Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Minu unistus on saada endale ilus ja hea iseloomuga tüdruk' date=' luua temaga pere ja elada temaga elu lõpuni.[/quote']

 

5+

 

endal täpselt sama aga siit kandist ma sellist ei leia vähe aega.

aga lisaksin veel et tüdrukul peab olema ka huumoritaju!


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Isegi lollid inimesed võivad olla lahendamad,mis seal ikka nii erilist on ,kui terve maailm on nohkareid täis.See oleks ikka väga masendav.

Alati teevad tunni lõpusaks oma lollide küsimustega aga üksgi küsimus pole loll.Inimsed pole lollid nad on rumalad või midagi muud aga mitte lollid.

 

Täpselt nii ja sina oled eesti keeles, kirjalikest töödest viilinud.

On olemas ilusad lauselõpumärgid ning komad.

 

Nõrk ning tugev täht on erinevad siiski.

 

Nii et jah, kõiki "lõpustas" praegu sinu kirjakeele oskamatus.

 

 

 

Ma ei teagi oma suurimat unistust.

Seda on nii raske välja mõelda, kuna igakord on ju midagi erinevat, mida väga võid tahta.

NTX: Suurimaks unistuseks on saada mingi arvuti, kuid siis järsku hoopis läpakas.

 

Ühesõnaga puudub mul suurim unistus.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tahan oma silmaga näha seda venda, kelle suurim unistus on endale arvuti saada. Alla 10a ei lähe arvesse.

 

Leidub ka selliseid üle 10seid tatikaid kes kiunuvad et nende suurim unistus on megavõimas arvuti ja ülipandav eit.

Kuid selle peale kus nad oma arvuti ja naisega öö veedavad nad ei mõtle.

 

See oli kõigest näiteks toodud.

 

Unistused muutuvad, olgem ausad.

Üksgi inimene ei unista ühest samast asjast.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lõpetada 9.klass keskmise hindega 4! Seejärel minna õppima Pärnu Kutsehariduskeskusesse, IT'd. Leida omale kooli kõrvalt hea ja korralik töökoht. Soetada omale mõnus, hubane 1/2 toaline korter. Vaadata omale ka ilus, noor tütarlaps, kellel ajusi natukene on. Veel kunagi tahaksin luua sellist arvutimängu, mida veel ei ole olemas ja uhkust selle üle tunda. Selline on minu unistus, saada hea haridus ning naine. Mitte kolida Säästu marketi taha bock'i jooma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Praegu oleks suurim unistus saada rollu load, osta Derbi Senda ja paarutada Pärnu vahel ringi :D

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Unistan ja proovin ka seda teha, et elan elu täiel rinnal ja nii, et nii mina ja need keda ma armastan oleksid rõõmsad ja uhked minu üle.

 

Easy.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nightwar FriendChatis saada rank ja teha Billioneid.

 

Ei tegelt sooviks leida naist keda ma otsin :)

 

Jaja:)

 

Minu sooviks ka siis edukalt põhikool alustuseks lõpetada ning tulevikus tahaks jõuda ka kindlasti ülikooli, aga eks tulevik näitab mis tuleb:)

 

Praegu mingit otsest suurt unistust ei olegi:) Kui siis just mõni ilus tüdruk:)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lõpetada korralikult kool ära, mis on jäänud unarusse mitte viitsimise pärast (ma loodan, et ma ei põru). Ilusat kodu, head palk ning kindlasti tahaks enda kõrvale kedagi. :) Sellest edasi mõelda siis ütleks, et perekonda luua ning siis lapsed kasvatada rõõmsalt üles ja et oleksin nendele hea eeskuju. Suurim unistus ongi minul leida keegi kõrvale ning hea elujärjele asuda.

Imelik mõelda õh, aga kas kellegil on ka nii, et kui mingi asja poole pole püüda või pole eesmärki, siis oledki laisk ja ei viitsi midagi teha?

Minna kuhugi soojale saarele, kus turiste ei ole, kus kohalik rahvas üli chill oleks kogu aeg, kus oleks külm õlut, naisi ja avar meri kus supelda. Ja sinna jäädagi, kohustuste vabalt.

;o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mitte just suurim aga nh Defqon.1'il ja Qlimaxil tahaks ära käia.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mu suurim unistus on see, et PressAndPlay õpiks kunagi eesti keele ära.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.