Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Märkasin et peale päikseprillide on sul ka mingi teema sakkidega ( samas ka 3-sakilise "välguga" ). Tegelt on lahe, et oma iseloomulik stiil olemas on, pohh need haterid.

 

Kuna uusi töid näha saab?

Lisaks küsin, et ega sa enam signadega üldse ei tegele? Kui kunagi tekib viitsimine, siis võid täiesti oma stiilis signa teha ja minu nime peale kleepida.

Oleks väga tänulik


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Märkasin et peale päikseprillide on sul ka mingi teema sakkidega ( samas ka 3-sakilise "välguga" ). Tegelt on lahe, et oma iseloomulik stiil olemas on, pohh need haterid.

 

Kuna uusi töid näha saab?

Lisaks küsin, et ega sa enam signadega üldse ei tegele? Kui kunagi tekib viitsimine, siis võid täiesti oma stiilis signa teha ja minu nime peale kleepida.

Oleks väga tänulik

 

Tänks.

 

Ei tegele jah signadega enam aga kes teab, ehk kunagi veel teen neid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haige, sitaks hästi oskad teha neid pilte ikka.

10PUNNI


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

esimesel leheküljel,see 3 särk,halli värvi ,sellist tahaks endale ka:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tänan

 

ceuz, sa mõtled teist särki ehk ikka? kui jah, siis seda ma muutsin veidi.

mikromulk-coolguy3000.png

 

see läheb ühele eesti triki-tõukeratturite tiimile aga kui keegi sellest huvitatud peaks olema, siis võib minuga ühendust võtta. 14euri on hind umbes, mitte rohkem.

 

Mis tablet sul on mdu ?

Ma kavatsen endale Wacom Bamboo Peni osta.

 

mul on ka wacom bamboo pen, peaks olema pen...

veidi väike on ainult, ma üritan harilikupliiatsiga paberile enne ikka sketsi ette teha ja siis pole probleemi üle tegemisega enam eriti. kohe arvutis peast tegema hakata ei soovitaks, võtab liialt palju aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nja. Väike tundub küll veidi aga suured maksavad nii 200 euri jms. Sellist ei raatsi eriti alustuseks osta kah.

Mis poest sa ostsid Photopointist vms ?

 

Peab hakkama siis eeltööd tegema. Sketchimise mõttes. Ei tule see eriti hästi välja..

 

Ilusad tööd on jah. Sellest t särgist see esimene variant minuarust parem :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa pole oma oskusi rooste lasknud.

Väga kena.

Ma oleks ehk lightingt source-i veidi tugevamalt pannud. Hetkel on selline effekt, et vaadates renderit tundub, et lightingut nagu oleks suht palju. (Vaadates tema pead ja kätt) Aga lightingu source-i pole eriti olla. Ma ei oska seletada... Jääb selline imelik tunne mul selle lightinguga hetkel.

Ja see punakas värk vms seal vasakul nurgasmulle eriti ei meeldi. Ma ära ei võtaks toda aga tõmbaksin veidi vähemaks küll. Sesmõttes, et liiga tugev on.

Aga muidu väga kõva :)

 

Tee veel. Mulle meeldib su stiil ^^.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa pole oma oskusi rooste lasknud.

Väga kena.

Ma oleks ehk lightingt source-i veidi tugevamalt pannud. Hetkel on selline effekt, et vaadates renderit tundub, et lightingut nagu oleks suht palju. (Vaadates tema pead ja kätt) Aga lightingu source-i pole eriti olla. Ma ei oska seletada... Jääb selline imelik tunne mul selle lightinguga hetkel.

Ja see punakas värk vms seal vasakul nurgasmulle eriti ei meeldi. Ma ära ei võtaks toda aga tõmbaksin veidi vähemaks küll. Sesmõttes, et liiga tugev on.

Aga muidu väga kõva :)

 

Tee veel. Mulle meeldib su stiil ^^.

 

tänks. lighting on suht ebarealne jah, keskendusin värvidele rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Te skilled vennad eriti ahneks ära läind, kõik küsivad raha vist juba, tasuta ei saa vist isegi peksa enam.

 

Venomi signa pealt nii palju, et muidu kõik super, ainult need täpid veits häirivad seal all paremas nurgas, oleks võind mingi muu lahenduse leida.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.