Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline misterx

Milline server Teile meeldiks?

Soovitatud postitused

Külaline misterx

Tere,

 

ennem, kui hakkate kisama, et selliseid teemasid on viimasel ajal väga palju tehtud, lugege mu postitus läbi. Nimelt tahan teilt küsida, milline on Teie arvates ideaalne CSi server. Ma ei mõtle mitte ainult modi, vaid ka teisi plugineid, SMS teenuseid jne. Ootan huviga Teie vastuseid.

 

Ilusat suve!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raske on öelda, et millist modi nt. kõik modid on Eestis olemas enamvähem ning iga server erineb ka natuke teisest.

 

Mina aga sooviks näha korraliku surf serverit, endale kunagi meeldis surf väga aga P6lva.eu Surf kadus ära ning siis ei olnud ka minul enam isu pelada.

 

Surf server, slotte max 18 (mõnus, pole mingi ulme mängida ning NO LAG!)

Vähe pluginaid ning siis ongi hea mängida, P6lva.eu surf oli just selline, hea seltskonnaga ka loomulikult) :)

 

Muide hetkel on ka üks hea surf server "Viljandi Surf" aga ühest serverist jääb kindlasti väheks.

Tee korralik server ning sa veel näed kuidas sulle hakkab sinna rahvast tulema :)

 

Superhero huvitab mind ka veidike aga ei oska selle kohta soovitusi jagada.

 

Minu valikud vaid, vaatame mida eelistavad teised :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ideaalne server oleks selline, kus ei oleks adminitemüüki, värki tehtaks puhtalt funi pärast. Adminid valitud teadjad vennad ainult. Ilma mingi modita public server.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Hmm... minu teada neid ikka on Eestis, kõik suhteliselt tühjad. Ise mõtlesin mingit pubi, adminne ma küll müüa ei taha, pigem VIPe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hmm... minu teada neid ikka on Eestis, kõik suhteliselt tühjad. Ise mõtlesin mingit pubi, adminne ma küll müüa ei taha, pigem VIPe.

 

Pubisi on tegelt küllaga (korralike vähe) seega on raske rahvast sisse saada.

Adminnide müük ära keelata on siis vaid võimalik kui sa võtad mingi odavama hosti ning vip müük võib olla, see ei tekita probleeme kui paned vaid vip õigused.

 

Muideks iCe pubis kunagi müüdi adminne vaid valitud inimestele, 50.- / 3.20€ oli veel hind, siiani meeles :P

Aga nt Surf server? Tean vaid 1 korraliku, Viljandi surf hetke seisuga.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Ma mõtlengi midagi, kuhu tuleks inimesi ka. Sõnastasin küsimuse valesti, mitte ei taha teada milline Teie jaoks ideaalne on, pigem midagi, mida Te tahaksite proovida või midagi uut, mida Eestis (ja võib-olla üldse) ei olegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tee midagi uut , mida pole näiteks eestis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida sa ise tahad kõige rohkem? mida sa ise mängid ja mis sulle endale meeldib?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

deathrace pole atm


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kus pole sms admineid

Pole igasuguseid muid tilu-lilusi mida osta saab.

Adminite vanus hakkab 17+

AmxMod koos paari pluginiga (galileo jms)

Default map's

 

Kindlasti on midagi veel aga hetkel ei tule pähe, kui tuleb siis annan teada.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis mulle väga meeldiks kui sa teeksid Painball mod-i ja vbl saame ka väikest meeskonna tööd teha selles mõttes et võtad mind oma teami vms...

Olen ise kaalunud painball mod-i teha ( ise scriptin Painball engine valmis. ) aga jah kuna mul on hetkel Evil-Night 2 tegemist ja vbl ka tulevikus on palju tegemist siis ei usu et ma suudan 2 serverit üleval pidada ( mitte rahalises mõttes ).

 

Et nagu siis mina aitan sul seda scriptida ja annan ideid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
deathrace pole atm

 

mängiks isegi seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Guuglest ei leidnud deathracei kohta midagi kui kuunagi ammu otisin. Adminite vanus hakkab 17+? Rohkem loeb nagu mõistus või nii... Päris ilma SMS skriptideta on paha, kuskilt peab ju hostimis kulu tagasi tulema. :) Hetkel ma ise serverit teha ei kavatse, raha pole väga. Muidu idee oli teha nG servferitest vähemalt üks korralikukss, aga see ei õnnestunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.