Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

EMT ja Elioni logovahetus maksab 700 000 eurot

Soovitatud postitused

Ühtse TeliaSonera sümboli logona kasutusele võtnud EMT ja Elion kulutavad selleks kahe peale 700 000 eurot. «Kulutused jagunevad kahe peale umbes pooleks,» rääkis EMT avalike suhete juht Kaja Sepp ERR-i uudisteportaalile. TeliaSonera sümbol hõlbustab firmade teatel klientide arusaamist rahvusvahelistest ja kohalikest ühispakkumistest. 2009. aastal uue logo kasutusele võtnud Eesti Energia kulutas selleks 11 miljonit krooni.

Allikas: http://www.e24.ee/?id=435046

Mis teie arvate siis sellisest priiskamisest? Ise oleks healjuhul vast 7€ maksnud selle plönni eest, aga noh mis teha kui tarbija selle nagunii kinni maksab. Ja need mõlemad lillad kodukad neil on väägaaa rõvedad minu arust. Ise olen muidu mõlema firma klient.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui neil rahaga paremat pole teha, siis palun väga.. Midagi pole sellest arvata kahjuks :/

 

Logo ja koduleht näevad küll natukese rõvedad välja, kuid õnne sellele kes selle eest tasutud sai. :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida asja, 700 000 eurot naljavennad ikka:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida asja, 700 000 eurot naljavennad ikka:D

 

22 uhiuut BMW-d saaks selle eest. :D


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
22 uhiuut BMW-d saaks selle eest. :D

 

22 bmw nice:D neil vist raha liiga palju et hakkavad mingi sita peale raiskama:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu keegi kommenteeris saidil:

Ma pooldan arvama, et see hunnik raha ei läinud AINULT logo joonistamisele. Pigem on selle hinna sees nii Elioni kui ka EMT'i uute veebide treimine, kraanade rentimise kulud logode vahetamiseks kontoritel ja esindustes, reklaami kulud ja veel 101 kulu. Kui nüüd need kõik kulud kokku liita, siis ei olegi see nii ulme summa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja kindlasti teenis keegi sealt kõvasti vahelt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu keegi kommenteeris saidil:

Ma pooldan arvama, et see hunnik raha ei läinud AINULT logo joonistamisele. Pigem on selle hinna sees nii Elioni kui ka EMT'i uute veebide treimine, kraanade rentimise kulud logode vahetamiseks kontoritel ja esindustes, reklaami kulud ja veel 101 kulu. Kui nüüd need kõik kulud kokku liita, siis ei olegi see nii ulme summa.

 

Täpselt, lisaks veel autodel reklaamide uuendamine jne ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Emt levi parim, 10 aastat klient olnud, elioni net super, 8 aastat klient olnud. Hea klienditugi ja minuarust kõik super. Aga see logovahetus, masendav kui palju. Logodel pole minuarust midagi viga.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uue digiboksiga on must kusjuures, mul endal lilla aga mu tüdrukul must telekava jne, võiks endal ka must olla kuna see lilla on tõesti masendav.

 

Sellist raha ei paneks küll mingisuguse logo alla.

 

Mainiks veel ära, et ELION nett on absoluutselt parim. Mitu aastat juba klient olnud ja no problem, nad oskavad oma tööd teha.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jäi kuskilt nagu kõrvu, et Elion ja EMT ise liitusid Teliasoneraga, et rahvusvaheliselt ka kliente saada.

 

Offtopic: Kes veel ei tea, siis nüüd kuulub Elionile ka Microlink. Varsti kuulub kogu Eesti IT maastik Elionile.

Aga minu arust Elion ainult Eestit positiivses suunas viinud. Töö mida nad teevad on tõesti kvaliteetne. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

700k on täiesti norm ...logo disainime, valmistamine, paigaldus, reklaam jne....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jäi kuskilt nagu kõrvu, et Elion ja EMT ise liitusid Teliasoneraga, et rahvusvaheliselt ka kliente saada.

 

Offtopic: Kes veel ei tea, siis nüüd kuulub Elionile ka Microlink. Varsti kuulub kogu Eesti IT maastik Elionile.

Aga minu arust Elion ainult Eestit positiivses suunas viinud. Töö mida nad teevad on tõesti kvaliteetne. :)

 

Nii see vast ongi.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.