Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

-plastikuhvo- SCAMMER

Soovitatud postitused

Sain siis niiöelda üle kasutajalt -plastikuhvo-'lt kes scammis minult 170M RSGP, pidin vastu saama 65 EUR.

Ütlesin, et saadaks mulle PM ja kõik näis ilus. 56 tehingut + annetaja ja igast asju, ei olnud

mingit kahtlustki, et laseks sellist võimalust käest.

Niisiis andsin 170M ette ja tõmbas msnist välja ja oligi kõik.

Proof:

w0m7ur.png

2eoh2l0.png

2cy3cdk.png

 

Tema msn: [email:2vrt99tr]w0w-personal@hotmail.com[/email:2vrt99tr], olge ettevaatlikud.

Palun adminid või moderaatorid, tehke selle trollipoisiga midagi.

GG 65 EUR

Tänud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oot oot, mis asja? Mu msn on [email:12r1gyxk]Sven_A@live.com[/email:12r1gyxk] ja [email:12r1gyxk]Plastikuhvo@hotmail.com[/email:12r1gyxk]

w0w-person tahtis müüa 300M 0.25 ea, saatsin PM-i ja kadus msnist. Edasi ma ei tea mis toimus, kuni [email:12r1gyxk]bmw_227@hotmail.com[/email:12r1gyxk] kirjutas ,et ka ma scämmer?

Mina pole selle asj ataga igastahes! Iseasi kas usute, olen ostnud siin suuremaid summasi, müünud suuremaid summasi. Miks ma peaks laskma 170M üle? Nalja teete, ostan siiani RSGP-d, jas moded/admin vaatavad üle ja ütlevad mis arvavad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ee, kui see peakski õige isik olema, siis hetkel vaatab ta seda teemat ning ta oli kunagi scammer vahvlis, ning isegi mode, lasi üle mõningad.. nüüd taasnud kuna adminid võtavad igal scammeril banni maha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi aprillinali ?

Rääkisin selle vennaga samal ajal, tema õige msniga, ma arvan, et sind kasutati ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oot oot, mis asja? Mu msn on [email:29dp2nou]Sven_A@live.com[/email:29dp2nou] ja [email:29dp2nou]Plastikuhvo@hotmail.com[/email:29dp2nou]

w0w-person tahtis müüa 300M 0.25 ea, saatsin PM-i ja kadus msnist. Edasi ma ei tea mis toimus, kuni [email:29dp2nou]bmw_227@hotmail.com[/email:29dp2nou] kirjutas ,et ka ma scämmer?

Mina pole selle asj ataga igastahes! Iseasi kas usute, olen ostnud siin suuremaid summasi, müünud suuremaid summasi. Miks ma peaks laskma 170M üle? Nalja teete, ostan siiani RSGP-d, jas moded/admin vaatavad üle ja ütlevad mis arvavad!

 

Täiesti usun Sveni.

Pikalt ei viitsi kommenteerida, aga mõelge ise loogiliselt. Svenil on oma rsgp äri ja siis nurjab selle 170M pärast? Vaevalt küll.


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ee, kui see peakski õige isik olema, siis hetkel vaatab ta seda teemat ning ta oli kunagi scammer vahvlis, ning isegi mode, lasi üle mõningad.. nüüd taasnud kuna adminid võtavad igal scammeril banni maha

 

Sven tegi uue kasutaja, mitte et ta vana kasutaja unbanniti vms.

 

Igatahes, tegu pole kasutaja Sveni msniga. Võin samuti kinnitada seda kuna vahelduva eduga juba aastaid suhelnud temaga.

Ka RSNid ei klapi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa sellest aru kui öeldakse ,et ise andsid fakerile vms tuimalt raha, ja to msnis polnud Uhvo.. Aga kuidas Uhvo PMis sulle siis?

 

Enivei, ei usu et Uhvo scammer on -.-

andsid valele inimesele vast? Miks ta konveka lõpus ütles ,et tänks free raha eest, ei tee msnil vahet vms??


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tavaline PM scam, jälgi MSN-e ja PM lase saata MSNi sisuga...


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagunii mingi kokkumäng, igatahes gg 170m.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan nendest fakeritest ise üldse nii, et kui kellegil see faker on siis on see tema ise tegelikult.

Väga paljudel juhtudel on nii.

Ma olen vahvlis juba aastast 2006 liige ja mind pole keegi kunagi fake-nud.

Ja plastikuhvo, kuidas vanade võlgadega jääb? Arvad, et teed siia lihtsalt uue kasutaja nagu midagi poleks olnud v?

 

Minupoolne soovitus oleks, et kui keegi laseb teil PM-i saata siis tehke alati copy-paste msn-i tekstist.

Niimoodi tehes sellist asja ei juhtu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma arvan nendest fakeritest ise üldse nii, et kui kellegil see faker on siis on see tema ise tegelikult.

Väga paljudel juhtudel on nii.

Ma olen vahvlis juba aastast 2006 liige ja mind pole keegi kunagi fake-nud.

Ja plastikuhvo, kuidas vanade võlgadega jääb? Arvad, et teed siia lihtsalt uue kasutaja nagu midagi poleks olnud v?

 

Minupoolne soovitus oleks, et kui keegi laseb teil PM-i saata siis tehke alati copy-paste msn-i tekstist.

Niimoodi tehes sellist asja ei juhtu.

 

No mind on palju niimoodi üritatud tõmmata PM-i teel + faker on ka mul, aga saadan alati PM-is oma MSN-i ja ei ole siukest asja juhtunud. See ei tähenda, et mina olen enda "faker"..


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju jah, ise olen Plastikuga ärisi teinud ja kõik on sujunud.


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan nendest fakeritest ise üldse nii, et kui kellegil see faker on siis on see tema ise tegelikult.

Väga paljudel juhtudel on nii.

Ma olen vahvlis juba aastast 2006 liige ja mind pole keegi kunagi fake-nud.

Ja plastikuhvo, kuidas vanade võlgadega jääb? Arvad, et teed siia lihtsalt uue kasutaja nagu midagi poleks olnud v?

 

Minupoolne soovitus oleks, et kui keegi laseb teil PM-i saata siis tehke alati copy-paste msn-i tekstist.

Niimoodi tehes sellist asja ei juhtu.

 

ma olen sinuga 100% nõus , ja vanasti mis plastikuhvo tegi oli ka päris hull , ja scammer jääb scammeriks , isegi kui ta preaguseni edukalt ärisi teinud.

ban.


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soulja - Ma olen enamused summad tagasi maksnud mis kunagi sai scämmida, nüüd olen edukalt tegelenud äridega.

Mis sa tahad väita ,et sa pole kunagi kedagi scämminud? Ära tule ajama:)

Nagu aru saada oled isegi sina scämminud, ka see on scämmimine: http://www.vahvel.net/showthread.php?62245-gg-hacked&highlight=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.