Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ChillScape Project / RSPS

Soovitatud postitused

SUPERVIP

kus see õpetus on kuidas clienti tööle saab ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa mängima hakkad seda? See nagu rs pmst.

Raha väga raske saada, xp low ning funni pole, aint treeni ja vaata kuida raha saad, rofl.

EDU.EE selle serveriga . See pole priva moodigi.

tapad ühe green dragoni ära ja saad 75k, on see raske raha teenimine...?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mida sa mängima hakkad seda? See nagu rs pmst.

Raha väga raske saada, xp low ning funni pole, aint treeni ja vaata kuida raha saad, rofl.

EDU.EE selle serveriga . See pole priva moodigi.

 

// tõsiselt sellised diblad ajavad kettasse, kui oma tahtmist ei saa kohe mõttetu ja kui raha ei ja wildis surma KOHE mõttetu server.. ära mängi siis ja sa said mute sellepärast, et kaagutad koguaeg. kõik tahtsid,et mute saad.. sa ainuke 13a vb :)


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kiire aus iseloomustus servule siis, omaniku koodimine on üsna feil. Vahepeal on hiiiiiglaslik lag. Asjad mis on igas serveris ise enesest mõistetavad on mööda mäppi laiali, sest tundub et on kokku pandud mitmest sourcest. Thieving mis on igas servus a ja o pmst ei tööta. Nii et lihtne raha ei paista kuskilt.

 

Enne oleks võinud lihtsalt natuke vaeva näha kui lihtsalt mingi leech välja panna.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kiire aus iseloomustus servule siis, omaniku koodimine on üsna feil. Vahepeal on hiiiiiglaslik lag. Asjad mis on igas serveris ise enesest mõistetavad on mööda mäppi laiali, sest tundub et on kokku pandud mitmest sourcest. Thieving mis on igas servus a ja o pmst ei tööta. Nii et lihtne raha ei paista kuskilt.

 

Enne oleks võinud lihtsalt natuke vaeva näha kui lihtsalt mingi leech välja panna.

 

Sa ei pea seda " leechi " ninaalla hõõruma eks ? :)

Ma ainult panin sellepärast ülesse et mängida ... ja nii..

KUI VPS tuleb siis hakkab koodima ise kah ja hakkab parandama bugge


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

errorerror ikka..


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kiire aus iseloomustus servule siis, omaniku koodimine on üsna feil. Vahepeal on hiiiiiglaslik lag. Asjad mis on igas serveris ise enesest mõistetavad on mööda mäppi laiali, sest tundub et on kokku pandud mitmest sourcest. Thieving mis on igas servus a ja o pmst ei tööta. Nii et lihtne raha ei paista kuskilt.

 

Enne oleks võinud lihtsalt natuke vaeva näha kui lihtsalt mingi leech välja panna.

 

+1, Koodimine näeb väga feil ja see 99% leeched.

Failed again ...

Ei usu et see kaua kestab, viskab kiirelt kopa ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lugesin 5endalt lehelt, et keegi ei vastanud miks server sitt on.. noh sitt on ta sellepärast, et jälle copytud asjad igalpoolt ja kahjuks omanik ei oska javat :(


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lugesin 5endalt lehelt, et keegi ei vastanud miks server sitt on.. noh sitt on ta sellepärast, et jälle copytud asjad igalpoolt ja kahjuks omanik ei oska javat :(

 

LOL !! AHHAHAHAHAHAHAHHAH !!!

Ma oskan javat.. lolwut.. ma ei hakka sellega mässama jälle.. kui vps tuleb siis hakkan :)


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
LOL !! AHHAHAHAHAHAHAHHAH !!!

Ma oskan javat.. lolwut.. ma ei hakka sellega mässama jälle.. kui vps tuleb siis hakkan :)

 

VPSi ei tulegi, selles ongi asi. Te surete ennem välja.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
miks ta sitt siis on ??

 

// kui ei oska vastada tähendab et ta pole sitt :)

 

Ei oska vastata?

See serv on täielik bug. Sitt server!!!

 

---------- Post added 24-04-11 at 22:55 ----------

 

Kui teha server siis võiks võtta blank source ja hakkata sealt midagi välja arendama, mitte tõmmata kellegi valmis source nimi ära vahetada ja UP!

Suht mõttetu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tee parem.

 

Huj viitsin ju mingit moparscapet mängida. Rs omab!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ei pea seda " leechi " ninaalla hõõruma eks ? :)

Ma ainult panin sellepärast ülesse et mängida ... ja nii..

KUI VPS tuleb siis hakkab koodima ise kah ja hakkab parandama bugge

 

Miks enne vpsi ei või? Saad vpsi peale juba coded servu panna, ja see LEECH on meelega seal et sa aru saaks, et su serv on üsna sitt...


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Miks enne vpsi ei või? Saad vpsi peale juba coded servu panna, ja see LEECH on meelega seal et sa aru saaks, et su serv on üsna sitt...

 

rofl.. tõesti ei koti teie arvamused :) kui midagi asjaliku pole öelda siis bb :) tõesti ei koti mida teie arvate :)

 

---------- Post added 24-04-11 at 23:12 ----------

 

Ei oska vastata?

See serv on täielik bug. Sitt server!!!

 

---------- Post added 24-04-11 at 22:55 ----------

 

Kui teha server siis võiks võtta blank source ja hakkata sealt midagi välja arendama, mitte tõmmata kellegi valmis source nimi ära vahetada ja UP!

Suht mõttetu.

 

Ei tea miks need sourced üldse üleval on siis ??? tainas täielik oled.. sa ei saa ise sellegagi hakkama et muuta serveri nime .. tarkur

 

---------- Post added 24-04-11 at 23:14 ----------

 

Aga jah.. kui teil midagi head öelda pole siis ärge hakake koha sõimama eks ? :) tõesti ei koti..


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Ei tea miks need sourced üldse üleval on siis ??? tainas täielik oled.. sa ei saa ise sellegagi hakkama et muuta serveri nime .. tarkur

 

Lol, igaüks oskab serveri nime muuta. Mauno

Mingi 15 aastaste laste server on see, kellel pole midagi muud teha kui moparscapet mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lol, igaüks oskab serveri nime muuta. Mauno

Mingi 15 aastaste laste server on see, kellel pole midagi muud teha kui moparscapet mängida.

 

17olen :)


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
17olen :)

 

Sa ütlesid et ma ei oska nime vahetada, mis sa ise parem oled, server buge täis ei oska neid parandada vaid hoopis jahud siin meile et enne ei paranda kui vps olemas:D killumees ikke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sa ütlesid et ma ei oska nime vahetada, mis sa ise parem oled, server buge täis ei oska neid parandada vaid hoopis jahud siin meile et enne ei paranda kui vps olemas:D killumees ikke.

 

kui ma ühelpäeval saan , ega ma kohe ei suuda ühepäevaga kõike parandada ? -.- ..

tõesti ma pole kõige parem jave kooder ma tunnistan seda.. ning see mu esimeste serverite seas alles ..

ning jah tahan vps :) ja donaator süsteemi panna sisse ja votemis süsteemi.. aga preagu üli mõttetu.. see käib alla raudselt ,aga kui vps olemas siis minig põhi all vähemalt ja praegu raha pole et vps osta..


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No igatahes Edu sulle. Head mängimist kõigile xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.