Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

mu akkaunt

Soovitatud postitused

see on siis päeviku moodi värk mul siin, teised võivad ka jälgida

Farming goal 80

Range, mage goal 50 - ehk kunagi range 60 hp 80, eks näis

Herblore goal 70

 

110413190901.png

 

haters gonna hate niikuinii, kuid debiilsed postitused jm taolise jamaga võite eemale asutada

 

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu, paned kogu statside pildi ka ikka?

 

Endal sain natuke aega tagasi just farm 80, nüüd 85 poole :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei tea, pole midagit mida hinnata,

1/10P, edu

 

Ei tea, mida sa hindama peaksid? Hinnata võid sa ratemypoos näiteks või kusagil, see päevik on tehtud enamasti selleks, et ma saaks ise vaadata enda arengut, ning teiste, normaalsete jaoks kes ehk kirjutavad tarka juttu.

 

Eks homme kui teen miskit, panen statsidest pildid kui vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis sealt combatist ikka hindad .

 

Pane statistika pilt ikka .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei tea, mida sa hindama peaksid? Hinnata võid sa ratemypoos näiteks või kusagil, see päevik on tehtud enamasti selleks, et ma saaks ise vaadata enda arengut, ning teiste, normaalsete jaoks kes ehk kirjutavad tarka juttu.

 

Eks homme kui teen miskit, panen statsidest pildid kui vaja.

 

Üldiselt on see teema nagu "rate" all niiet, siin peabki hindama ja kui sa oma arengut tahad ainult ise jälgida ja teistel hinnata ei lase sis tee igast levelist pilt ja vaata neid pilte enda arvutis 10 aasta pärast mitte ära topi siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegu on purega jah?

 

Pure=BS

British=BS

 

edu, 1p


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täpselt nii.

Sa panid siia alla, nii ,et talu kriitikat, said 1p, siis kohe inimene ebanormaalne?

Jään arengut ootama.

 

ootan ka pilte,soov oleks näha ja kritiseerida,naq sa iga venda siin foorumis kritiseerid:D

ülbe naab:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

offtopik.....

sa oled mõtetu tont ja ülbe tatt

 

sinu päeva postcount on 2,5 ja mul on 5

teen sinust 2.5 posti p2evas rohkem ja spämmer?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kao minema siit ambaal

 

110418140930.png

 

Mage 50 pilt läks nii nagu ta läks..

Herblore 63 banked, p2p saab varsti läbi ei tea kas jõuan tehtud. Kui uuesti p2p teen siis hakkan farmingut ka kõvasti tegema.

Praegu ei tea, kui kaua f2p olen, ning tahaks selle ajaga range 50 teha ja natuke dungeoneeringut, 40-50 levelini umbes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõttetu kasutaja, 0p.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõttetu kasutaja, 0p.

 

ma ütleks sama sinu kohta

 

Ei saa aru, kas kõik loodavad, et siia tehakse mingid teemad accidest, mis on ostetud ja millel mingid rared ja sajad miljonid peal? Kui ei meeldi ära vaata, mingid metsikut arengut ka siit loota ei ole, et ühe päevaga teen endal midagi 90 vms, mul on targematki teha, kui enamus enda päevast arvuti taga istuda ja rsi mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma ütleks sama sinu kohta

 

Ei saa aru, kas kõik loodavad, et siia tehakse mingid teemad accidest, mis on ostetud ja millel mingid rared ja sajad miljonid peal? Kui ei meeldi ära vaata, mingid metsikut arengut ka siit loota ei ole, et ühe päevaga teen endal midagi 90 vms, mul on targematki teha, kui enamus enda päevast arvuti taga istuda ja rsi mängida.

Noob lifer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

110503225400.png

 

Kuna ma ei tea millal ma uuesi p2p teen, siis teen praegu f2p skille. Homme on oodata FM ja Cooking 50, siis Crafting 50, kui see tehtud tuleb 50 Mining ja Fishing ning lõpuks 50 Dungeoneering. Kui kõik need skillid tehtud siis tahaks kõik f2p questid ära teha, eks näis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.