Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Mmartenn.

Soovitatud postitused

Hei, tegin teema, et ostan p2p 85 solli ning ta kirjutas, et müüb.Edasi kujunes asi nii:

oubfac.jpg

zmjfjr.jpg

n39idc.jpg

egv5v5.jpg

ofnadg.jpg

 

Acci pw muudetud ning .... eks varsti näeb millest ilma jäin.Atm pendib.

 

E: Sain acci tagasi ning ip käes.

1zyv6tg.jpg


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta pakkus mulle ka, et sõber andis 2 pin ja annab 1 mulle. Ma ei uskunud, et ta Marten on ja hakkasin küsimusi küsima temakohta ja endakohta. Sai busti.

Nimetas ennast veel Bottomiks ka.

 

Ja mis kuradi asi see 3 min pin on ?

 

 

SEE POLE MARTEN VAID ÜKS LOHH KES LASI MARTENI ÜLE JA SAI TEADA TEMA MSN, VAHVLI, RSI PW.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta pakkus mulle ka, et sõber andis 2 pin ja annab 1 mulle. Ma ei uskunud, et ta Marten on ja hakkasin küsimusi küsima temakohta ja endakohta. Sai busti.

Nimetas ennast veel Bottomiks ka.

 

Ja mis kuradi asi see 3 min pin on ?

See, et sul on aega 3 minutit, et sisestada see.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõigil kellel pretensioonid koos tõestusega laduge ette, Mmartenn peab kahjud ise korvama, juhul kui seda ei toimu jääb ta igavesti banned.

 

Milles on Marten siin süüdi ?. Selles, et ta sai scammi ?

 

Kellel on pretensioone Eesti riigi kohta esitage need President Ilvesele, tema hüvitab kahjud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi on hetkel selline , et saatsin windows live centerisse kirja , 24h jooksul pidi selguma kas saab tagasi or not , atm 48h täis ja mitte midagi.

Eks õhtul selgus kas juhtub midagi msni acciga or not.

Uus msn on atm : [email:2kgoir86]marten.pulles@hotmail.com[/email:2kgoir86] , kui kellegil midagi vaja.

 

Sain vennaga kontakti

 

nomida.PNG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Marten . ütleb:

hei

räägi, sa p2p tahad? mul hetkel 1 pin üle. Sain tuttavalt 2 pinni, 1ga regasin ennast ära ja nüüd 1 üle. Kui soovi võin teha, tasuta... Teinekord teed lihtsalt vastuteene kui mul abi vaja mingis asjas

Vadim. ütleb:

Sms pin_

?

Muidu oleks vaja k[ll jamh.

 

Nüüd ei vasta ka enam.


76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sa teed nalja? Igaüks vastutab enda kasutaja turvalisuse eest.

Edasipidi jätke offtopic siit välja.

 

+1. Kuna igaüks võib öelda, et mu foorumi ja msni kasutaja oli varastatud ning ei vastuta juhtunu eest. No offence, aga see on tõsi.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No offence, aga reikz, kui sa nii naiivne oled ja lased end niimoodi tillist tõmmata, siis polegi midagi imestada. Iga petis hakkab sama paska ajama, et "oi ilgelt kiire on, ära mõtle, teeme kiiresti, noh, kus sa oled, mida sa teed, teeme kiiremini, mul kohe ema kutsub sööma ja koer situb muidu tuppa". Kui asi paistab liiga kahtlane, siis lihtsalt jäta pooleli.

 

Seda peaks ju igaüks teadma või vähemalt siis aru saama, et Jagexil pole vaja su bank pini ja sünniaastat selleks, et sa neile maksaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No offence, aga reikz, kui sa nii naiivne oled ja lased end niimoodi tillist tõmmata, siis polegi midagi imestada. Iga petis hakkab sama paska ajama, et "oi ilgelt kiire on, ära mõtle, teeme kiiresti, noh, kus sa oled, mida sa teed, teeme kiiremini, mul kohe ema kutsub sööma ja koer situb muidu tuppa". Kui asi paistab liiga kahtlane, siis lihtsalt jäta pooleli.

 

Seda peaks ju igaüks teadma või vähemalt siis aru saama, et Jagexil pole vaja su bank pini ja sünniaastat selleks, et sa neile maksaks.

 

Asi oli selles, et ma ei teadnud, et acc hacked ja ma ta päevikut jälginud ning mulle tundus chill tüüp olevat.Muidugi olin ette käinud ja nsm ei viitsi kah 85 solli raisku lasta.


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liht labane vend :)

Sellistele ärge andke oma pank pinne.

Siukese lolli jutu ünge ei lähe keegi.


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ZeN3K e. Mmartenn 'i tegelik omanik ei pea midagi korvama. Ta saigi scammi nii vahvli kui ka msn 'iga ja hetkel kasutatakse seda ära. Mulle andis ta sellest juba ammu teada.

EI SOOVITA MITTE KELLELGIL TEHA TEGEMIST MSN 'ga NAGU "Mmartenn@hotmail.com"!

Kasutage alati MM 'i!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ZeN3K e. Mmartenn 'i tegelik omanik ei pea midagi korvama. Ta saigi scammi nii vahvli kui ka msn 'iga ja hetkel kasutatakse seda ära. Mulle andis ta sellest juba ammu teada.

EI SOOVITA MITTE KELLELGIL TEHA TEGEMIST MSN 'ga NAGU "Mmartenn@hotmail.com"!

Kasutage alati MM 'i!

 

Sulle andis teada, aga teisi ei võinud hoiatada? Või oleks võinud sinagi vähemalt hoiatada vms.

 

Kui hoiatusteema on, siis sorri, ei ole märganud. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ZeN3K e. Mmartenn 'i tegelik omanik ei pea midagi korvama. Ta saigi scammi nii vahvli kui ka msn 'iga ja hetkel kasutatakse seda ära. Mulle andis ta sellest juba ammu teada.

EI SOOVITA MITTE KELLELGIL TEHA TEGEMIST MSN 'ga NAGU "Mmartenn@hotmail.com"!

Kasutage alati MM 'i!

 

Kas tahad öelda, et maksad ise reikz'ile kahjud kinni siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei, ta ei pea ju midagi kinni maksma, kuna mulle ütles ta juba seda ammu, et ta foorumi konto ja msn sai scammi, ma bannisin ta foorumi konto ära, tolle mmartenn. Miks peab tema summa kinni maksma, kui mina juba teadsin varem, et tal konto ära varastati, see on ka põhjus miks ta banned on. Ta käskis mul enda konto ära bannida, et rohkem kannatanuid ei tekiks aga näedsa, vta näpust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei, ta ei pea ju midagi kinni maksma, kuna mulle ütles ta juba seda ammu, et ta foorumi konto ja msn sai scammi, ma bannisin ta foorumi konto ära, tolle mmartenn. Miks peab tema summa kinni maksma, kui mina juba teadsin varem, et tal konto ära varastati, see on ka põhjus miks ta banned on. Ta käskis mul enda konto ära bannida, et rohkem kannatanuid ei tekiks aga näedsa, vta näpust.

 

Hoiatada ei võinud teisi sellisel juhul?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.