Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Ennastki huvitab palju teeninud oled :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Said väga hästi aru mida ma ütlesin! ^^,

Lisaks piltidele võiksid mingitest suurematest karjääriplaanidest kah jutustada..

Kasvõi see sama plakat, palju teenisid sellepealt? Sixpacki raha ikka libises tasku ju .. ;*

 

Oleks vaid mul seda aega nüüdsel raskel ja vihmasel sügisajal, et graafikaga tegelda :(

 

rahast pole ilus rääkida :)

muidu on plaanis teha väike firma moodi asi koos mikromulki eestvedajaga (peamiselt t-särgid esijalgu, ehk hiljem ka pusasi, mütse ja muud sellist kraami).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rahast pole ilus rääkida :)

muidu on plaanis teha väike firma moodi asi koos mikromulki eestvedajaga (peamiselt t-särgid esijalgu, ehk hiljem ka pusasi, mütse ja muud sellist kraami).

 

Ohoh :D eesti firmad (Y) pirados brand ja siis teie oma ka...Loodan et, sa aint neid luukeresi ei tee siis ostaks ise ka äkki kunagi midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Njh, käppa ja pead sul on ,kui need 2 kokku panna on päris uhked tööd.

Aga Yelawolfile, et minumeelst Pirados ongi just midagi teistsugust ja huvitavat,

eks ta alguses ole võõras inimestele aga siiski eesti enda värk.

Ise käin seal tihti , mitte riideid ostmas ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Njh, käppa ja pead sul on ,kui need 2 kokku panna on päris uhked tööd.

Aga Yelawolfile, et minumeelst Pirados ongi just midagi teistsugust ja huvitavat,

eks ta alguses ole võõras inimestele aga siiski eesti enda värk.

Ise käin seal tihti , mitte riideid ostmas ;)

 

Ise olen ka kursis piradosega :) Nad ei keskendu ainult riietele mis teeb asja veel paremaks :P Mis käid tatokaid tegemas või pidudel? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hehe kahju,et OT aga juttu on tore ajada.

Nad jah, tegelevad Aerograafiaga mis on suht kallis kui väärt seda, mis on ka ainulaadne koht mis tegeleb selline teenusega.

Ning joonistavad ka raha eest graffitiga sul seinad täis heh:d ,

Poes müüvad nad ka EHH plaate, "vaase" ja erinevas valikus riideid,meestele ja naistele.

Mina käin seal hmm kõike tegemas v.a tatokad nendeni on veel aega;D ,

Sõbrad mõlemas osas müüad,nii bistroos kui poes:D.

Aga Sunday võiks vabalt hakata enda disaine müüma , jällegi midagi teistsugust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hehe kahju,et OT aga juttu on tore ajada.

Nad jah, tegelevad Aerograafiaga mis on suht kallis kui väärt seda, mis on ka ainulaadne koht mis tegeleb selline teenusega.

Ning joonistavad ka raha eest graffitiga sul seinad täis heh:d ,

Poes müüvad nad ka EHH plaate, "vaase" ja erinevas valikus riideid,meestele ja naistele.

Mina käin seal hmm kõike tegemas v.a tatokad nendeni on veel aega;D ,

Sõbrad mõlemas osas müüad,nii bistroos kui poes:D.

Aga Sunday võiks vabalt hakata enda disaine müüma , jällegi midagi teistsugust.

 

Okei :D ise muidu sain Andruse kaudu piradosest esimest korda teada :D Kui tead kes ta on, Dr Elbing :D

Aga minuarust võiks siiski peale luukerede midagi huvitavamat ka teha aga muidu timo teab küll mida teeb :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no ei saaks õelda et ideid lendab just ustest ja akendest sisse, sellepärast on ka nii juhtunud et olen seda skeletoni teemat palju teinud.

muidugi on mul igasuguseid lahedaid ideid olnud aga need on juba nii ületehtud (kui vaadata t-särgi disainide blogidesse, foorumitesse ja muidu saitidele). ma tahaks siiski originaalsem olla, aga see on raske.

ma müün küll oma disaine väikest viisi aga ostjaid pole just eriti palju. neid disaini soove ikka tuleb päris tihti aga keegi ei taha raha maksta eriti. välismaal teenivad üldse disainerid logode/särgi disainide eest sadu ja isegi tuhandeid dollareid aga siin eestis ei raatsi mõni vend disaini eest isegi 15-20 euri maksta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
logo RETSile

retslogoattempt3.png

 

Sellised loomad ja tegelased on minuarust normaalsed.Proovi kedagi teha äkki veel kunagi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tänud!

 

 

jea, unustasin lisada.

 

http://www.upload.ee/image/1836798/Untitled-1.png

 

Mulle ilgelt meeldib see sinu stiil. Kas sul oleks anda, mingit õpetust selliste asjade kohta? Tahaks ka uurida selliseid asju, ja proovida teha.


jokerv3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma kardan et mingeid õpetusi selliste asjade kohta polegi eriti tehtud. Vaja on natukenegi joonistamis oskust lihtsalt,tabletit (saab ka ilma, detailsema stiili jaoks läheks seda siiski vaja) ja programmidega tutvud harjutamise käigus (alustasin aasta aega tagasi Illustratoriga, kus ma ei osanud siis mitte midagi teha aga nüüd on kõik põhiteadmised olemas juba, kõik ise õpitud).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Woooooooooooooooooooooooooooooow :D

 

Suu jääb lahti vaadetes neid töid ikka hea käsi sul. Muide räägi, kas sul ka msn olemas ja jagad, sooviks rääkida mõnest asjast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Adobe Illustrator ? Kui jah, siis ehk ma hakkan ka vaikselt vaatama ja nokitsema.

 

yea. joonista paberile ette (kui tabletit pole) ja siis skänni arvutisse näiteks, ning tee Illustratoris üle. pentooliga on näiteks suht kerge teha, kui seda varemast ajast kasutada oskad.

 

Woooooooooooooooooooooooooooooow :D

 

Suu jääb lahti vaadetes neid töid ikka hea käsi sul. Muide räägi, kas sul ka msn olemas ja jagad, sooviks rääkida mõnest asjast.

 

saatsin PMi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pentooli oskan küll kasutada. Aga palju muidu nende tabletite hinnad on kah? Palju algajale maksaks mingi normaalne. Või oleks targem kohe mingi kallim ja parem osta?

vaata photopoint.ee lehelt. kõige targem on osta Wacomi oma sest need teised pidavat jurad olema. kõige odavam wacom ong mingi 50-60 euri ja ainuke miinus on odavatel peamiselt see, et need on lihtsalt väiksed. mul on ka suht väike aga ei kurda, saan oma asjad ideaalselt tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.