Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

sülearvuti videokaart kuumeneb üle

Küsimus

VIP

ehk siis ükskõik mida ma mängin ~5 minutit, ja temp tõuseb kun 100 kraadini. Just proovisin minecrafti mängida, jõudsin 15min mängida kui näitas 105 kraadi GPU.

siin siis video kaart kah:

4nr.png

 

idle ajal kõigub 65-70 vahel. googeldasin midagi, installisin nvidia performance peale, kuid ma ei saa cooling optioneid muuta:

nvidia1.png

 

hakkas see kamm mitte ammu pihta, kuskil 2 kuud tagasi. ostsin selle sülearvuti eelmise aasta jaanuaris kui ma ei eksi. Enda teada nagu pole midagi näpinud kuskilt optionitest. Oleks lahendusi vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

17 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

samal arvamusel, kuid ma ei julge BIOS-es midagi näppima hakata ja kahjuks nvidia control panel-ist ma ei saa muuta ventika töö kiirust ja aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Garantii peaks sul siis olema veel, kui ostsid poest.

BIOS-ist saad sättida neid piiranguid, mis temperatuuri juures ta ennast välja lülitaks, midagi muud vist ei saa.

Soovitan osta uus ventilaator või laskma mõnel rohkem asjatundjal inimesel üle vaadata see värk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
:D ära näpi pärast ei saa õiged setingud paika siis nuss , mul oli sama jama :S

ma arvan et sellest sain ma ammu juba aru, mul oleks lahendusi vaja mitte mingeid hoiatusi.

 

Garantii peaks sul siis olema veel, kui ostsid poest.

BIOS-ist saad sättida neid piiranguid, mis temperatuuri juures ta ennast välja lülitaks, midagi muud vist ei saa.

Soovitan osta uus ventilaator või laskma mõnel rohkem asjatundjal inimesel üle vaadata see värk.

 

garantii oleks viimane lahendus, tahaks ikka ise kuidagi jagu saada ja läbi proovida kõik võimalikud lahendused enne kui lõpuks garantiisse viin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
HP niikuinii :D aga jh vii parandusse/garantiise ( kui poest ostsid ja kehtib )

 

ORDI-st ostsin, nad ise neid arvuteid ei tooda aga nad panevad kokku ja müüvad ordi logoga neid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
ma arvan et sellest sain ma ammu juba aru, mul oleks lahendusi vaja mitte mingeid hoiatusi.

 

 

 

garantii oleks viimane lahendus, tahaks ikka ise kuidagi jagu saada ja läbi proovida kõik võimalikud lahendused enne kui lõpuks garantiisse viin.

 

Miks garantii viimane lahendus? Las nad parandada selle sita ise ära ka, siin sul endal küll midagi teha pole, see on kindel. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

jep , nagu hevy ütles, pane läpaka igasse nurka mingi tikutops vms , et läpakas kõrgemal oleks jne .

ma ei saand Nfs shifti mängida laggi pärast , aga siis panin 4 suitsupakki alla ja puhastasin ära , siis käis puhtalt ja ei läind kuumaks.

puhasta ka , see ka aitab .


A40nD.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

HP läppar? Hpl on jah see sagedane probleem, ma ei saa midagi mängida ilma, et pilti kotti ei viskaks 5min pärast, ostsin siis läpparile jahutuse (alus paari ventiga) jahutab täpselt läppari keskelt ning läppar kõrgemal õhus ka veits ja õhk liigub läbi nüüd. Alati kui see all on siis pilti eest ei viska, kohe kui USB välja võtan ja alus all on siis ikka viskab :D

 

Aluse tellisin ebayst mingi 2USD eest vist.

 

---------- Post added 25-03-11 at 12:36 ----------

 

http://cgi.ebay.com/USB-LED-Blue-Light-Quiet-Fan-Laptop-Cooling-Cooler-Pad-/180644052749?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a0f397f0d

 

Sarnane on mul. aga asi juba nii ära lagunenud 8 kuuga. Peaks uue ostma :P

 

---------- Post added 25-03-11 at 12:39 ----------

 

http://cgi.ebay.com/Aluminum-LAPTOP-COOLER-NOTEBOOK-COOLING-PAD-USB-2-0-HUB-/390300345398?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5adfb6a436#ht_3432wt_905 see tundub kvaliteetsem, alumiinium juhib hästi soojust ka.

 

---------- Post added 25-03-11 at 12:42 ----------

 

Minu tempid netis surfides ja, power options on high performance ja alus töötab on:

HD: 49C

Videokaart: 94C

Prose 102C

 

:D

 

Suht ulme tempid, 104 juures viskab juba kotti aga alus ei lase kõrgemaks minna tempil enam :P

 

Süles ei kannata arvutit hoida high performance peal, jalg põleb ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mul selline jama, et arvuti paneb kokku lampi teeb piiksu mingi 10 sek tagant teen resa j2lle 2 p2eva midagi siis jälle sama jant.Keegi aidata ei oska? Arvuti puhas seest.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mul selline jama, et arvuti paneb kokku lampi teeb piiksu mingi 10 sek tagant teen resa j2lle 2 p2eva midagi siis jälle sama jant.Keegi aidata ei oska? Arvuti puhas seest.

 

Emaplaat/CPU/GFX/RAM, pakun et üks neist on läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

irw njh, kohtlesin seda läpparit puhastades nagu naisst, pidi veits tugevamalt seda suruõhku sinna ventika vahele laskma ja tolmu lendas. lasin paar korda üle ja nüüd võin csi mängida, 2 minecrafti lahti teha ja ma ei tea mida veel ja üle 60 kraadi ei lähe enam :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.