Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas saada 3 euroga pinne

Soovitatud postitused

VIP

Powerbotis leidub ka väga usaldusväärseid inimesi, vahepeal ostsin ise ka sealt pinne 5M ea (Müüsin 10M ea/4.5€) päevaga teenisin 1000.- eesti krooni puhast kasumit. Vahepeal sain 6 pinni asemel 7 jne :).

Temalt tasub arvatavasti osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mina arvan, et nüüd ostavad dumby/yep tollelt vanalt kohe 60 pinni korraga ära ja müüvad ikka siin 5EUR/ea xDDD


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mina arvan, et nüüd ostavad dumby/yep tollelt vanalt kohe 60 pinni korraga ära ja müüvad ikka siin 5EUR/ea xDDD

 

ise arvan sama suht :D

 

 

Hea õpetus muide... panin LIKE kah


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Haha ei, naljakas lugeda lihtsalt :)

 

Ja ei ma ei kipu talt ostma,

 

Here's a little song i wrote, you might want to sing it note for note, don't worry, be happy


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen saanud powerbotisd väga usaldusväärselt isikult üle, Valige

Kas saate võibolla pinni ja maksate vähem või maksate rohkem ja saate kindlalt:)

Ehk asi 50/50


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ostsin ntx sythe'st eile pinni 9m'ga usaldusväärselt , sain 5m alla kuna lihsalt viitsisin minna välismaa leheküljele ja vaadata seal 5-10 minutit maksimaalselt ringi .

 

Ärge ostke dumby'lt ega yep'ilt mõtetud vennad , küsivad oma rahvalt niipalju raha , nad ainult kasumipeal väljas .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma ostsin ntx sythe'st eile pinni 9m'ga usaldusväärselt , sain 5m alla kuna lihsalt viitsisin minna välismaa leheküljele ja vaadata seal 5-10 minutit maksimaalselt ringi .

 

Ärge ostke dumby'lt ega yep'ilt mõtetud vennad , küsivad oma rahvalt niipalju raha , nad ainult kasumipeal väljas .

 

Ja just heategevuseks peaksid müüma siin pinne siis?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.