Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin cb 110 maini nimevahetus võimalusega

Soovitatud postitused

Mida suurem on teie pray ja summ seda parem on. Olen nõus maksma. NIME mis te peate panema annan mina.

 

Mingi 5-10m oleks nõus välja käima olenevalt statsidest mida suurem pray ja sum seda rohkem annan.

 

Diil selline ,et vahetate nime ära ja ma annan raha teile, reaalselt kaotada pole teil midagi. Pealegi miks ma peaks sellise asjaga scammima? Sellise mannetu asja eest banni saada oleks väga nõme. Usaldusväärsetele võin muidugi raha ette ka anda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida suurem on teie pray ja summ seda parem on. Olen nõus maksma. NIME mis te peate panema annan mina.

 

Mingi 5-10m oleks nõus välja käima olenevalt statsidest mida suurem pray ja sum seda rohkem annan.

 

Diil selline ,et vahetate nime ära ja ma annan raha teile, reaalselt kaotada pole teil midagi. Pealegi miks ma peaks sellise asjaga scammima? Sellise mannetu asja eest banni saada oleks väga nõme. Usaldusväärsetele võin muidugi raha ette ka anda.

 

Mis kasu see sulle toob?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hehe, päris kaval :D õnne customizele siis :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MIs siis kui cb 110 aga Sum 1 ja pray 60?

Palju maksaksid.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.