Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arusaamatus Marrk'i ja Kristjani vahel

Soovitatud postitused

VIP

Terehommikust vahvlirahvas!

 

Eile müüsin enda kasutaja Kristjanile.

Teema siin: http://www.vahvel.net/showthread.php?68112-m-4x99-Full-void-Fire-Cape-90-herb-97-hp

 

Lisas msni ja ütles, et ostab 35€-ga ära.

Olin nõus ja ta küsis, et tahab recovery check teha.

Saatsin talle .txt faili, kus oli kõik informatsioon sees.

Tegi recovery test ja andis mulle trackid.

Läks mingi 30min mööda ja oligi accepted.

Nüüd oli tasumise tund, kuid raha ta ei saatnud.

Küsis pank pinni ja tahtis emaili vahetada jne.

Läksin ise magama, kuna raske tööpäev oli seljataga ja hommikul kui sisse tulin, oli msnis selline mõnus tekst, et: "Kuule ma ei kanna sulle raha selle kasutaja eest, kuna seda on gold4rs-s ennem müüdud."

 

Mis mõttes nagu?

Enne ostu ei küsinud ta selle kohta midagi ja mina ise ka ei teadnud, et seda kasutajat on varem seal müüdud.

Ja ta sai kõik andmed kaasa ja nüüd ta keeldub raha maksmast?

Mis mõttes nagu?

 

Ma olen ülimalt õnnelik, et ma eile recordisin kogu meie vestlust ja ma uploadin selle kohe internetti.

Niiet Kristjan hakka maksma või sul tuleb pahandusi.

 

See on lihtsalt hale, et tahab kõik infi kätte saada ja siis otsib mingi hullu vabanduse, et mitte maksta.

Kuradi kaval petu süsteem raisal.

 

Video kogu msn tekstist mis eile rääkisime ja tänasest hommikusest vestlusest.

Vaata fullscreen-ga, siis on kõigeparemini näha kõike

 

http://www.rs chill.eu/krisjtanranna/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutajat on varem gold4rsi müüdud ja seda on ta ilmselt ise teinud.

Raudselt võttis gold4rsist kasutaja tagasi ja nüüd üritab vahvlis siin seda kasutajat maha müüa, see teeb just sinust scammeri.

Miks ma peaksin maksa mingi scammitud kasutaja eest?

Sa rääkisid just ennast välja, et sa oled scammer- võtad gold4rsist kasutaja tagasi ja üritad nüüd siin vahvlis uuesti müüa.

Mis toimub?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kasutajat on varem gold4rsi müüdud ja seda on ta ilmselt ise teinud.

Raudselt võttis gold4rsist kasutaja tagasi ja nüüd üritab vahvlis siin seda kasutajat maha müüa, see teeb just sinust scammeri.

Miks ma peaksin maksa mingi scammitud kasutaja eest?

Sa rääkisid just ennast välja, et sa oled scammer- võtad gold4rsist kasutaja tagasi ja üritad nüüd siin vahvlis uuesti müüa.

Mis toimub?

 

Mida sa nüüd sogad?

Mina pole seda kasutajat gold4rs-is müünud.

Ostsin selle acci foorumi kasutaja: "Saladus" -e käest.

Mängisin mingi kuu aega ja siis panin kasutaja uuesti müüki, kuna ei viitsinud mängida.

Nüüd kui oled andmed kätte saanud siis üritad siin mingit hale vabandusega kasutaja eest mitte maksta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sa ostsid selle kasutaja Saladuse käest siis on võibolla tema selle kasutaja kunagi gold4rsi müünud.

MSN-is küll rääkisid, et mingi dumby sõber esimene omanik ja usaldusväärne.

Võibolla on kasutaja Saladus siis scammer, kuigi mina nüüd selle kasutaja eest küll ei maksa.

Fakt on see, et seda kasutajat on varem gold4rsi müüdud ja seejäärel tagasi recoveritud.

Mind ei huvita kas sina või siis keegi Saladus sinna selle müüs, mina selle kasutaja eest ei maksa ja kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

See on lihtsalt nii hale, kuidas sa ennast siit supist välja vingerdad..

Maksa raha ära lohh, keegi ei käpi seda accounti nagunii..

Mingi 40 päeva kokku seisnud niisama juba..

Mängid ise edasi või müüd kellegile teisele maha..

See pole minu mure, mida sa selle kasutajaga edasi teed või edasi kavatsesid teha.

Said andmed ja kõik accessid on sinu.

Nüüd ootan raha.

Olgu esmaspäevaks raha kantud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minul pole selle kasutaja midagi teha.

Ma ostan kasutajaid ainult edasimüümise eesmärgil.

Miks ma peaksin maksma gold4rsist tagasi recoveritud kasutaja eest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pole küll minu asi , aga sa oleks võinud siis ennem kasutaja andmete küsimist asjad selgeks teha , kus ja mis müüdud , kuidas jne .

 

+1, kuna nyyd peab Kristjan maksma, v6i saab banned !

See on sinu viga, et ei uurinud kasutaja tausta ega midagi.

Nyyd kui sul on olemas k6ik andmed, sa PEAD raha maksma.

 

Nahui sa ei pea ju gold4rs maha myyma, myy scythes, powerbotis maha jne !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mul on sythes 50 vouchi ja olen 2007 aastast seal liige (ja 1165$ vahendanud), siis ma võin sinna teha postituse ja msni suunan sinule.

Võin sulle veel nii palju vastu tulla et saad kasutaja paypal $ eest maha müüa, kui sa tahad just välismaalastele maha müüa.

Kuna mul enda paypal konto on limited ja uut pole ka mõtet teha, siis ei sa ma paypaliga äri teha.

 

EDIT: Tore, et sa mind msnis blokeerisid või lahkusid.. :/

 

Minul pole selle kasutaja midagi teha.

Ma ostan kasutajaid ainult edasimüümise eesmärgil.

Miks ma peaksin maksma gold4rsist tagasi recoveritud kasutaja eest?

 

No kui mina kasutaja ostsin, siis oli minu eesmärk ka see hiljem uuesti maha müüa.

ja miks sa pead just gold4rs-is maha müüma?

On ka teisi usaldusväärseid lehekülgi kus saab samamoodi kasutajat maha müüa.

Sa juba ostsid kasutaja ja nüüd on see sinu mure kus ja kuidas sa selle kasutaja uuesti maha müüd.

Miks peaksin mina kannatama sellepärast, et sina ei saa seda gold4rsis maha müüa?

Siis ei oleks pidanud sa kasutajat üldse ostma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
sa pole vist msn logisid lugenud?

 

Mis seal lugeda?

Kui raha esmaspäevaks kantud pole, siis on scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sina oled ilmselgelt ise scammer.

Müüd gold4rsis kasutaja maha, recoverid tagasi ja nüüd üritad kasutajat uuesti vahvlis maha müüa.

Kurb, aga tõsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kristjan, sa ei saa kõiki ühte patta nõnda panna. Sama hästi võib ükskõik mis kasutaja kohta juttu ajada, et müüja on scammer ja tõmbab selle pärast raha saamist tagasi. Antud hetkel olid sina nõus kasutajat ostma ja see pole kellegi süü, et sa alles hiljem selle kohta taustauuringut tegid. Sul oli terve maa ja ilm selleks aega ja nüüd kasutad seda haleda ettekäändena lihtsalt, et tasuta account saada omale.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sina oled ilmselgelt ise scammer.

Müüd gold4rsis kasutaja maha, recoverid tagasi ja nüüd üritad kasutajat uuesti vahvlis maha müüa.

Kurb, aga tõsi.

 

Mida sa mees ajad?

On sul tõendeid et ma müüsin?

Mina pole seda kasutajat kuhugi mujale müüki pannud kui siia ja sythe foorumisse.

Nahui sa süüdistad mind alusetult? See ei säästa sind võlast kuradi lohh.

Kurb, aga tõsi.

 

See on siin juba läinud liiga käest ära.

Maksad ära või saad banni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks ta peaks sulle üldse maksma, kui see kasutaja on gold4rsist tagasi tiritud. Nagu ma aru saan, oled sina selle sinna müünud ning siis tagasi tõmmanud. Selle kasutajaga on ju oht, et see tõmmatakse tagasi. Mängi selle kasutajaga edasi, ega ta sult seda ära ei tõmba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks ta peaks sulle üldse maksma, kui see kasutaja on gold4rsist tagasi tiritud. Nagu ma aru saan, oled sina selle sinna müünud ning siis tagasi tõmmanud. Selle kasutajaga on ju oht, et see tõmmatakse tagasi. Mängi selle kasutajaga edasi, ega ta sult seda ära ei tõmba.

 

+1 tagasi tiritud acce ei ostaks sult vist keegi seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi ei saa ju kindel olla, et see on sealt saidilt tagasi tõmmatud. Kristjan võiks oma raha hoopis ära maksta ning kui ka tekib probleeme, maksab Marrk selle summa lihtsalt tagasi. Asi ants.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi ei saa ju kindel olla, et see on sealt saidilt tagasi tõmmatud. Kristjan võiks oma raha hoopis ära maksta ning kui ka tekib probleeme, maksab Marrk selle summa lihtsalt tagasi. Asi ants.

 

Kas sa teed nalja v?

Alguses mulle räägiti, et dumby sõber on esimene omanik ja Marrk on teine omanik.

Lähen siis kasutajat gold4rsi müüma ja mis tuleb välja? Kasutajat on juba sinna müüdud, mis tähendab

seda, et gold4rs teab juba kasutaja andmeid, gold4rs on omakorda kellegile teisele selle kasutaja edasi müünud, seega ka gold4rsilt ostja teab

kasutaja andmeid+ gold4rsist ostja võib veel seda edasi müüa + veel see kes selle kasutaja gold4rsi müüs on selle kasutaja tagasi recoverinud ja üritab

nüüd uuesti müüa.

Miks ma peaksin maksma sellise kasutaja eest? Ei peagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ükskõik kellelt sa mingi kasutaja ostad on oht, et see kunagi tagasi tõmmatakse.

See, et seda on kusagil müüdud varem ei tee sellest kasutajast vähem riskantsema, kui osta esimeselt omanikult.

Kuna see kes sulle selle kasutaja müüb ei pruugi olla esimene omanik, kuigi ta võib seda teile õelda.

 

Kas sa teed nalja v?

Alguses mulle räägiti, et dumby sõber on esimene omanik ja Marrk on teine omanik.

Lähen siis kasutajat gold4rsi müüma ja mis tuleb välja? Kasutajat on juba sinna müüdud, mis tähendab

seda, et gold4rs teab juba kasutaja andmeid, gold4rs on omakorda kellegile teisele selle kasutaja edasi müünud, seega ka gold4rsilt ostja teab

kasutaja andmeid+ gold4rsist ostja võib veel seda edasi müüa + veel see kes selle kasutaja gold4rsi müüs on selle kasutaja tagasi recoverinud ja üritab

nüüd uuesti müüa.

Miks ma peaksin maksma sellise kasutaja eest? Ei peagi.

 

No saad aru, seda oleksid pidanud ennem uurima, kui üldse kasutaja andmeid tahtsid.

Mina polnud sellega üldse kursis, et kasutaja on gold4rs-is varem müüdud.

 

See gold4rs on lihtsalt vabandus, et mitte maksta kasutaja eest ja lihtsalt salvestasin kasutaja andmeid endale arvutisse ja kunagi hiljem tõmbad kasutaja nagunii tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ma veel moderaator olin, siis ma kontrollisin teiste kasutajate andmeid

See, et mina nüüd selle kasutaja andmeid tean ei muuda midagi, ma olen piisavalt usaldusväärne.

Ma andsin sulle juba kasutaja parooli ka tagasi niiet ma ei saagi aru milles asi on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kristjanile kui ostjale jääb täielik õigus ostmisest keelduda kui andmed on jagatud kellegi poolt ringlusse. Võib küll öelda, et keegi seda kasutajat tõenäoliselt välismaalt enam tagasi ei saa aga me ei tea kuidas recovery süsteemid võivad tulevikus muutuda või kasvõi Eesti IPga tagasivõtmine. Ostjal pole selliseid probleeme vaja. Kristjan on usaldusväärne ex-mod kes kohe kindlasti ei hakka tulevikus üksikuid miljoneid scammima.

Nagu ma aru sain on kasutaja juba tagastatud ja teema läheb kinni. Marrk võib kasutaja küll uuesti müüki panna kuid jääb siiski ise vastutavaks kui keegi peaks selle uuesti ostma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.