Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

HeadFoneZi blogi

Soovitatud postitused

♣ Kasutajast ♣

Konto on loodud 13. märts, 2011. Peale konto loomist jäi rs sinna paika, ning kasutajaga ma ei mänginud. Täna (05.05.2011) otsustasin hakata uuesti kasutajaga mängima. Soov on teha kontost korralik f2p skiller, hiljem kindlasti ka teha konto memberiks. Samuti üritan nautida seda aega, mis ma kasutajaga veedan (skillimine jms).

 

♣ Statistika Päeviku Alustamisel♣

05.05.2011

110505201249.png

 

♣ Tulevikuplaanid♣

Cooking 99

Kõik f2p non-cmb statsid 40+

 

Kiiret arengut ma ei luba, kuna praegu on koolis väga jama seis. Sellest hoolimata teen ma päevas mõned levelid, ning kriban midagi ka päevikusse. Päikest! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodame ,et siit tuleb midagi head : )


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kahjuks polegi täna mängima jõudnud. Homme ka tegus päev. Lõuna ajal lähen linnajooksule(5,0km).

Ning siis päevast poole on mul sünnipäeva pidamine. Igastahes vaatab, kui aega üle jääb, siis võibolla

natukene leveldan õhtust poole.

 

Räägin natuke ka plaanidest. Plaan on siis ajada mining 15, ning seejärel minna minema Al-Kharidi ironeid. Miningu teen seal arvatavasti 30. Siis on väike plaan teha The Knight's Sword ära, mis annab niipalju xp smithingus, et smithingu saab 29. Siis smithin midagi ise ka niikaua, kuni saan smithingu 30. Üritan teha esialgu kõik skillid level 30ni. Peale seda hakkan arendama kõiki skille 60ni. Need on ka lihtsalt plaanid/mõtted. Ega ma pead ei anna, et ma need ka viitsin teoks teha. o) Päikest! (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.