Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas teie usute maavälisse ellu?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Äärmiselt ignorantne oleks uskuda et me oleme ainukesed siin


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, kindlasti on peale meie "siin" veel keegi, nagu ka teiste poolt on mainitud, oleks egoistlik vastupidist väita. Umbes pool aastat tagasi avastati isegi üks planeet, kus võivad eluks vajalikud tingimused olemas olla (sinna saadeti veel mingi sõnum, mis peaks ~15 aasta pärast kohale jõudma):D Mina, isiklikult arvan, et inimene tekkis ahvi ning tulnuka "kokkusobitamisel".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jumalasse ma ei usu kuid usun et kindlasti kuskil seal galaktikas asub maa sarnane täht kus on ka elu .

 

Maa ei ole täht ning ühelgi tähel ei ole elu võimalik. (Okei, on avastatud tähti, mis on väga jahedad - 25 Celsiust, kuid siiski ei saaks seal elada)

 

Usun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Universum on lõpmatu. Seal puudub aeg ja ruum.

Maasarnaseid eluvorme saab eksisteerida ainult juhul kui päike on.

Kui oleks teada , kuidas planeedid tekkisid, siis saaks teha täpsemaid järeldusi. Sest niipalu kui mina olen kuulnud , ei ole tähtedel just eriti palju loodust.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, kindlasti on peale meie "siin" veel keegi, nagu ka teiste poolt on mainitud, oleks egoistlik vastupidist väita. Umbes pool aastat tagasi avastati isegi üks planeet, kus võivad eluks vajalikud tingimused olemas olla (sinna saadeti veel mingi sõnum, mis peaks ~15 aasta pärast kohale jõudma):D Mina, isiklikult arvan, et inimene tekkis ahvi ning tulnuka "kokkusobitamisel".

Ega sa planeeti Gliese 581 ei mõtle? Seal pidid jah need eluks vajalikud tingimused olemas olema. Seal on küll materjalid jne olemas, kuid oli veel mingi 2x Maa gravitatsioon, punane taevas ja midagi veel. :D


Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise ei usu eriti sellisdesse asjadesse kuid huvitaks küll kui rohkem infot saaks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

100% kindel, et on. Universum on suur...


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Usun ikka. Ma ise nägin ükskord, kui naabri poole tungisid mingid rohelised mehikesed, pärast tulid minu juurest läbi. Jõime paar tassi teed ja hakkasime sõpradeks. Kuid varsti ajasid nad närvi, eks ma siis lõingi nad uimaseks ja viisin lauta, siiamaani seal kõdunevad.

Vahetevahel kuulen laudast hõikeid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei usu seni kuni ma pole näinud mingit tõestus materjali, sorry :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina täiesti usun, vaevalt naad mingised suured rohelist värvi ufod on.Kindlasti on planeet kus on samuti elu.Aga me ei ole leidnud seda kuna universum on nii suur.Meie teame ainult Marss jne.Kuigu planeete ja päikesi on rohkem.Kunagi õpetaja rääkis et kõik tähed on väiksed päikesed

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Usun, kindlasti on maaväline elu olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Usun, aga tahaks oma silmaga ka näha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.