Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti p?es Eurovisiooni finaali!

Mitmes koht finaalis?  

76 liiget on hääletanud

  1. 1. Mitmes koht finaalis?



Soovitatud postitused

http://eurovisioon.elu24.ee/?id=435622

 

Täna toimus Düsseldorfis 56. Eurovisiooni lauluvõistluse teine poolfinaal. Eesti esindaja Getter Jaani astus lavale viieteistkümnendana.

 

Loe rohkem:

Allikas: Postimees.

 

 

Kas tuleb finaalis võit ka?

 

Finaalis osalevad:

 

Serbia

Leedu

Kreeka

Aserbaidžaan

Gruusia

Šveits

Ungari

Soome

Venemaa

Island

EESTI

Rumeenia

Moldova

Iirimaa

Bosnia & Hertsegoviina

Taani

Austria

Ukraina

Sloveenia

Rootsi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju õnne Getu!

 

Tahaks kommenteerida, et alguses oli esimene salm vokaalselt nõrgem kui pidi olema, kuna tegi igasuguseid kiireid liigutusi kuid juba poole peal läks sada korda paremaks, tubli kui on sellised lauljad kes pakkuvad üllatusi :)))

Üldse olin üllatunud, et mõned nii halvad lood said edasi nagu näiteks Moldova - see oli absurdne. Slovakkia või Iisrael võis ka finaalis olla..

Samuti tundus Saksa eurovisioon liiga futuristic, millega osalejate laulud ei sobinud üldse kokku, see lava oli pigem Ameerikalik.

Siis heli oli kuidagi tuim paljudel, et seda laulu oli suht raske kuulata, mõtest aru saada, vokaali hinnata, vähemalt mul kui muusikainimesel :D

Loodan, et Getter saavutab väga hea koha finaalis :P

Võidu kohta ei oska midagi öelda, me ei suudaks seda korraldada.Sest oleks lihtsalt häbi viia läbi eurovisioon saalis nimega Saku suurhall kuhu mahub ainult 7 tuhat inimest istuma. Praegu on eurovisiooni standart 20-35 tuhat inimest :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Janek olen sinuga täitsa nõus aga me väike riik ja meie riigi kohta on Saku Suurhall suur koht:)

Finaalist nii palju, et ei oota Getteri poolt võitu vaid pigem ilusad ja perfektset esinemist mis jätaks 2011 Eurovisioonile jälje Eesti laulust kuna see on super:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pakun TOP 3


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palju õnne Getu!

 

Tahaks kommenteerida, et alguses oli esimene salm vokaalselt nõrgem kui pidi olema, kuna tegi igasuguseid kiireid liigutusi kuid juba poole peal läks sada korda paremaks, tubli kui on sellised lauljad kes pakkuvad üllatusi :)))

Üldse olin üllatunud, et mõned nii halvad lood said edasi nagu näiteks Makedoonia - see oli absurdne. Slovakkia või Iisrael võis ka finaalis olla..

Samuti tundus Saksa eurovisioon liiga futuristic, millega osalejate laulud ei sobinud üldse kokku, see lava oli pigem Ameerikalik.

Siis heli oli kuidagi tuim paljudel, et seda laulu oli suht raske kuulata, mõtest aru saada, vokaali hinnata, vähemalt mul kui muusikainimesel :D

Loodan, et Getter saavutab väga hea koha finaalis :P

Võidu kohta ei oska midagi öelda, me ei suudaks seda korraldada.Sest oleks lihtsalt häbi viia läbi eurovisioon saalis nimega Saku suurhall kuhu mahub ainult 7 tuhat inimest istuma. Praegu on eurovisiooni standart 20-35 tuhat inimest :D

 

Oota misasja , makedoonia oli ülikõva :D:D. Ne "kakaki" ne "kamaja" :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oota misasja , makedoonia oli ülikõva :D:D. Ne "kakaki" ne "kamaja" :D:D:D

 

Sorry see oli Moldova. Minu viga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimest kohta kindlasti ei saa, ei usu isegi, et top 5 sisse mahub.

 

Kui nüüd võrrelda Live esitust ja stuudio esitust on vahe väga suur, vähemalt minu arust.

 

Getter ei oska laulda live'is nii hästi, kui peaks, ma pole küll mingi muusikainimene, kuid minu, kui kolmanda isiku jaoks, jääb tal häälest puudu, ebasobivad noodid on lausa kohutavad.

 

Eks elab üle, 18-aastane ka alles

 

---------- Post added 13-05-11 at 18:00 ----------

 

Eestlased võiks võita või ka mitte, kuna see paneks suure paugu majandusele.

Iirlased olid küll nii mõttetud.

 

Pigem tooks just raha sisse, siia hakkavad tulema igasuguseid turiste jne.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pigem tooks just raha sisse, siia hakkavad tulema igasuguseid turiste jne.

 

No ega see turistide pudi-padi ost ei too ikka rohkem sisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma arvan ,et top 3 tuleb ära:D

aga kui keegi vaatas :D

aga üks väga laul jäi välja,lihtsalt super laul,ma ei sa aru kuidas see välja jäi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Juubelil võiks võit ära tulla.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga vihale ajas see kui kommentaator peale seda kui Eesti sai edasi, hakkas kohe mingi "Ma arvan, et päris paljud linnad tahavad Eestis eurovisooni korraldada!Saaremaa,Tallin,Tartu"

 

Väga nõme muidu.

Aga selles poolfinaalis kus Getter oli see oli nagu ainuke selline tempokas laul!

Minujaoks igatahes.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See eurovisioon suht poliitiline teema minuarust :)

Suurtematel riikidel on sitaks suuremad võimalused.

Aga eks top5 tuleb ikka ära.

Ise eriti ei jälgi eurovisiooni, aga seda lugu olen kuulnud.

Täitsa normaalne :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.