Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Banned embleem

Soovitatud postitused

VIP

Tere!

 

Mida juhtkond arvab sellisest embleemist, et perm banned varastele teha eraldi embleem?

Et praegune Banned tekst jääks sellistele, kes saavad spammimise eest banni.

Aga kes saavad perm banni varastamise eest saaksid Banned teksti asemel:

Varas

või

Scammer

 

embleemi..

Kuna chfzz on mitukorda banni saanud, siis viimanekord jäi kahtlus, kas ta lasi kedagi üle või sai lihtsalt spammimise eest banni..

 

Mida teie arvate?

 

Päikest. :)

Ilusad ilmad (Y)(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1+ see on hea mõte


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hetkel peaks nii olema, et kasutajad kes on perm banned, nendel ei ole embleemi, neil on lihtsalt "banned" ja need kes on mingi ajaga banned, neil on siis embleem "banned". Nii palju olen kuulnud. Aga ei näe mõtet, et need eraldi võiksid olla kuna scammer jääb igaveseks banned, spammer või mis mu jamaga isik saab üldjuhul ikka unbanned.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Aga ei näe mõtet, et need eraldi võiksid olla kuna scammer jääb igaveseks banned, spammer või mis mu jamaga isik saab üldjuhul ikka unbanned.

huh.. me kõik tajume, kui inimene on banned, siis ta on banned.

Aga me ei tea ju mille eest nad banned on.

Kui on spammi eest, siis on jumala pohhui, aga näiteks chfzz oli üsna pikalt banned.. mingi paar päeva ja kuna ma olen temaga osaliselt seotud, siis mind küll huvitas mille eest ta banned oli.. kuna scammerite alateemas teda kirjas ei olnud, siis ei osanud ma midagi arvata..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Scammerid ei saa bannist lahti. Ei näe vajadust.

 

Loe teemat VEELKORD läbi, siis ehk mõistad, mida tahetakse?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need kes spämmi eest saavad 24hr bänni, selle bänni asemel võiks panna pigem "TUMM", siis on kõik rahul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
huh.. me kõik tajume, kui inimene on banned, siis ta on banned.

Aga me ei tea ju mille eest nad banned on.

Kui on spammi eest, siis on jumala pohhui, aga näiteks chfzz oli üsna pikalt banned.. mingi paar päeva ja kuna ma olen temaga osaliselt seotud, siis mind küll huvitas mille eest ta banned oli.. kuna scammerite alateemas teda kirjas ei olnud, siis ei osanud ma midagi arvata..

 

Oleksid võinud siis uurida, miks jne.

 

Pmst ma pidin tehingut vahendama (gp euride vastu), aga gp ostja ei saanud enda raha õigel ajal kätte kuna mul oli irl palju tegemist jne.

No, igatahes nüüd probleemid lahendatud ja kõik OK :)

 

Aga, ettepanekuga kahe käega poolt. Aa, embleemidega seoses. Kuhu ''kahtlase isiku'' embleem kadunud on ? Pole kellegil seda viimasel ajal näinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loe teemat VEELKORD läbi, siis ehk mõistad, mida tahetakse?

Ei, ma sain aru mida taheti.

Tee mulle selgeks mis mõte on perm banned inimestele vaja veel juurde panna embleem scammer? Et nad pärast teid üle lasta ei saaks? Nad on PERM banned, nad ei saagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vaevalt, et keegi viitsib "Kahtlane isik" embleemi alt midagi ärida :D

 

to cfhzz ma tean küll, et sul oli vahendamisega probleemi, aga ka mul oli kiire ja ei viitsinud uurida miks ja mille eest.

sellepärast oleks see embleem mind säästnud sellest teemast siin. :P

 

Alati on parem, kui elu mugavamaks tehakse.

Mis te tahate õelda, et te oleksite sellele vastu või? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Spammeritele- Spam embleem ja sellega kaasneb ajutine ban

Varastele- ''VARAS'' embleem ja keelatud vaadata turuga seotud teemasi

Perm Ban embleem neile kes on varastanud ning mitte tagasi maksnud, pidevalt reegleid rikkunud, spammi embleemi tihedalt saanud.

 

Ning omast kogemusest ban-hammeritele: Pange alati bannile ka aegumis aeg (kui seda ei ole siis ei pane seda). Sain kord banni mingi ''viiruse'' lekitamise eest siin foorumis, mis tegelikult ei olnt viirus. Mingi juhmard lihtsalt reportis. Sellise asja eest tuleks enne kontakteeruda lingi levitajaga.

 

 

1+ Teemale!!!!!


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Spammeritele- Spam embleem ja sellega kaasneb ajutine ban

Varastele- ''VARAS'' embleem ja keelatud vaadata turuga seotud teemasi

Perm Ban embleem neile kes on varastanud ning mitte tagasi maksnud, pidevalt reegleid rikkunud, spammi embleemi tihedalt saanud.

 

Ning omast kogemusest ban-hammeritele: Pange alati bannile ka aegumis aeg (kui seda ei ole siis ei pane seda). Sain kord banni mingi ''viiruse'' lekitamise eest siin foorumis, mis tegelikult ei olnt viirus. Mingi juhmard lihtsalt reportis. Sellise asja eest tuleks enne kontakteeruda lingi levitajaga.

 

 

1+ Teemale!!!!!

 

Spamm embleem on TUMM, saab tummast lahti siis ja kui edasi spammib siis on banned.

Varas saab perm banned.

 

Mõte teha 3 mõttetut embleemi juurde?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaevalt, et keegi viitsib "Kahtlane isik" embleemi alt midagi ärida :D

 

to cfhzz ma tean küll, et sul oli vahendamisega probleemi, aga ka mul oli kiire ja ei viitsinud uurida miks ja mille eest.

sellepärast oleks see embleem mind säästnud sellest teemast siin. :P

 

Alati on parem, kui elu mugavamaks tehakse.

Mis te tahate õelda, et te oleksite sellele vastu või? :D

Me ei jõuaks neid embleeme valmis vorpida, kui teeks igale probleemsele isikule oma asja.

Kuidas aitab teid see teadmine mille eest keegi on banni saanud?

Oletame, et teemegi nii nagu siin välja pakutud. Bannime kelleg ära kuna ta lasi üle kedagi, paneme perm banni ja saab automaatselt endale embleemi "varas". Kuidas see teid aitab? Mõtlete, et see on varas ja temaga äri ei tee?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtttetu idee!

 

Esiteks bannitud kasutajatega pole nagunii mõtet äri teha.

Teiseks sa ei saagi nendega äri teha kuna nad banned.

Kolmandaks, kui nad on banned olnud ja saanud unbanned, siis ilmselgelt pole asi mingis scammimises olnud vms. Muidu poleks nad unbanned uuesti.

 

Järelikult ei annaks see midagi juurde.

 

Seega lukku!


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.