soovitatud postitused

VIP

Maailmalõpu kuulutaja Harold Camping ei väsi: kristlasest vanahärra teatel eksis ta veidi arvutustega, kuid nüüd võib ta kindlalt väita, et maailmalõpp tuleb tänavu 21. oktoobril.

 

Algselt pidi viimnepäev saabuma 21. mail, kuid suur oli kõigi ilmalõppu oodanud inimeste pettumus, kui oodatud apokalüpsis laekumata jäi.

 

89-aastane Camping korraldas eile pressikonverentsi, kus palus vabandust, et ei osanud maailmalõppu õigesti välja arvutada.

 

Lohutuseks pakkus jumalasulane aga välja uue tärmini: maailmalõpp saabub tänavu 21. oktoobril.

 

Kuigi me võime iroonitseda maailmalõpu kuulutamise teemadel, selgub, et vanahärra jaoks on tegemist üsna tulusa äriga.

 

Iltalehti teatel on näiteks mehe juhitav kristlik raadio Family Radio teeninud maailmalõpu ennustust kuulutades miljoneid dollareid kasumeid.

 

Kusjuures osa raha on tulnud lihtsameelsetelt, kes on maailmalõppu oodates müünud oma varanduse ja jätnud töö.

 

Camping rõhutab aga, et tema pole kutsunud kedagi üles varandusest loobuma ja ta ka ise ei kavatse nii teha, kuna kuni viimsepäevani tuleb ka temal kuskil elada ja ka autoga sõita. "Ja üldse, kui viimnepäev tuleb, kaotab ju kõik väärtuse," filosofeeris ta.

 

Allikas : http://www.ohtuleht.ee/428086


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
89 aastane? Vanadekodusse vaja saata

 

Täpselt


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et ennem kui ta ei sure, vabandab ta jälle ja paneb paika uue kuupäeva :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Huvitav vana , kuupäev on kindel , kuid eksis 5 kuuga .


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra, kui ma kohtuks temaga, siis ma lööks küll kuskil tänavanurgal maha.

1. aprill 33 - 21. mai 2011 on täpselt tema 722500 päeva. Tra tahaks teada, mis arvude korrutamisel ta saab 722653 päeva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No tänapäeval tehakse igasugu asjadega äri, et pappi kokku ajada.

Ja usk on üks selliseid valdkondi, mida kasutades pole just kõige keerulisem endale kasu lõigata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõsine tropp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju, et Eestis on sõnavabadus, muidu keelaks selle teema üldse siit foorumist ära.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ah,see ennustamine,selline lollus

enam ei viitsi neid lugedagi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvamus- See nn Ennustaja on lihtsalt kaval. Lollidelt tuleb raha ära võtta. Lihtne reegel :) Need usu raadiod teenivad annetustega väga räigelt. Paljud inimesed müüsid oma vara maha vaid sellepärast et reklaamida Maailmalõppu (Loe kui annetasid ennustajale).

Kavalus mängib elus palju.

 

"Maailmalõpp algas juba vaimselt! Jumal ei tahtnud armaggedoni kohe teha, 5 kuu vältel hävineb maa!" vanamees camping


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja kui siis ka ei tule siis tuleb 2012 kevadel. Kui siis ka ei tule siis tuleb 2012 detsembris. Kuna 2012 detsember on kõikide ennustajate lõppude lõpp, siis peale seda peaks rahu maa peal olema ja rohkem lõppe ei tohiks enam tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nüüd siis kolmas maailmalõpp temapoolt, ei oota isegi seda päeva see nii lame juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

deem, kui palju seda ennustatud on, ja ikka ei tule, viimased 8 aastat muud polegi kui maailma lõpp ja maailma lõpp.

 

õeldi ju , et kui maailma lõpp tuleb maa sisemuse poolt, tuleb lõpp äkkiline ja kiire, kui kosmosest, siis on mingi aeg enne kui ta tuleb.

 

mingit jumala paska ma ei usu. rääkigu mis tahavad, savi!

 

ma arvan et inimesed tõmbavad endale tuumajaamade ja muu taolisega ennem kriipsu peale, kui millegi muuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.