Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: Dungeoneeringut! €

Soovitatud postitused

Pole siin pikka juttu vaja. Öelge, mis levelist levelini vaja või tokenite arv, mis vaja teha ning mina ütlen hinna Teile. Ajaga ei tohiks probleemi tekkida, seda on mul piisavalt. Ja kes soovib tokeneid, siis kordaks üle, et nt 100k exp eest saab 10k tokeneid, seega 10x vähem kui exp.

 

Vastu võtan nii eurosid, RS miljone, kui ka SOL'e. Pank on Swedbank.

NB! Kui te ei tea, siis Dungeoneeringuga ei kaasne riski. Sest seal ei lähe erilist tarvis. Vahel ainult lonks olvi ja olemas.

Unustasin lisada, et f2pidele ei tee(timewaste)& puredele ka mitte.

 

Kel soovi, siis siin või msn: muidugijah@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
200k tokens, dung 91

 

20€. Aega võtaks umbes 3 päeva. Saaks kiireminigi, kuid lõuna paiku poel väga palju rahvast, kes dungida sooviks.

 

26k tokens, dung 54 acc f2p ,att 45 str 83 def 45

 

Muutsin postitust. St f2pidele ega puredele ei tee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pealkirjas ostad sa Dung orja ...............

Mis mõttes ei kaasne Dungis riski?

Mis mõttes vahel ainult lonks olvi?

 

O=Orjan. Kus see risk on? Dungiks vaja ainult itemeid, mis mängus(Dungeoneeringus). St pank of safe ning on üks glitch: kui ennem floori juua ovli, siis alguses tõmbab see hp tagasi ülesse=500 tasuta lp ning ovl kestab 5 minti, st esimesed 5 minti hea kohe keyda/killida. Väike eelis, kui kasulik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas, kaua ja paljuga teeksid 55-80 dung? stats on 70atk,85str,45def ja pray peab 1 jääma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kus ma saan kindel olla et sa ei boti? Mulle tundub kahtlane

 

sel juhul ära kasuta minu teenust, kui seda kahtlustad ning ma pole siiamaani aru saanud, kuidas seda bottida võimalik on. kui just ei solo, mis üliaeglane on. Ja miks kahtlane tundub siis? endal tegin dungeoneringu up ja on esimesi kliente ka olnud juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.