Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

30 kätekõverduse eest 5€ asju!

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Osa videosid on juba üleval - http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=33383

Hetkel on lagi kõigest 70 :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sniff ole vait, bannige see vend ära kukkub kohe sõimama....

 

kukk ei ole sõimusõna...

lihtsalt häiris, kuidas n6gesmees vms suhtus üleolevalt teistese... ja kui paluti videot, kus tema näitab õiget tehnikat, kuna ta suure suuga rääkis, et aind pmst tema oskab õigesti teha kätekõverdusi, siis selle peale paneb ta mingi sisekaitseakadeemia video...Naljaks vaadata, kuidas kõik seletavad, et 30 nii lebo jne ...jutu mehed on siin koos ( aga sellest ma olen ammu aru saanud, sest keskmine vanus suht väike siin )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kukk ei ole sõimusõna...

lihtsalt häiris, kuidas n6gesmees vms suhtus üleolevalt teistese... ja kui paluti videot, kus tema näitab õiget tehnikat, kuna ta suure suuga rääkis, et aind pmst tema oskab õigesti teha kätekõverdusi, siis selle peale paneb ta mingi sisekaitseakadeemia video...Naljaks vaadata, kuidas kõik seletavad, et 30 nii lebo jne ...jutu mehed on siin koos ( aga sellest ma olen ammu aru saanud, sest keskmine vanus suht väike siin )

 

Kui sina ei jaksa kätekõverdusi teha ja oled paras äbarik, ei tähenda, et teised on ka. Ja miks ma peaks ennast filmima kätekõverduseid tegemas kui on olemas video kus näidatakse korrektselt ette? Pigem sina ei usu, et mina suudan korralikult neid teha, isegi kui ma valetaks, mis see mulle annaks? Sulle annaks see rahulduse, et peale sinu on veel äpusi, aga ei ole. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sina ei jaksa kätekõverdusi teha ja oled paras äbarik, ei tähenda, et teised on ka. Ja miks ma peaks ennast filmima kätekõverduseid tegemas kui on olemas video kus näidatakse korrektselt ette? Pigem sina ei usu, et mina suudan korralikult neid teha, isegi kui ma valetaks, mis see mulle annaks? Sulle annaks see rahulduse, et peale sinu on veel äpusi, aga ei ole. :(

 

mida sa üldse hüppad siin, kui sa ei julge ennast filmida? Teema mõte ongi ju, et kaamera tööle, 30 kätekõverdust ja saad 5€ eest nänni..asi on lihtsalt nii, et küsiti videot, kus sina teed aga sa paned mingi fitnessi lehelt, mida kõik on näinud...ja ilmselgelt ma ei usu, et sa jõuad neid tehaa ..kuna sa ainult seletad...ja kust üldse idee, et mina ei jõua, ma pidasin silmas just sinu suguseid vendi, kes niisama ainult kribavad...

 

Red.Nas wtf...kõlad nagu ženja...pole lahe :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mida sa üldse hüppad siin, kui sa ei julge ennast filmida? Teema mõte ongi ju, et kaamera tööle, 30 kätekõverdust ja saad 5€ eest nänni..asi on lihtsalt nii, et küsiti videot, kus sina teed aga sa paned mingi fitnessi lehelt, mida kõik on näinud...ja ilmselgelt ma ei usu, et sa jõuad neid tehaa ..kuna sa ainult seletad...ja kust üldse idee, et mina ei jõua, ma pidasin silmas just sinu suguseid vendi, kes niisama ainult kribavad...

 

Red.Nas wtf...kõlad nagu ženja...pole lahe :)

 

Naljakas. Tõesti naljakas. Ma ei tea kas sa oled nii naiivne, või mängid seda?

 

Isegi kui ma filmiks oma 30 kätekat või rohkem, siia tolgustele ma seda videot ei postitaks põhimõtteliselt, aga kui mul seda sheikerit ja pisikest proteiinibatooni vaja pole siis milleks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pean lihtsalt vastama, kui ma postitasin, siis ma tõesti ei mõelnud, kuidas ma mingi venna jaoks kõlan, tavaliselt kõla sõltub sellest, kuidas seda lugev inimene mõtleb, sest ma ei väljendanud end zenja või kelle igane moodi :)

Hmm .. laimamine pole lahe :)


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tõestamaks, et sa pole lihtsalt jutu mees ja kas tolguste all pead silmas vahvli foorumlasi, fitnessi rahvast või hoopis teisi omasuguseid...

 

ma ei laima ju ma lihtsalt avaldan oma arvamust, milleks on mul täiesti õigus olemas...see, et meil siin diskusioon tekkis on ju väga tore.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Alati peavad mingit tüübid vaidlema hakkama.

Pange see video juba üles ära ja korras ning ei ole enam kellelgi ütlemist.

Pealegi jääb siis too teiste silmis paremasse valgusesse kah! Nii, et pumpama!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.