Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

xPlayB RSPS | Eesti uus ja ainulaadne server | Versioon 317

Soovitatud postitused

VIP

http://www.upload.ee/files/1215948/Client.rar.html !! see on siis nüüd uus source !!! skillcaped on veel lisamata :) aga lisan lähiajal !!!

 

rohkem ei ole plaanis muuta !


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Parem kui vanad, ikka sitt, combat bugged, hitdelay mööda, rahvast 0. ainus mis muudetud on clienti nimi ja start message, rohkem nad ei oska ka probably... Pole mõtet aega raisata, 1 päeva server eniveis.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Parem kui vanad, ikka sitt, combat bugged, hitdelay mööda, rahvast 0. ainus mis muudetud on clienti nimi ja start message, rohkem nad ei oska ka probably... Pole mõtet aega raisata, 1 päeva server eniveis.

 

kuule türaots ! sa ise tee selline server valmis ennem kui inisema hakkad, kuradi emane ..


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kuule türaots ! sa ise tee selline server valmis ennem kui inisema hakkad, kuradi emane ..

 

Cool omanik oled ;)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Närvi vähe ei aja .. Kõik mis peale saab pandud üksi ei meeldi !!!! Mida ma tegema pean ärge mängige siis .. Mida te inisete et sitt jms !


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
+1 pask

 

+2 pask

 

ma proovisin sisse minna, ei saa :P cool


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Närvi vähe ei aja .. Kõik mis peale saab pandud üksi ei meeldi !!!! Mida ma tegema pean ärge mängige siis .. Mida te inisete et sitt jms !

 

Ma kirjutan lihtsalt oma arvamuse siia lihtsalt. Et inimesed oma aega ei raiskaks kirjutan negatiivse info. Kui on hea serv reklaamin isegi. cmon sa leechid source, muudad welcome message ära, paned clientile oma nime ja ongi kõik. Near realityt kooditi mingi 2 kuud enne kui välja lasti... sa suutsid 2e päevaga 3tk juba. kvaliteet 0.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.