Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[M?A] Guide kuidas teha umbes 6m/h raha!

Soovitatud postitused

Müün guide millega peaks saama umbes kuni 6m raha tunnis, kuid enne müümist lasen model ära kontrollida asja, sest ma pole kindel, et kas see meetod on internetis olemas kusagil.

 

Tegu ei ole flippimisega ja vaja on p2p-d, rohkem ette ei ütle, skilleri sõbralik ei ole see.

 

Guide on valmis, enne ei müü kui kontrollitud on!


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Müün guide millega peaks saama umbes kuni 6m raha tunnis, kuid enne müümist lasen model ära kontrollida asja, sest ma pole kindel, et kas see meetod on internetis olemas kusagil.

 

Tegu ei ole flippimisega ja vaja on p2p-d, rohkem ette ei ütle, skilleri sõbralik ei ole see.

 

Guide on alles tegemisel veel.

 

Olen vägagi huvitatud, kui asi on botitav. Kui on botitav siis võid PMida kasvõi ,et kas pray on oluline jne. Kui tundub hea siis olen valmis ostma ilma kontrollimatta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Olen vägagi huvitatud, kui asi on botitav. Kui on botitav siis võid PMida kasvõi ,et kas pray on oluline jne. Kui tundub hea siis olen valmis ostma ilma kontrollimatta.

 

Pray ei ole oluline, selleks eraldi botti välja töötatud ei ole kuid AIO bottiga saab küll bottida( ei soovita).

 

Enne ma maha ei müü kui kontrollitud saan

 

---------- Post added 23-05-11 at 16:34 ----------

 

Kustutamisele, teen tasuta õpetuse siia foorumisse


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei toimi, proovisin kontrollida ning sain 300K tunnis.

 

Sulgen ka teema, sest see on juba välja antud tasuta.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.