Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Annetajate eelised.

Soovitatud postitused

VIP
Igas korralikus foorumis saavad kõik oma teema pealkirja muuta ,ning paljudes isegi oma teema sulgeda ,et moderaatoritel oleks tsipa kergem korda hoida , neil kõigil on siin alati jõle kiire ju , kui scammi saate siis olete küll kõvad virisejad ,et kurat kus need moderaatorid nüüd on , peaksid juba ammu ta ära bannima , aga kahjuks neil on muid tegemisi ka näiteks nagu teemade pealkirju vahetada ning ka teemasi sulgeda .

Mõelge natukene , need ei ole mingid moderaatori õigused isver ,

 

Kas seda polegi siin, et kõik saavad ise oma teema sulgeda? Mul küll on..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas seda polegi siin, et kõik saavad ise oma teema sulgeda? Mul küll on..

 

See on annetajatel ning sa oled annetaja. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Et teemasid kustutada, avada/sulgeda(tavakasutajatel), warne lisada, teema pealkirju muuta (tavakasutajatel), signatuure ning avatare eemaldada, kasutajaid bannida, korda hoida jpms ?

 

 

Võrreldes teiste foorumitega - selle foorumi moderaatorid on kõige laisemad keda ma näinud olen, neid nagu poleks olemas.. Igal pool tuleb see lollakas põhjus ette : " Oma elu jms" ... Aga te ei rutta appi isegi siis, kui te online olete.

Võib-olla on paar moderaatorit keda julgen kiita, aga ses suhtes nende nimesid ma avalikustama ei hakka.

 

Peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võrreldes teiste foorumitega - selle foorumi moderaatorid on kõige laisemad keda ma näinud olen, neid nagu poleks olemas.. Igal pool tuleb see lollakas põhjus ette : " Oma elu jms" ... Aga te ei rutta appi isegi siis, kui te online olete.

Võib-olla on paar moderaatorit keda julgen kiita, aga ses suhtes nende nimesid ma avalikustama ei hakka.

 

Peace.

Pean täielikult nõustuma sinuga. Moderaatorite tööd näiteks Runescape alateemas on väga vähe näha. Scammerite alateemasse juhtuvad moderaatorid nagu kuuvarjutus...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No, kui ilusti moderaatorilt paluda kasvõi msni teel, siis kümnest korrast ühel ei ole moderaatoril aega / ei vasta jne.

Aga, püsige ikka teemas (annetajate eelised, mitte moderaatorite laiskus) :)

 

Btw, kas ma mitte teemat ei sulgenud ?

Enda teada sulgesin kuna juhtkond juba avaldas enda arvamust. Aga no, las olla siis avatud. Saavad ka teised, kes pole veel teemat näinud ka öelda mis arvavad asjast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega kui sa annetad siis sa ei pea saama mingeid eeliseid tegelikult. Niguinii saate annetaja embleemi ja kollase nime. Mingeid muid eeliseid küll ei ole vaja.

 

Kui iga annetaja võib sulgeda teemat, bannida, warne lisada ning avatare ning signatuure eemaldada siis, mis mõte on üldse siin foorumis kui teatud suurem punt võib peaaegu kõike teha.

 

Moderaatorid võiksid olla küll aktiivsemad.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega kui sa annetad siis sa ei pea saama mingeid eeliseid tegelikult. Niguinii saate annetaja embleemi ja kollase nime. Mingeid muid eeliseid küll ei ole vaja.

 

Kui iga annetaja võib sulgeda teemat, bannida, warne lisada ning avatare ning signatuure eemaldada siis, mis mõte on üldse siin foorumis kui teatud suurem punt võib peaaegu kõike teha.

 

Moderaatorid võiksid olla küll aktiivsemad.

 

 

Ma ei väsi seda kordamast, et tavakasutajatel ei ole aimugi sellest kui palju tegelikult moderaatorid ära teevad:)

On palju asju mida te lihtsalt ei näe. Ma olin kaks ja pool aastat moderaator ja ma tean mida ma räägin. See mis moderaator tegema peab on juba ilgelt kurnav(kui sa teed seda mida vaja). Tavakasutaja võib tõesti mõelda: "Oh, oleks ma moderaator ma kustutaksin ilgelt spammi jne."

See ei ole nii:)

 

Minu arvamus on siiski, et annetajatel on piisavalt eeliseid ja neid ei ole juurde vaja.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega kui sa annetad siis sa ei pea saama mingeid eeliseid tegelikult. Niguinii saate annetaja embleemi ja kollase nime. Mingeid muid eeliseid küll ei ole vaja.

 

Kui iga annetaja võib sulgeda teemat, bannida, warne lisada ning avatare ning signatuure eemaldada siis, mis mõte on üldse siin foorumis kui teatud suurem punt võib peaaegu kõike teha.

 

Moderaatorid võiksid olla küll aktiivsemad.

 

Miks peaks annetaja saama bannida, warne lisada, avatare lisada ja neid eemaldada?

Enda teema pealkirja muutmine ei ole mingit õigus..

Seda ei sa kasutada teiste vastu vms..

 

Pole vaja nii üle dramatiseerida seda teema pealkirja muutmis aktsiooni.

 

Ma ei sa aru miks inimesed üldse võrdlevaid nii ajuvabu asju...

Kuidas saab üldse selle peale tulla, et hakata Annetaja õigusi võrdlema Moderaatori õigustega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ega kui sa annetad siis sa ei pea saama mingeid eeliseid tegelikult. Niguinii saate annetaja embleemi ja kollase nime. Mingeid muid eeliseid küll ei ole vaja.

 

Kui iga annetaja võib sulgeda teemat, bannida, warne lisada ning avatare ning signatuure eemaldada siis, mis mõte on üldse siin foorumis kui teatud suurem punt võib peaaegu kõike teha.

 

Moderaatorid võiksid olla küll aktiivsemad.

 

See signatuuride ja avataride eemaldamise, warnimise jms jutt käis moderaatorite kohta. Mitte et annetajatele need ''eelised'' lisada vms. Loe ennem terve teema läbi, mõtle pool tundi ja siis tule postitama :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei väsi seda kordamast, et tavakasutajatel ei ole aimugi sellest kui palju tegelikult moderaatorid ära teevad:)

On palju asju mida te lihtsalt ei näe. Ma olin kaks ja pool aastat moderaator ja ma tean mida ma räägin. See mis moderaator tegema peab on juba ilgelt kurnav(kui sa teed seda mida vaja). Tavakasutaja võib tõesti mõelda: "Oh, oleks ma moderaator ma kustutaksin ilgelt spammi jne."

See ei ole nii:)

 

Minu arvamus on siiski, et annetajatel on piisavalt eeliseid ja neid ei ole juurde vaja.

 

Kuidas siis näiteks apple.spot.ee foorumis on nii, et kusagil avasid kaks ühesugust teemat, selle eest lendad kohe foorumist välja mõne sekkiga. Siin oota reageerimist tundide või isegi päevade kaupa. Kui mõnel on nii busy elu vms, siis mis mõttega üldse moderaatoriks saada :) Kusjuures mina eriti modede abi ei vaja, sest harva juhtub kui postitan siia.. Lihtsalt analüüsin seda, mida teised ütlevad. Mõni moderaator oli põhjendanud, et miks ta seda ei tee - põhjuseks on see, et nad ei talu kui keegi küsib ebaviisakalt... Vabandust, aga kui kaebavad isegi superhea käitumisega inimesed siit foorumist, siis ma lihtsalt mõtlen, et mõni mode lihtsalt ei viitsi oma tööd teha ja labaselt põhjendab miks...?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pakun sellise lahenduse välja, et kõik kes arvavad, et mujal on muru rohelisem, võivad tikku tõmmata. Võrdlemisi lihtne lahendus ja ei pea iga kord eraldi teemat tegema, kui järjekordne isik soovib soovi avaldada, kui miski ei sobi.

 

Üleüldse, avaldaks arvamusi erasõnumite teel, või MSNis? Väga paljusi ei koti mida keegi arvab või üritab saavutada, ning need inimesed kes on muutuste taga on väga kergesti kätte saadavad. Kui keegi toob argumendiks selle, et MSNis ei vastata või erasõnumeid ignoreeritakse, siis peaks mõtlema, et miks küll nii võib juhtuda? Ilmselt on asi selles, et teatud isikute puhul ei viitsi ilmselt mitte keegi juhtkonnast kuulata, sest isikul on kas maine, mis käib temast kiiremini, või siis on tegu kellegagi kes ajab enamus ajast paska ja tahab iga tund midagi vahvlis paremaks muuta.

 

E/ Ma olen alati julgelt inimesi vittu saatnud, kui tegu on idiootidega- Seda nii mode kohal olles, kui ka adminnina. Samas, pole mõtet alustada nüüd mingit käitumise nõiajahti kellegi üle, sest olgem ausad- Need kes on normaalsed inimesed, neid ka aidatakse.

Ilmselt 90% inimestest ei ole minuga nõus ja leiavad, et minu käitumine on vale olnud, kuid 10% saavad aru, mis ma alati teinud olen ja mida ma enda käitumisega öelda proovin.

Sellest peaks ka omad järeldused tegema need 90%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma pakun sellise lahenduse välja, et kõik kes arvavad, et mujal on muru rohelisem, võivad tikku tõmmata. Võrdlemisi lihtne lahendus ja ei pea iga kord eraldi teemat tegema, kui järjekordne isik soovib soovi avaldada, kui miski ei sobi.

 

Üleüldse, avaldaks arvamusi erasõnumite teel, või MSNis? Väga paljusi ei koti mida keegi arvab või üritab saavutada, ning need inimesed kes on muutuste taga on väga kergesti kätte saadavad. Kui keegi toob argumendiks selle, et MSNis ei vastata või erasõnumeid ignoreeritakse, siis peaks mõtlema, et miks küll nii võib juhtuda? Ilmselt on asi selles, et teatud isikute puhul ei viitsi ilmselt mitte keegi juhtkonnast kuulata, sest isikul on kas maine, mis käib temast kiiremini, või siis on tegu kellegagi kes ajab enamus ajast paska ja tahab iga tund midagi vahvlis paremaks muuta.

 

E/ Ma olen alati julgelt inimesi vittu saatnud, kui tegu on idiootidega- Seda nii mode kohal olles, kui ka adminnina. Samas, pole mõtet alustada nüüd mingit käitumise nõiajahti kellegi üle, sest olgem ausad- Need kes on normaalsed inimesed, neid ka aidatakse.

Ilmselt 90% inimestest ei ole minuga nõus ja leiavad, et minu käitumine on vale olnud, kuid 10% saavad aru, mis ma alati teinud olen ja mida ma enda käitumisega öelda proovin.

Sellest peaks ka omad järeldused tegema need 90%

Dear Lord,

Thank you!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Chfzfag tra sa üldse banned ei ole? Alles olid, jälle ei ole. Mitu korda sa kedagi ülelaskma pead, et jäädagi banned? ja ära hakka oma sitaseid vabadusi tooma, et elekter kadus ära v nett kadus ära. Tra ma aru ei saa tõesti mitut faking teemat siia vaja on? Kurat kui on vaja seda eelist küll siis juhtkond mõtleb sellle üle, mitte, et te peate ulguma siin 24/7. Mis arvate, et selle pinda käimisega muutub midagi paremaks? Sittagi. Su e-till väheneb cm võrra ainult, kuna sa oled nii loll, et püüad kõikke paremaks muuta. Mina tõlgi rune24s oma rs uuendusi ja ole vait lohh. See ei ole siin mingi mu foorum, kus sa ostad ennast kellekski. Tra tee oma foorum siis ja tee see ideaalseks kuid ma olen 100% kindel, kui teeksidki siis seal oleks samamoodi, et moderaatorid muudavad pealkirju, kuna sul ei oleks lihtsalt mitte munnigi liikmeid ja hakkaks igav.

 

Mõttetu teema, võikski keegi lukku panna ja see ka jääda ja ka ära kustutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen näinud foorumis väga (scammereid,ülbeid jne) annetajaid kes arvatavasti kindlalt hakkaksid

oma privileege ära kasutama.

Jh ma nõustun,et sellega kaasneks vähem tööd moderaatoritele kuid sellega kaasneks ka palju halba ehk

mina pole poolt.

Kui siis teha juba nii, et iga üks saab enda teema pealkirja muuta, kuid

see võib osutuda juhtkonna jaoks raskeks seega, las jääb nii nagu praegu on.

 

 

Suurima Lugupidamisega,

 

 

Kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Chfzfag tra sa üldse banned ei ole? Alles olid, jälle ei ole. Mitu korda sa kedagi ülelaskma pead, et jäädagi banned? ja ära hakka oma sitaseid vabadusi tooma, et elekter kadus ära v nett kadus ära. Tra ma aru ei saa tõesti mitut faking teemat siia vaja on? Kurat kui on vaja seda eelist küll siis juhtkond mõtleb sellle üle, mitte, et te peate ulguma siin 24/7. Mis arvate, et selle pinda käimisega muutub midagi paremaks? Sittagi. Su e-till väheneb cm võrra ainult, kuna sa oled nii loll, et püüad kõikke paremaks muuta. Mina tõlgi rune24s oma rs uuendusi ja ole vait lohh. See ei ole siin mingi mu foorum, kus sa ostad ennast kellekski. Tra tee oma foorum siis ja tee see ideaalseks kuid ma olen 100% kindel, kui teeksidki siis seal oleks samamoodi, et moderaatorid muudavad pealkirju, kuna sul ei oleks lihtsalt mitte munnigi liikmeid ja hakkaks igav.

 

Mõttetu teema, võikski keegi lukku panna ja see ka jääda ja ka ära kustutada.

 

Ainult korra oli arusaamatus, big deal ? Saan nüüd selle teemalgatajaga, kes mu kohta teema tegi hästi läbi jne. Ja ülejäänud teemad... Pole minu süü et mõnel idioodil tekib järsku mõte fake msn teha.

Kade et ma suutsin nii lühikese aja jooksul nii palju pinne müüa / usaldusväärseks saada ja et sind ei valitud moderaatoriks (tean et proovisid ka mu kohale kandideerida).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Ainult korra oli arusaamatus, big deal ? Saan nüüd selle teemalgatajaga, kes mu kohta teema tegi hästi läbi jne. Ja ülejäänud teemad... Pole minu süü et mõnel idioodil tekib järsku mõte fake msn teha.

Kade et ma suutsin nii lühikese aja jooksul nii palju pinne müüa / usaldusväärseks saada ja et sind ei valitud moderaatoriks (tean et proovisid ka mu kohale kandideerida).

 

Kade in my ass. Appi sul on tõesti nii palju tehinguid.

Püsime teemas nüüd.

Midagi öelda on siis PM.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Chfzfag tra sa üldse banned ei ole? Alles olid, jälle ei ole. Mitu korda sa kedagi ülelaskma pead, et jäädagi banned? ja ära hakka oma sitaseid vabadusi tooma, et elekter kadus ära v nett kadus ära. Tra ma aru ei saa tõesti mitut faking teemat siia vaja on? Kurat kui on vaja seda eelist küll siis juhtkond mõtleb sellle üle, mitte, et te peate ulguma siin 24/7. Mis arvate, et selle pinda käimisega muutub midagi paremaks? Sittagi. Su e-till väheneb cm võrra ainult, kuna sa oled nii loll, et püüad kõikke paremaks muuta. Mina tõlgi rune24s oma rs uuendusi ja ole vait lohh. See ei ole siin mingi mu foorum, kus sa ostad ennast kellekski. Tra tee oma foorum siis ja tee see ideaalseks kuid ma olen 100% kindel, kui teeksidki siis seal oleks samamoodi, et moderaatorid muudavad pealkirju, kuna sul ei oleks lihtsalt mitte munnigi liikmeid ja hakkaks igav.

 

Mõttetu teema, võikski keegi lukku panna ja see ka jääda ja ka ära kustutada.

Püsime teemas nüüd.

:clap:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.