Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müün rs accounte! kõik ühe hinnaga 750k!

Soovitatud postitused

Müün siis 6 erinevat accountit. 1 neist on siiamaani member. (kuni 2 aprillini). Ühel on cooking 99 smithing 57 crafting 57 mage 58 jms. Siis on veel ühel firemaking 99 fishing 78 mining 54 range 69 jms. Ja ülejaanud on keskmised total 400-1500. Müün kõiki accounte 750k ga rs rahas v.a. need kellel total 400 ringis. need on 500k ea. ja üks account total 1500 müün 1m. Kui on soovi võtke ühendust runescapes accountiga ll 99 ii või saatke mulle mail:ll99ii@in.com.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teeks pildid kui sa saaks mulle ütleda kus teha ? :D

 

---------- Post added 24-03-11 at 20:17 ----------

 

kes kustutab ja kuda neid pilte teha ? selleks mingi programm kah olemas ?

 

---------- Post added 24-03-11 at 20:40 ----------

 

krt pilte ei oska panna yles :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pilte pole raske teha lähed runescape.com logid sisse ja siis vajutad klavetuuril sellist nuppu nagu on Print Screen siis lähed point ja pointi all on redigeeri ja seal on kopeeri kui pilt paintis olemas siis paned x ja siis küsib kas tahad salvestada paned jah siis paned jpg.. ja ongi olemas ja pärast lähed upload.ee ja lased oma pilti ülesse arvutist kui aru ei saanud siis lisa msni ma aitan sind [email:2b8eqc29]teivo.kuldsalu.002@mail.ee[/email:2b8eqc29] on mu msn..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma tahaks osta aga ma ei tea kas tasub osta sest pilte pole aga ma mõtlen veel selle ostmise teema üle kuna hinnad on suht odavad ma veel mõtlen pane pilte prinscreen nuppu vajuta sis lisa pilt upload punkt ee ja siis saada link img koodiga pane siia foorumisse lase kasutajad üle kontrollida

 

On selline kirjaviis hea lugeda? EI


d1ceb6cd168f802.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.