Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Terrorism,vandenõud ja kõik sellega seostuv.

Soovitatud postitused

VIP
Sa ei vaevu teiste poste üldse lugema või?Europarm ütles seda!Läks natuke valesti endal lihtsalt.Ma arvan, et mind peaks süüdistama nüüd konspiratsioonis:S!

 

Kõigepealt loe, siis mölise ma ei ole kuskil väitnud, et nad lollid seda ütlesid sina.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõigepealt loe, siis mölise ma ei ole kuskil väitnud, et nad lollid seda ütlesid sina.

Kuidas sa suudad uskuda, et mingid muhhameedid (iga teise nimi seal) korraldasid koopast selliseid rünnakuid?-Need olid sinu enda sõnad ju!Ütle, mis ma neist järeldama peaks?Loomulikult sellest lausest loeb iga normaalne inimene välja, et sa pead neid lollideks!Ja ära hakka oma demagoogiat nüüd siina ajama.Sind peaks mingi aasta semiootikuks nimetama ja suunama sind keskerakonda.Ajad pa*ska välja ja siis ise ka pärast ei mäleta seda ning lõpuks kukud ennast õigustama ka veel.

 

---------- Post added 19-04-11 at 16:21 ----------

 

Kindlasti on, aga mis vahet on, kas kirjutada või mitte. Meedia mätsib nkn kogu loo kinni ja Bush'ilt saad kuuli.

 

Sinusugustelt tuleks postitamisõigus ära võtta!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

meedia on siin ja üks suur mõjutaja , kõik need sõjad mis praegu on , on enamjaolt nafta pärast kuigi obamad ja bushid väitsid et ei olnud , nafta määrab hetkel siin maailmas kõike , ega nende nn terroristide pea tegelast nüüd mingid koopamehikesed kindlasti pole . eks nad ole kuskilt kõrgemalt poolt ( Poliitikud , cia jne . ) . suurem osa mis meile räägitakse on suht koht pask .

 

[ Sorry kui veidi mõõda midagi läks ]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eestist põgenenud kurjategijad kuulutati rahvusvaheliselt tagaotsitavateks. Üks saadi siin loetud päevadega kätte. USA ei ole suutnud 10 aastat ühte inimest üles leida? Te teete nalja.

Pead sa silmas Eestis taksojuhi tapnud ja Saksamaale põgenenud meest?


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peale Operation Northwoodsiga tutvumist olen enamgi kui skeptiline 9/11 rünnakute suhtes. Soovitan tutvuda!

 

Sa ikka haige inimene...väga palju inimesi sai surma ja sa nagu arvad, et usa tappis enda riigi inimesi?

100% OLI SEE TERRORIRÜNNAK....SEE OLI ÜKS SUUREMADI AGA IGAPÄEV ON SEAL IRAAGIS 10neid AUTO PLAHVATUSI KUS SAAB INIMESI SURMA??TAHAD ÕELDA, ET SEDA KAH TEEB USA....(SINA MUIDUGI LEIAD 10 PÕHJENDUSI, ET SEDA TEEB USA)

USA on varem tapnud oma inimesi. Näiteks võib tuua Tuskegee süüfilise eksperimendi (toimus 1932-1972 Alabamas), kus jälgiti selle haiguse loomulikku kulgu neegrimeestel. Neid ei teavitatud süüfilise kandmisest ning ei pakutud ravi, olgugi et tõhus ravim eksisteeris juba 40. aastate teisel poolel.

1972 aastal, eksperimendi lõpus, oli 399-st osalenust 28 surnud süüfilisse, 100 tüsistutesse, 40 mehe abikaasad olid nakatunud ja 19 lapsel oli kaasasündinud haigus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.