Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Esimesed mängud on nüüd üle elatud, esmaspäevasest sain 4:0 võidu ning tänasest noppisin 2:2 viigi. Üsnagi üllatuslik viik, kuna vastane tuli nõrga pressiga minu normaalse vastu, kobistas ära. Nüüd jääb veel mõtlemisainet homse RK peale, vastane on tugev ning mäng toimub võõrsil. Ei vea mul kohe üldse RK loosidega. :D Arvatavsti panustan siiski liigasse sellel hooajal ning üritan siis pigem mängijate pealt raha teenida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma suutsin RKsse saada Eesti parima tiimi vastaseks.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma suutsin RKsse saada Eesti parima tiimi vastaseks.

 

Nojah suutsin koosseisu uuendamise ära unustada ning läksin põhimeestega, aga tüübil ikka väga-väga-väga-väga-väga-väga hullult joppas.

 

http://www.oneskillmanager.com/?page=game&id=291674


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah suutsin koosseisu uuendamise ära unustada ning läksin põhimeestega, aga tüübil ikka väga-väga-väga-väga-väga-väga hullult joppas.

 

http://www.oneskillmanager.com/?page=game&id=291674

 

Suht joppamine ikka :D


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Läksin mõnes mõttes kindla peale välja, kuid samas ka riskisin edaspidiste tulemustega. Nimelt, sai mindud tugeva pressiga tänasele mängule vastu ning tulemuseks kena 2:0 võit. Meestel kohe 9-11% energiast maha, sellest max 8% saavad tagasi. Muidu selle nädala vastased ei tohiks just suur katsumus olla. Bot ning Cmxz1, kes hetkel ajateenistuses. Hetkel paiknen neljandal kohal kahe võidu ning kahe viigiga.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt
2 võitu siiski :=)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskab keegi öelda, millal kasutaja lukku läheb ebaaktiivsuse pärast? Sellessuhtes, et kui mitu nädalat ei käi sees siis millal botistub?


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõigi eelduste kohaselt paiknen tuleval hooajal juba Meistriliigas, arvatavasti siis viiamaste seas, kuid kes teab. Igatahes antud hetkel on läinud kõik plaanipäraselt ning liigas oman esimest positsiooni. Loodan siis oma esimese liigavõidu ka ära napsata lõpuks, päris kaua olen seda juba oodanud. Hetkel on meeskonna statistika siis järgnev: 9 võitu 2 viiki ning mitte ühtegi kaotust. Edestan siis Megahit'i vaid ühe punktiga, temaga on ka siis varsti tulemas otsustav mäng.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga unlucky viik tuli täna, 3p oleks väga magus olnud. Õnneks olen endiselt heal positsioonil arvestades, et mängumootor on paar korda see hooaeg näkku pannud ning ajakava on ka päris lollisti kokku ehitatud mul. Pmst eelmised 2 nädalat oleks saanud vabalt low pressinguga panna ning nüüd tulevad järjest vastased kelle vastu tahaks hardi kasutada, aga pole võimalik.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lambikas kaotus jälle, mängumootor keerab mõnuga.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain täna 5:1 võidu ning peaks mainima, et suhteliselt igav hooaeg on olnud. Siiamaani olen puhtalt jõuga üle sõitnud vastastest. :D Kui peaksin nüüd edasi pääsema, siis järgmisel hooajal keskendun arvatavasti karikatesse.

 

// Homme pean esimese sõpruskohtumise samuti ära, nimelt siis Sveiksiga. Loodan, et seal mingeid buge ei ilmne.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängude lõpptulemused on kuidagi tasavägisemaks muutunud jah. Vaatan enda tänast mängu, olen vastasest overalli poolest 115'ga üle, kuid tulemuseks hädine 1:0 võit. Igatahes liigun Meistriliigasse, järgmised mängud surun tugeva pressiga ära.

 

osm.JPG

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Järjekordne hooaeg on siis lõpule jõudnud ning Megahitiga Meistriliigasse minek. Arvan, et panustan tuleval hooajal karikatesse ning kraabin vanuritega raha kokku. Ehk saan uueks hooajaks paar värskemat mängumeest samuti ning ega vast rohkemat tarvis ei olegi. Hetkel mehed 24+ loodan, et saan ikka hakkama nendega. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proovin ära!


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pelub ka keegi veel?

Müün vist tiimi maha ning lasen quiti.

Parimatel päevadel käin päeva jooksul 2 korda ikka ära, puhtalt harjumusest. Põnevus on kadunud ning metsikult buge tuli hooaegade vahelisel pausil juurde. ETK'sse ka miskipärast ei pääsenud, kuid ausalt öeldes see mind ei morjenda. Uusi mängumehi pole juba mõned hooajad endale soetanud. Ehk peaks isegi quitima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hiljuti oli just diskussioon ühe tagasitõmmatud ülemineku üle. Nimelt Trusis leidis siis, et D [ Age: 17 | S: 304 | T: 4] IDOL'i eest on 29,076,047€ liiga palju. Nüüd on aga see sama mängija Sigmari tiimis 16,991,829€ eest. :D

 

Aga las ta jääb, mind see mäng enam ei tõmba ning katsun vaikselt eemalduda sealt. Tiimi overall oleks hetkel puhanud meestega 500. Oleks, ehk suuremgi kui oleksin aktiviselt täiendanud oma meeskonda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Panin mõni päev tagasi meeskonna nulliga müüki. Vaatab, mis ma nende pealt teenin, ehk lähen uuele ringile ning saan mingisuguse noortemeeskonna kokku panna. Meistriliigas ma igatahes oma tiimiga läbi ei löönud. :D Homme on tähtaeg ning hetkel natuke üle 30m tulekul. Soovin muidugi rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Panin mõni päev tagasi meeskonna nulliga müüki. Vaatab, mis ma nende pealt teenin, ehk lähen uuele ringile ning saan mingisuguse noortemeeskonna kokku panna. Meistriliigas ma igatahes oma tiimiga läbi ei löönud. :D Homme on tähtaeg ning hetkel natuke üle 30m tulekul. Soovin muidugi rohkem.

 

Ise tegin samamoodi hooaeg tagasi ning peab ütlema, et üha rohkem kaob mänguisu mängust ära. Transfer market on noortest talentidest jumala tühi, kui ka tuleb mõni siis ma tavaliselt suudan selle maha magada. Ostsin ka vahepeal 2 defenderit mõlemad 25+ miljoni eest 18 aastased, aga adminid otsustasid tuimalt sellele tradele veto panna. Pärast tehti foorumis muidugi adminitele selgeks, et mingit ülemaksmist ei olnud, aga mina playereid tagasi ei saanud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

OneSkill manager on üksluine mäng hetkel ei paku pinget see mäng enam :S :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.