Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer ( vahveltaavi faker )

Soovitatud postitused

VIP

Kahju, algatuseks võiksid nendest inimestest kedagi uurida.

16jovit.jpg

 

Kuna teema tegid sa suht hiljuti peaks seal olema see kasutaja, kes omab seda fake MSNi.

Võin küll eksida, kuid see on esialgne soovitus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

noo pmst ta sai scammi veits varem. .ma tahtsin talt mille hakata ostma ja alla kauplema.. aga siis ütles et juba lasti üle..

ja soovitasin teema teha et teisi hoiatada..

pmst seal terve unnik selliseid nimesi.. mida ei tea.. aga ei saa iial kindel olla et need on..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[spoiler=LOE seda!]icon1.gif ###Kuidas vältida pettasaamist? Kõigil lugeda!###

 

Soovitan kõikidel ostjatel/müüjatel ALATI KÜSIDA PM, et vältida igasugune pettasaamine!

 

PM 'i vormistus võiks välja näha sedasi:

Müüja msn: (
)

Ostja msn: (
)

 

Kui midagi neist ei klapi on ilmselge teada, et tegemist on petturiga. Kui isik ei ole nõus saatma PM või väidab, et ei pääse oma vahvli kontole ligi siis targem oleks isiksusest eemale hoida!

Loodetavasti võtate õppust. Mul on lihtsalt kahju kuidas te oma raha tuulde viskate.

 

Parimat.

Dumby

Vahvel.net juhtkond.

 

 

 


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mingi lohh tõmbas 190m üle, [email:1rv8uuh0]vahveltaavl1@hotmail.com[/email:1rv8uuh0]

 

vahveltaavil1@hotmail.com - Selline msn ka olemas, lisas msni, sain kohe aru, et faker, ütlesin, et ette ei käi ja too läks offline paugupealt.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vahveltaavil1@hotmail.com - Selline msn ka olemas, lisas msni, sain kohe aru, et faker, ütlesin, et ette ei käi ja too läks offline paugupealt.

 

Sama teema :D

 

lolklj.th.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mille kuradiga olen mina välja teeninud sellise au nagu on sinna listi pääsemine?

 

Tundsid puututatuna ? Võibolla oled sina selle taga ?

Ma lihtsalt proovisin aidata, kas sa nägid, et ülejäänud +20 inimest tulid sama küsimust küsima ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen kuulnud jah, et mul liigub faker.

Küsige alati PM-i, kui kahtlusi on.

Minu ÕIGED MSN-id on signatuuris. (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.