Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ööl vastu pühapäeva läheb Eesti üle suveajale

Soovitatud postitused

[align=left:2vjebvzm]Ööl vastu homset kell kolm tuleb kellaosutid nihutada ühe tunni võrra edasi.

 

Suveajale lähevad üle kõik Euroopa Liidu liikmesriigid, kuna siseturu ühtse toimimise huvides kehtib kogu Euroopa Liidus ühine kuupäev ja kellaaeg suveaja alguse ja lõpu kohta, teatas majandus- ja kommunikatsiooniministeerium.

 

Talveaeg algab taas oktoobrikuu viimasel pühapäeval kell neli ning siis nihutatakse kellaosutid ühe tunni võrra tagasi.[/align:2vjebvzm]

 

Allikas: http://www.delfi.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See tähendab, et homne päev on pikem. Rep sellegi jaoks :)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei saa ju. Mõtle ka :)

 

 

 

Seleta :D kui ma lähen täna kell 11 magama, tähendaks see seda, et tegelikult lähen kell 10 ju, seega saan kauem magada ? (I)

Seleta ise siis xd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

EDIT// nvm, :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seleta :D kui ma lähen täna kell 11 magama, tähendaks see seda, et tegelikult lähen kell 10 ju, seega saan kauem magada ? (I)

Seleta ise siis xd

Kui ma lähen laupäeval kell 22:00 magama siis kui ma tavalisel ajal ärkan kell 7:00 siis nüüd ärkan kell 8:00.. järelikult kui ma tööl käiksin pühapäeviti siis ülemus saadaks mind pikalt, et ma tund aega hiljem tööle läksin


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuulge lollakad. Kui enne kella keeramist läksid magama kell 22 ja tõusid kell 7 hommikul, said sa 9 tundi magada. Nii. Kui peale kella keeramist lähed ikka kell 22 magama ja tõused ikka kell 7 üles, saad ikka 9 tundi magada. Loogiline ju.

Sa võtad sina vales kohas. Jutt oli kella keeramise ööst.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.