Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

"Minu unistus täitub 21 detsembril, kõik värdjad, sitavaresed, muidusööjad, vargad, pätid, petturid, sitturid, joodikud, narkarid jne põhimõteliselt 99,9% ühiskonnast kaoks lihtsalt minema.

Miks nii? vahest oleks mõningatel inimestel võimalus teha seda mida nad kõige enam soovinud on, elada rahus."

Ma ei vihka kedagi, aga vihkan inimvastaseid tegusi, tuumajaamad, sõjad, rüüstamised, ja lihtsalt tainapäid kes ei oskaksgi oma eluga midagi peale hakkata.

Noh jah, see on ulme, ega pole ka minu unistus, pigem oleks soov elada elada ilusti kenasti ja mitte halba teha.

Kõik mis teete tuleb teile tagasi, nii et tehke head, ja ärge halba tehke.

Õnneks on mul juba maakodu ja linnas korterer, noh kui minu vanaemad ja vanaisad taevapoole telepordivad siis nad juba teavad mida head nad mulle teinud on.

Muudetud liikme imelik poiss'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Minu unistus täitub 21 detsembril, kõik värdjad, sitavaresed, muidusööjad, vargad, pätid, petturid, sitturid, joodikud, narkarid jne põhimõteliselt 99,9% ühiskonnast kaoks lihtsalt minema.

Miks nii? vahest oleks mõningatel inimestel võimalus teha seda mida nad kõige enam soovinud on, elada rahus."

Ma ei vihka kedagi, aga vihkan inimvastaseid tegusi, tuumajaamad, sõjad, rüüstamised, ja lihtsalt tainapäid kes ei oskaksgi oma eluga midagi peale hakkata.

Noh jah, see on ulme, ega pole ka minu unistus, pigem oleks soov elada elada ilusti kenasti ja mitte halba teha.

Kõik mis teete tuleb teile tagasi, nii et tehke head, ja ärge halba tehke.

Õnneks on mul juba maakodu ja linnas korterer, noh kui minu vanaemad ja vanaisad taevapoole telepordivad siis nad juba teavad mida head nad mulle teinud on.

 

Täpselt nii . Kõik, keda vihkate, on viimane aeg nad sinna tumedasse kohta saata* .. Kui see kõik läheb korda, maailmalõpp tuleb, siis pole mõtet alustada enam millegi uuega, parem hoida endale .


DeepSquare RolePlay IP: 80.79.115.18:7787 TS: 93.185.246.153:9987

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täpselt nii . Kõik, keda vihkate, on viimane aeg nad sinna tumedasse kohta saata* .. Kui see kõik läheb korda, maailmalõpp tuleb, siis pole mõtet alustada enam millegi uuega, parem hoida endale .

 

Kas oled teadlik , et leidi tõendeid , et maailmalõpp tuleb alles 7000 aasta pärast?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suurim unistus on USA.s ära käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu suurim unistus oleks elada nii, et mul oleks kõik asjad olemas ja ma saaksin ka kõike mida ma tahaksin, mu soovid on odavad, ehk raha lõpmatuseni ja olla tüdrukuga koos. kui mul oleks miljard eurot, ss ma ei ostaks ikka mingit villat, vaid korteri tln or something..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olen vähe nõudlik, aga lotoga võiks ikka võita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mu suurim unistus on teada saada, et mis on mu suurim unistus.

tegelikult mul on see aga see saladus, olen kindel, et mitte kellegil ei ole sellist unistust nagu minul.

If you reply this, i will kill you, first i call you and i say 7 days then after 2 days you will be dead.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu unistus on saada endale ilus ja hea iseloomuga tüdruk, luua temaga pere ja elada temaga elu lõpuni.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Elada maailmas kus poleks vaimselt haigeid inimesi, alkohoolikuid, narkomaane või lihtsalt lolle.

Nii elaksime me kõik kauem ja ilma piinadeta.

Isegi lollid inimesed võivad olla lahendamad,mis seal ikka nii erilist on ,kui terve maailm on nohkareid täis.See oleks ikka väga masendav.

Alati teevad tunni lõpusaks oma lollide küsimustega aga üksgi küsimus pole loll.Inimsed pole lollid nad on rumalad või midagi muud aga mitte lollid.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.