Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin inimest, kellel on Partyhat!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Põhimõtteliselt tahaksin RS foorumi pilti Partyhatiga :P. Enda rahakott seda aga ei kannata, seega mõtlesin, et ehk saab kellegagi kokkuleppele. Oleksin nõus ka mingi summa maksma.

Ega ma ei ootagi, et kõik mulle phatte nüüd pakkuma hakkavad, kuid lähemalt räägiks sellest siiski PM kaudu või Msnis.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhimõtteliselt tahaksin RS foorumi pilti Partyhatiga :P. Enda rahakott seda aga ei kannata, seega mõtlesin, et ehk saab kellegagi kokkuleppele. Oleksin nõus ka mingi summa maksma.

Ega ma ei ootagi, et kõik mulle phatte nüüd pakkuma hakkavad, kuid lähemalt räägiks sellest siiski PM kaudu või Msnis.

 

et pmst annan nagu sulle partyhati sa teed pildi seal ja annad tagasi? lended itemitega ei saa onju


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Selles ongi asi. Otsin inimest, kes on kokkuleppel nõus mulle oma partyhati TRADEMA, mitte lendima. Ja see on täiesti arusaadav, et inimesed ei taha usaldada, kuid proovida ju võib.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Keegi ei käsi sul seda teha ja ma ei küsi seda phatti niisama, vaid teeksin kokkuleppe selle inimesega.

Kui midagi tarka öelda ei ole, siis ära postita üldse.

 

/E

Olen nõus selle phati kasvõi eurode eest korraks ära ostma, kuid tingimusel et sa selle tagasi ostaks pärast 'tehingut'.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See, et sina sellega kohe jooksu paneksid ei tähenda, et seda kõik teised teeksid. Ma korra juba mainisin, et kui midagi tarka öelda pole, siis ära ütle midagi.

 

Ja veelkord, ma ei küsi seda phatti niisama. Olen nõus selle eest maksma.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ärge siis ette käige vaid kasutage MM. Samuti jäi õhku küsimus, miks sa pilti lenditud party hatiga ei tee?

Sel lihtsal põhjusel, et see pole võimalik. Laenatud asjadega ei saa foorumipilte teha

 

---------- Post added 17-04-11 at 20:28 ----------

 

Mis värvi eelistad ning mis hinnast jutt?

 

Tee oma postkast tühjaks palun või lisa [email:xpfeqvss]rocko@windowslive.com[/email:xpfeqvss]


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.