Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti vanglasüsteem

Soovitatud postitused

VIP

Mis teie arvate sellest?

 

Et keegi sõidab 3 inimest surnuks ja saab 3 kuud vanglas?

Tapab mingi 4 venda saab 8 aastat? Kuna oli alaealine.

Täielik lollus-.-

Välismaades on ikka tapad kellegi ära saad ikka 15aastat + .

Mis toimub ausalt ?

 

Tooge veel näiteid ja enda arvamusi:)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vangistase?...

 

Samahästi võiks olla, et rikud korraks, seda surmanuhtlus.

 

Astud kogemata ämbrisse ja järgmise asjana köis ümber kaela :D.

Võiks olla, et kui üles tunnistab/tõendid veekindlad, siis antakse kangem karistus, ja oleneb ka sellest, kui võigas kuritegu on.

Näiteks, tappis 9a lapse + lapse ema ja isa, siis saad mingi 40 aastat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

üks tappis eestis kunagi 7 venda ära,aga kuna oli 17 sai 8 aastat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

PROS:Srry pealkirja pärast, parandada kah ei saa.

Ma ei mõtle et nii range süsteem aga ikkagi rangem.

 

JONATHAN:minuarvates peaks saama sellise tapmise eest ikkagi eluaegse.Sest see on täielikult julm tappa nimoodi.Üldse on julm tappa.

 

ceuz:seda ma mõtlesingi , mul läks 7 neljaga sassi.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
riiigil pole raha, et eluaeg kinni hoida neid idioote

 

Vanglad on üldse mõttetud asutused. Kiibistada on vaja kõik kurjategijad ja anda tasuta tööjõuks tööstusettevõtetele.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vanglad on üldse mõttetud asutused. Kiibistada on vaja kõik kurjategijad ja anda tasuta tööjõuks tööstusettevõtetele.

 

Minuarvates tuleks just nii teha, et vanglas hoida, las kärbavad seal.Kuskil tõõ juures võivad kellegi ära tappa.

Ja et surmanuhtlusi ei oleks, vaid eluaegne vanglakaristus.Sest siis minuarvates piinled ju rohkem.Kui surmanuhtlus siis psmt lõpetatakse piinad.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no eesti vanglad,tegelt kõik täis.ootad järjekorras ,et sinna saada

 

vahest pannakse tühiste asjade pärast kinni,aga vahest ka suurte asjade eest saab ainult tingimisi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui mitte surmanuthlus, siis riik peab maksma toitu eest, millele läheb vangidele ju. Tuleks jätta kongi ilma toiduta, las piinleb ennast seal, siis lastakse kurjategijad koristada laipu ära.

 

riik ei maksa, maksumaksjad maksavad, just oli uuring, kui palju läheb vangide peale päevas raha, köik kulud kaasaarvatud, kui ma ei eksi siis oli see kuskil tuhande krooni ringis, PÄEVAS


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arvates tuleks neil kurjategijatel, kes on saanud karistuse kehalise väärkohtlemise eest keelata vanglas ära igasugune füüsiline treenimine...Siis kui välja saavad siis saavad ise kolki .Ja need pedofiilid tuleks kõik avalikuse ette tuua kui nad välja saavad.Joobes peaga korduvalt vahele jäänud isikutelt tuleks võtta load vähemalt 2 aastaks esialgu ära, ja kui siis uuesti vahele jäävad siis kohe lubadest täiesti ilma.Ja vangidel kellel pole isegi põhiharidust, neile tuleks seal see anda ja enne mitte välja lihtsalt lasta.Kõige suuremad probleemid ongi just nende ilma hariduseta vendadel(minu enda arvates piisab põhiharidusest ausa töökoha saamiseks täielikult).Ja isikutel, kes on Eestist pärit ja ei oska eesti keelt rääkida, neile tuleks ka see seal selgeks õpetada.Narkareid tuleks lihtsalt rohkem ja tõhusamate meetoditega ravida.Ja mis kõige tähtsam -neile tuleks Eesti põhiseadus niiii selgeks tampida kui vähegi võimalik.Lihtsalt tuleb see vangla teha neile selliseks kohaks, mis oleks neile peale selle, et nad saavad sealt uusi tutvuste, kasulik ka ülejäänud eluks...Las see vangakultuur jääb ikka vanglasse...VOT NII..Selline on siis minu arvamus.:D.JA PEALKIRI LÄKS NATUKE PEKKI!!!!!!:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
riik ei maksa, maksumaksjad maksavad, just oli uuring, kui palju läheb vangide peale päevas raha, köik kulud kaasaarvatud, kui ma ei eksi siis oli see kuskil tuhande krooni ringis, PÄEVAS

 

No näed... Meie peame maksma, et toitu saada. Vangid saavad lambist tasuta toitu.

 

Neid tuleks panna tööle, las teenivad raha, et toitu saada või nälgib oma kongis.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No näed... Meie peame maksma, et toitu saada. Vangid saavad lambist tasuta toitu.

 

Neid tuleks panna tööle, las teenivad raha, et toitu saada või nälgib oma kongis.

Ja siis maksaksime me kordades rohkem neid euroliidu debiilseid trahve inimsuse vastase käitumise eest.:D.Sellest asjast pole pääsu lihtsalt!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vangistase?...

 

Samahästi võiks olla, et rikud korraks, seda surmanuhtlus.

Iga rikkumise puhul surmanuhtlus? Oli see nüüd iroonia või mõtledki niiviisi? Ära unusta, et riik määrab, mis on lubatud ja keelatud, üksäkki võime avastada, et võimuladviku kritiseerimine, poliitline aktivism, sõnavabaduse rakendamine, rahumeelsed protestiaktsioonid jms on keelatud ning keelust üleastujaid ootab "mõnus" pentobarbitaali ja KCL kokteil.

 

Vanglad on üldse mõttetud asutused. Kiibistada on vaja kõik kurjategijad ja anda tasuta tööjõuks tööstusettevõtetele.

Kuidas Sa tagad selle, et niisugust meetodit ei hakata kuritarvitama? Ettevõtted võivad hakata tegema lobitööd karistusseadustiku karmistamiseks, mis tooks kaasa kurjategijate-üliodava tööjõu hulga hüppelise tõusu.

USA-s, kus eksisteerivad eravanglad, on selline asi reaalsus. Need panevad vangid sandikopikate (15-50 USA senti tunnis) eest tööle ja saavad veel lisaks riigilt pearaha. Mida pikemat vanglakaristust inimene kannab, seda kasumlikum see vanglale on, sest niiviisi saab kokku hoida näiteks vangide väljaõppe arvelt. Mida karmimad seadused on, seda täitunumad vanglad on - pole ju mõtet ehitada välja suurt vanglakompleksi, kui see töötab vaid poolel "võimsusel".

 

--

Isikuvastaste kuritegude toimepanijaid tuleks senisest karmimalt karistada. Väikeste tegijate puhul tuleks tegeleda probleemidega, mis ajendasid neid kuritegu sooritama. Pole mõistlik väheohtlikku tegelast panna kokku paadunud retsidega, kes neist endasugused koolitavad. (Mingit maksupetturit pole tarvis viia kokku sarimõrvariga...). Sellise käitumisega toodaksime üksnes ohtlikke kurjategijaid juurde.

 

Surmanuhtluse kohta kindlat seisukohta pole veel formeerinud, aga hägune pilt on tekkinud: tuleks lubada üksnes raskete isikuvastaste kuritegude (nt mõrv, sarivägistamine) eest, kui tõestusmaterjal on piisav. Ei tohi luua olukorda, kus süütu inimene võidakse teise ilma saata tänu kesisele tõestusmaterjalile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kes veel ei tea, siis meie kui maksumaksjad maksame vangla kulud sellepärast, et neid pätte, vargaid ja mõrvareid kinni hoida, et oleks võimalikult turvaline elu.

Vaevalt oleks siis parem, kui vanglaid ei oleks üldse ja vargad teevad mis tahavad ja mõrvarid tapavad nii palju, kui ise heaks arvavad.

 

Seda ka veel, et minu arvates võiks luua sellise süsteemi, et vangid peavad ise endale leiva raha välja teenima, mis tähendab omakorda, et nad tuleks tööle panna.

Aga kuidas?

Sellejaoks on olemas valitsus, kes saaks määrata vastavad töökohad.

 

Mis tööd saaksid vargad ja pätid teha?

Näiteks võtta põlevkivi kaevandus, mis on Eesti Energia oma ja teha sinna selline koostöö leping, et vangide palgad kantakse riigile ja selle eest saavad vangid igapäev toidu ja öövarju.

 

Halvad küljed:

Inimesed, kes seal praegu töötavad võivad enda tööst ilma jääda ja tekib rohkem töötuid narvas.

 

See on lihtsalt minu arvamus, kuidas saaks vangla inimeste tööjõuda ära kasutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
PROS:Srry pealkirja pärast, parandada kah ei saa.

Ma ei mõtle et nii range süsteem aga ikkagi rangem.

 

JONATHAN:minuarvates peaks saama sellise tapmise eest ikkagi eluaegse.Sest see on täielikult julm tappa nimoodi.Üldse on julm tappa.

 

ceuz:seda ma mõtlesingi , mul läks 7 neljaga sassi.

 

Lastetapja ega vägistaja ei pea vanglas nädalatki vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ega sellise vastuse kohta pole enam midagi õelda..:(


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõustun viimasega - võtad inimeselt elu, vastad samaga. Loomulikult on õnnetused jne jne, kuid külmavereliste tapjate kohta võiks see kehtida küll.

 

Mingi aeg tagasi alles rääkis Reporteris (võin ka eksida saatega), et leiti mingi tüüp, kellel oli suhteliselt suur kogus narkootikume ja ta pisteti selle eest 11 aastaks vangi. Pärast seda tuli aga uudis, kus mitu inimest surnuks sõitnud roolijoodikule määrati 6 aastat. Kus peitub loogika?


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.